V neděli se hrálo okresní derby 1. A třídy mezi Rozvadovem a Přimdou. Pikantnost tohoto souboje byla o to větší, že na obou stranách byli aktéři, kteří prošli oběma týmy. Samotný zápas moc fotbalové krásy nepřinesl, ovšem o dramatické momenty na obou stranách nouze nebyla. Utkání skončilo remízou 1:1, když skóre otevřel z pokutového kopu Pavel Hobza a za hosty vyrovnal Mucha. V penaltovém rozstřelu si bod připsali domácí.

„Vzhledem k výkonům, které v současné době podáváme, dva  brát musíme. Oproti dvěma předchozím zápasům se naše hra nezlepšila a získané body jsme spíše ubojovali. Jak už ksem řekl, tyto dva z derby určitě bereme," řekl k utkání vedoucí mužstva TJ Rozvadov Libor Kolář.

Se ziskem bodu byl nakonec spokojený i čestný prezident a mluvčí Tatranu Přimda Ján Sopko. „Naše hra už byla trochu lepší a je jen škoda, že se nám nepovedlo v samém závěru skórovat. Domácí ale měli také šance, při kterých nás podržel Landrgott. Pokutový kop byl proti nám nařízen hodně přísně, ale nedá se nic dělat. Penalty už byla lotérie, ve které jsme neuspěli. Chci věřit, že náš herní projev půjde nahoru a už doma proti Nýřanům se to projeví i výsledkově," řekl k derby Sopko.