Tachovský stadion nabízí tři zápasy. První se uskutečnil v úterý odpoledne a utkaly se v něm dívčí reprezentační výběry Skotska a Španělska.
Na hře bylo vidět, že Španělky jsou podstatně zkušenější, se soupeřkami ze severu Británie si hrály prakticky jako kočka s myší a svoje soupeřky téměř k ničemu nepustily. Nakonec zvítězilo Španělsko nad Skotskem 4:0, v dalším utkání v Příbrami porazilo Česko Itálii 4:1.

Turnaj pokračuje dnes a v neděli 11. září. Čtvrteční zápasy se hrají od 15 hodin, nedělní pak začínají dopoledne v 11 hodin.
Dnes se hraje utkání Česko vs. Španělsko v Příbrami. V Tachově pak zahraje Itálie proti Skotsku.
Domácí reprezentace se přesune do Tachova v neděli, kde předvede svoje poslední vystoupení na turnaji, a to od 11 hodin proti výběru Skotska, v Příbrami si proti sobě zahrají dívky z Itálie a Španělska.

Pro Tachovsko je zajímavé také to, že hlavním trenérem českého reprezentačního týmu je bývalý ligový fotbalista a reprezentant, Karel Rada ze Stráže.
Ten svůj výběr, v němž hrají také tři fotbalistky Viktorie Plzeň, přivedl mezi osmičku nejlepších týmů na Mistrovství Evropy sedmnáctiletých v Bělorusku, čímž dosáhl historicky první účasti českého ženského týmu na závěrečném turnaji Mistrovství Evropy.

Turnaj sedmnáctiletých dívčích reprezentací je také předzvěstí další velké fotbalové akce, která se do našeho regionu chystá na jaro příštího roku. Na stadionech v Domažlicích, Přešticích, Plzni a Příbrami se totiž v květnu roku 2017 uskuteční Mistrovství Evropy hráček do 17 let.