Mužstvo FK Tachov stále čeká v jarní části na první výhru. Výhodu dvou domácích utkání využilo jen částečně, když po remíze se S. Štěchovice (1:1), brali jen bod za bezbrankový stav v utkání s Čížovou.

Po oboustranně opatrném začátku se do první slibné příležitosti dostali domácí. Po akci L. Čížka a zakončení Hutty kopali Tachované rohový kop. Hosté z jihu Čech o sobě dali vědět ve 24. minutě zásluhou Jindřicha, jenž hlavičkoval ve výhodné pozici nad branku. Do té doby se hrálo převážně mezi šestnáctkami. Po půlhodině hry se uvolnil Folejtar a jeho centrovaný míč o centimetry „minul“ hlavu nabíhajícího Habarta. Agilní Folejtar se vzápětí opět prokličoval do šestnáctky, ovšem místo střely volil přihrávku, která adresáta nenašla. V pokutovém území se při další akci domácích ocitl Hutta, ale ani on síť za zády Vršeckého nerozvlnil. Hosté v 36. minutě „provětrali“ obranu Tachovanů, kdy po gólu volaly pokusy Jindřicha a následně Moravce. Posledních pět minut přineslo největší šance na obou stranách a jak se později ukázalo, byly to nejvážnější situace celého utkání. Nejdříve na straně hostů po „zaváhání“ asistenta rozhodčího i obrany Tachova se dostal ke střele Moravec, Bobčík kryl. Z protiútoku měl na hlavě branku Čížek, ale trefil jen nohy gólmana. Ve 43. minutě nebezpečně střílel Viterna, Vršecký vyrazil jen před sebe, ale míč „nepotkal“ nikoho z domácích.

Po přestávce musel nejdříve zasahovat po střele Mrkáčka domácí Bobčík. V 53. minutě hlavičkoval po rohovém kopu z dobré pozice Tušl doprostřed branky. V dalších minutách se hra odvíjela ve středu hřiště a k ohrožení branek docházelo sporadicky, obrany dominovaly nad útoky. Za zmínku stojí až akce ze 78. minuty, kdy střílel Benda a po něm Jindřich. Z trestného kopu neuspěl ani čížovský Šácha. Na druhé straně se neujala ani hlavička Janouška a trestný kop Habarta skončil nad brankou.

Tachov - Bobčík - Foldeši, Kaše, Šácha, Habart, Viterna, Čížek, Hutta (59. Hudec), Dvořák (63. Janoušek), Folejtar, Tušl. Trenér Pták.