Další okresní derby nabídlo 22. kolo 1. B třídy v kopané. Třetí Sparta Dl. Újezd hostila poslední Tatran Přimda. Sparta zvítězila bez větší námahy 3:0. Běžela 58. vteřina zápasu a Jakub Bukva z hranice šestnáctky překonal Czingera - 1:0. Další šance Šaška, Tomáše Bukvy a Zemana zůstaly nevyužité. V 17. minutě domácí Zeman z dálky nachytal v nedbalkách gólmana Přimdy podruhé - 2:0. O tři minuty později zvýšil Karel Tůša už na 3:0, když se hosté spoléhali, že asistent rozhodčího odmává ofsajd. V následujících minutách trefil Žemlička boční síť a potom měli první šanci i hosté. Centr Ferdinandyho podběhl Koryťák. V 36. minutě byl sražen v šestnáctce Šašel, ale hrálo se dál. O dvě minuty později si sparťané nastřelili vlastní břevno a krátce nato Horvát střílel slabě do náruče Mrázka. Další šance Stoklasy a Tomáše Bukvy už na stavu poločasu nic nezměnily. Druhou půli měli opět v režii domácí. Veleta střílel z trestného kopu nad branku. Stoklasa šel sám od půlky na branku, ale nedal. Po něm střílel tresný kop Tůša a Czinger vyrazil nad břevno. V 63. minutě vystřelil velice slabě Morgenstein. Pěknou akci předvedla dvojice Tribula, Tůša. Míč ale nakonec orazítkoval pouze břevno. V závěru utkání, který moc krásy divákům nepřinesl, se dostali do šancí Žemlička a Stoklasa. Z hostí slabě zakončoval Vokroj. V 82. minutě musel zachraňovat čisté konto Mrázka Veleta, když odhlavičkoval špatný zásah Siky.

Sp. Dl. Újezd – T. Přimda 3:0. Poločas: 3:0. Branky: 1. Jakub Bukva, 17. Zeman, 20. Tůša. Rozhodčí: Košák. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

SPARTA: Mrázek - Stoklasa, Tribula, Tomáš Bukva, Šašek, Zeman, Pavlík, Žemlička, Veleta, Jakub Bukva, Tůša. Střídali Pácal, Sika a Haník.

TATRAN: Czinger - Růžička, Horvát, Teplárek, Vokroj, Novohradský, Mucha, Koryťák, Morgenstein, Ferdinandy, Svoboda. Střídal Junek.