Fotbalistům Sparty Dlouhý Újezd se v 1. A třídě daří. Ve čtvrtém kole dokázali zvítězit na hřišti Bolevce 2:3 a zapsat si tak do tabulky tři cenné body.

Na Prokopávce patřil úvod zápasu domácím a gólman hostů musel ukázat své umění. S přibývajícími minutami se Sparta dostávala do hry a ve 43. minutě šla Bučanem do vedení – 0:1.
Ve druhém poločasu měli hosté hned v úvodu výhodu pokutového kopu a brankář Mrázek ho bezpečně proměnil – 0:2. Dvacet minut před koncem utkání se podařilo Bolevci snížit, ale v 81. minutě se trefil střídající Petraška – 1:3. Domácím svitla naděje ještě o dvě minuty později, kdy proměnili pokutový kop, ovšem Sparta už slibné vedení uhájila.

„My zaspali úvod utkání, domácí byli prvních dvacet minut jasně lepší a nás podržel dvakrát Mrázek. Ve druhém poločasu už byl průběh utkání vyrovnanější. Domácí se sice stále tlačili do útoku, ale my dokázali přecházet do protiútoků a dva z nich dovézt až do finále. Až na první dvacetiminutovku jsem byl s hrou mužstva spokojený, Utkání jsme zvládli a vezeme tři důležité body," konstatoval trenér Sparty Pavel Smolák. 

SSC Bolevec – Sp. Dl. Újezd 2:3
Poločas: 0:1. Branky: Edl, Kohout – Bučan, Mrázek, Petraška. Rozhodčí: V. Duda. ŽK: 3:3. Diváci: 50.
Sparta: Mrázek – Havel, Bučan, Tůša, Švábek, Stoklasa, Roháč, Bukva, Houda, V. Zeman, Stránský. Střídali Gabčo, P. Zeman, Pernglan a Petraška.