Vzájemný souboj Bezdružic a Dlouhého Újezdu, adeptů na barážový post, vyzněl jasně ve prospěch Sparty. Její hráči byli po úspěchu hladoví, což se o domácích říci nedalo. Po úvodním oťukávání udeřila Sparta. Klíčový hráč hostí J. Marklík utekl po křídle a předložil Houdovi tutovku před prázdnou branku – 0:1. Domácí se ani nestačili otřepat, když Houda udělal z obránců solné sloupy a sám proti Beranovi nezaváhal – 0:2. Po čtvrthodině hry dokonalé KO. Jiskra se už do konce zápasu nevzpamatovala. Ještě jednou se mohla dostat do hry. Krátce před půlí srazil zbytečně gólman Sparty Makrlík domácího Sládka. Ten svůj prohřešek napravil a pokutový kop Hvízdala vyrazil. Dorážka L. Blažka do prázdné branky však skončila u rohového praporku. Klíčový moment zápasu.

Druhá půle byla celá v režii Sparty. Nebýt vynikajícího výkonu Berana, odešli by Kohouti s debaklem. Domácí působili odevzdaně a snad jen únik Komárka v závěru zápasu zaváněl brankou. Jinak se blýskl opět J. Makrlík. Nejprve s jistotou proměnil penaltu – 0:3 a po té i jednu z mnoha brejkových situací – 0:4. Potom se už jen čekalo na závěrečný hvizd výborného rozhodčího Houdka. Ještě než ukončil trápení domácích, poslal předčasně do sprch po druhé žluté kartě Koryntu. „Bohužel jsme utkání jara nezvládli. Hosté byli ve všech směrech lepší a zaslouženě vyhráli. Penalta nám mohla pomoci, jenže nás dorazila. Sparta by si letos baráž zasloužila,“ uznal kvality soupeře vedoucí domácího celku Jaroslav Petřina.

J. Bezdružice – Sp. Dl. Újezd 0:4 Poločas: 0:2. Branky: Makrlík 2, Houda 2. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (84. Korynta). Diváci: 180.

Jiskra: Beran - M. Blažek, Bastl, Gengel, Korynta, Sládek, Hvízdal, L. Blažek, Cvrček (80. Maroušek), Komárek, Andrle (65. Štefanisko).

Sparta: T. Makrlík – J. Sňozík (65. Blažek), Křehlík (85. Kochta), Houda, Bučan, J. Švábek, Zeman (80. Bizoň), Marek, Stoklasa, Jan Makrlík, Tůša.