Oba týmy se tedy utkaly ve středu na hřišti ve Stráži a z vítězství se radovali domácí. Ti se ujali vedení po dvaceti minutách hry brankou Františka Veselého, který skóroval z pokutového kopu. Slavoj brzy poté vyrovnal, úspěšným střelcem byl Karel Tomášek. Do konce poločasu se nic nezměnilo, do šaten se odcházelo za stavu 1:1.

Po změně stran viděla velmi slušná návštěva 156 diváků jednu branku, kterou vstřelil domácí David Vitoň, a Stráž tak porazila Koloveč 2:1.

V tabulce soutěže to pro domácí znamenalo posunutí o dvě místa dopředu, Stráž je nyní sedmá, když získala 25 bodů, tedy stejně jako její středeční soupeř.

Sokol Stráž – Slavoj Koloveč 2:1

Poločas: 1:1. Branky: 20. Veselý (PK), 71. Vitoň – 23. Tomášek. Rozhodčí: Kohout – Jirsa, Svoboda. ŽK: 3:2 (Karban, Ebenhöh, Ondřich – Záhrobský, Žák). Diváků: 156.

Stráž: Tokar – K. Rada (62. V. Borys), Karban, Rubant, Novotný, B. Borys, Ebenhöh, Veselý, Hofmeister, Pták (78. Ondřich), Vitoň (87. Svoboda). Trenér Pavel Novotný.
Koloveč: Marcel – Šlajs, Mastný, Duchoň, Sušický, Záhrobský, Pap (25. Duchek), Homolka, Žák, Souček, Tomášek. Trenér Miroslav Bláha.

Další dohrávky odložených zápasů z 25. března jsou na programu 1. května a budou to dohrávky druhé třídy mezi Halží a Bezdružicemi a mezi Částkovem a Tisovou.