O víkendu je na programu sedmnácté kolo fotbalové  1. A třídy. Ochlazení a sněhová nadílka zapříčinila, že  o osudu některých zápasů se bude rozhodovat až před jejich výkopem, někde byla utkání odvolána s předstihem.

O kompletně odehraném kole se tak může fotbalovým příznivcům jen zdát.
V pátek se také rozhodlo o odvolání zápasů B. Stříbro a i Sparty Dlouhý Újezd na domácích hřištích.

B. Stříbro – S. Zruč, NE 15, rozhodčí Janda (odloženo).
Hřiště Baníku je pokryto zmrzlou sněhovou pokrývkou a při tvorbě tohoto článku už vedení Baníku kontaktovalo soupeře ze Zruče a utkání odvolává. „Za tohoto stavu hrací plochy je vyloučeno, aby bylo utkání v řádném termínu sehráno. Zruči nabízíme dva náhradní termíny a po té se chci spojit s panem Drobným a nedělní utkání odvolat," řekl Deníku předseda Baníku Jiří Kertis. Příznivci ve Stříbře tak v neděli na fotbal nepůjdou.

Sp. Dl. Újezd – Sp. Poříčí, SO 15, M. Duda (odloženo).
Také v Dlouhém Újezdu se v sobotu na fotbal nepůjde. I tam je hřiště pod sněhem a předseda Sparty Ludvík Jűthner k tomu řekl. „S vedením Spáleného Poříčí jsme se domluvili na náhradním termínu, ale řídící komise nám ho smetla ze stolu. Utkání tak bylo odloženo na 17. dubna, my měli představu o pozdějším datu."

TJ Rozvadov – Sj. Žihle, NE 16, Plzák. 
Rozvadovští na domovském hřišti mají trávník pod sněhem a vzhledem k tomu, že zimní přípravu absolvovali na umělé trávě v Tachově, využili toho a utkání se Slavojem Žihle sehrají tam. Podle postavení v tabulce je náš zástupce útočící na nejvyšší příčky velkým favoritem. Domácí se ale musí mít na pozoru, podzimní zápas skončil výhrou soupeře 4:2.           Náš tip: 1

FC Rokycany B – T. Přimda, NE 15, Volf.
Zápas prvního týmu s posledním se hraje v Rokycanech na umělé trávě a přimdský Tatran nemá v tomto utkání co ztratit. Vedoucí rezerva Rokycan je totiž velkým favoritem a jakýkoliv bodový zisk hostů by byl obrovským překvapením na úkor lídra soutěže.                                   Náš tip: 1