Utkání Puma krajského přeboru TJ Klatovy – TJ Rozvadov skončilo nerozhodně 1:1.

Na umělé trávě v Plzni– Doubravce „domácí“ Klatovy prohrávaly už od třetí minuty zásluhou rozvadovského J. Horáčka. V závěru poločasu se ale domácím podařilo vyrovnat. „Zahrávali jsme rohový kop, ale nedokázali pořádně zakončit. Klatovy šly do protiútoku a potrestaly naší chybu. Byla to škoda,“ litoval inkasovaného gólu trenér Rozvadova Jan Sopko.

Po změně stran měli navrch domácí, ale do vedení mohl jít po šanci Ptáka Rozvadov. Nedal, stejně jako Klatovy, které své příležitosti také nevyužily. „My se tlaku ubránili. Po vyloučení Bečváře už jsme se soustředili na uhájení remízy,“ řekl rozvadovský kouč, jenž byl nakonec s remízou 1:1 spokojený. „Vzhledem k marodce bod bereme. K dispozici nebyli Svoboda, Chada, z pracovních důvodů chyběl Šuranský, se sebezapřením nakonec nastoupili J. Horáček, Kůs a také Karban se teprve dostává „zpátky“ po operaci kolena,“ konstatoval bývalý hráč Chebu, Sparty a Jablonce.

„Kluci podali kolektivní výkon a zaslouženou remízu vybojovali,“ dodal spokojený Sopko.

TJ Klatovy – TJ Rozvadov 1:1 Poločas: 1:1. Branky: 40. Meszároš – 3. Horáček. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (70. Bečvář). Diváci: 50.

Rozvadov: Bobčík – Hanko, Sopko ml., Zd. Horáček, Pícha, Pták (70. Kůs), Kupilík, Roháč, Bečvář, Růžička (90. Karban), J. Horáček