V utkání 1. B třídy zajížděla druhá Sparta Dlouhý Újezd do Horšovského Týna. Náš zástupce podal solidní výkon a přivezl si cenné vítězství 2:1. Sparta vstoupila do utkání jako uragán a už po několika vteřinách se do obrovské šance dostal Tůša. Vedení z toho ještě nebylo, ale v desáté minutě už hosté jásali. Vedoucí branku vstřelil J. Švábek – 0:1. Domácí se těžce dostávali do hry. Sparta měla další šance, ovšem skóre se měnilo ve 31. minutě. To se trefil přesně Veleta a Dlouhý Újezd měl hru pod kontrolou. Zeman šel ještě sám na gólmana, příležitost ke zvýšení náskoku zahodil žemlička, Tůša a Veleta. Po změně stran, hned ve 46. minutě mohl zvýšit Žemlička a následně Nový. Další branku nepřidal ani Veleta a smůlu měl Tůša. Domácí se jen sporadicky dostávali do střeleckých příležitostí. Snížili až v 92. minutě z pokutového kopu, ale to bylo z jejich strany vše. „Pět hráčů nastoupilo s virozou. O to více si výhry cením. Kluci bojovali a předvedli solidní výkon. Čekal jsem těžší utkání, ale na druhé straně jsem si vůbec nepřipouštěl, že bychom neměli bodovat. Vím totiž, že kluci nic nevypustí a i když se jim třeba herně nedaří, tak to odbojují,“ hodnotil utkání spokojený trenér Sparty Josef Mišoň.

D. Horš. Týn – Sp. Dl. Újezd 1:2. Poločas: 0:2. Branky: 92. Jiráň – 10. J. Švábek, 31. Veleta. Rozhodčí: Velíšek. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

SPARTA: Haník – Stoklasa, Nový, Sňozík, Matějka, J. Švábek, Zeman, Veleta, Tůša, Žemlička, Šašek. Střídali Mihál a Holc.