V sedmém kole okresního přeboru přišlo do ochozů 325 diváků a padlo jen 21 branek. Došlo také k několika překvapením.

Lomští nedokázali navázat na výkon v Maršovkách a na domácím trávníku opět propadli. Sulislavští se po zaváhání dalších celků z popředí tabulky dostali na druhé místo, což je po loňské sezoně příjemné překvapení (0:2).

Ve Kšicích se nečekala tak hladká výhra domácího celku, ale ta se nerodila lehce. Kšičtí sice vedli 2:0, hosté ovšem snížili a sahali po bodu. Zápasu dal rozzuzlení domácí kanonýr Kasl a dvěma brankami rozhodl (4:1).

Damnovská tvrz měla povážlivé trhliny a Hraničář jich dokázal využít. Domácí propadli v obraně a hlavně v útočné fázi. Naději dal Damnovu pět minut před koncem utkání Škalban, ale zůstalo jen při ní (1:2).

Stříbrská rezerva potvrdila sice roli favorita, ale čekala se přesvědčivější výhra. Domácí ale téměř celý druhý poločas odehráli bez vyloučeného Harvily, takže to byly nakonec tři vybojované body (2:0).

Derby v Lázních skončilo podle papírových předpokladů. Domácí si i přes výhru ztěžovali na výkon rozhodčího. Kokašičtí stále čekají na první výhru v soutěži (2:1).

Dufkovo hoši dobrý herní projev podtvrzují úspěšnou koncovkou a zaslouženě vedou. Úvodní gól padl v sedmé minutě a poznamenal průběh celého utkání (1:4).

O překvapení se postarali borští mladíci, kteří brankou Stránského ze závěru zápasu pokořili domácí Planou (0:1).

Fakta a ohlasy přeboru najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.