O víkendu se hrálo další kolo zimního turnaje FK Tachov Gleixner cup a po dramatické zápletce rozhodlo o celkovém vítězi. Sparta Dlouhý Újezd měla vše ve svých rukou, ale v klíčovém zápase zklamala. Vítězem turnaje se tak stala Jiskra Bezdružice. Příští víkend jsou na programu dohrávky a ve skupině B se hraje celé kolo. Dramatickou přestřelku viděli příznivci v taháku kola mezi T. Přimda a domácí rezervou.

Skupina A: J. Bezdružice – Neubau 3:1 (3:1, Čvrček 2, Komárek – Schwarz). „Zápas jsme zvládli dobře, konečně se nám povedl vstup do utkání. Klukům patří velký dík. Celý turnaj uhráli bez prohry, vyzkoušeli jsme si různé varianty a v posledním zápase se naše forma a hlavně kádr ustálil. Byla to kvalitní příprava, která nám snad pomůže na jaře v 1.A třídě, kde se chceme zachránit,“ řekl k zápasu a celému turnaji trenér J. Bezdružice Miroslav Gengel. Více o utkání na jiném místě této strany.

Spartak Klenčí – S. Drmoul 6:1 (4:1, Čech 2, Hromník 2, Housar – Kafka). Nečekaný, až senzační výsledek. Mužstvo Klenčí deklasovalo účastníka 1.A třídy Karlovarského kraje S. Drmoul, který totálně propadl. Fotbalisté z pod Čerchova okusili první výhru v turnaji.

Sp. Dl. Újezd – SpVgg Vohenstraus 1:2 (1:1, Šašek – Olbert, Grosser). Sparta nezvládla utkání s posledním celkem průběžného pořadí a to ji stálo vítězství v turnaji. „Podali jsme katastrofální výkon. Nebyl jsem spokojený s přístupem hráčů, neběhali, hráli bez nasazení. K mému překvapení to byl z naší strany odevzdaný výkon. Sice jsme si nějaké šance vypracovali, ale celkově jsme propadli,“ neskrýval zklamání trenér Sparty Dlouhý Újezd Josef Mišoň.

Skupina B: BKV Planá – TJ Ch. Újezd 3:0 (3:0, M. Bernas 2, Hlinčík). Plánští se prosadili v koncovce a to rozhodlo.

T. Přimda – FK Tachov B 3:5 (1:2, Krýsl, Vondráček, Ferdinandy – Blažek 2, Šácha, Novák, Janoušek). „Příznivci mohli vidět dramatické utkání. My po dvoubrankovém vedení polevili a Přimda nás potrestala. Otočila výsledek, ale kluci pak zapnuli a dovedli zápas k vítěznému konci,“ hodnotil utkání sekretář FK Tachov Rostislav Vachálek.

S. Lom – S. Damnov 1:4 (1:2, Petraška – Mixa, Pelc, Procházka, Rabas).