Gólové hody viděli v pětadvacátém kole okresního přeboru v kopané v Plané, odkud si sestupující rezerva Sparty odvezla debakl 12:1. Naopak, zklamali střelci Chodského Újezdu, kteří nedokázali proti Záchlumí dotáhnout zápas do vítězného konce. Rušno bylo pod Krasíkovem, kde „řádila“ Chodovka a jediným hříšníkem kola byl Kunc starší.

V Damnově skončil tahák kola netradičně jen nejtěsnější výhrou domácího celku. Jeden gól na utkání už v Damnově hodně dlouho nepamatují. Na vině jsou střelci a výborné výkony obou gólmanů. Jedinou branku utkání „zařídili“ senioři. Padesátiletý trenér sokolíků Drozda našel o osm let mladšího R. Šaška a ten potvrdil dlouholetou pověst kanonýra. Hraničář bojoval, ale v sobotu mu nebylo přáno (1:0).

Dufkovo hoši střídají výkony jak den a noc. Tentokrát měli po celé utkání převahu, ale v koncovce doslova „vyhořeli“. Motor vytěžil z minima maximum, když šel dokonce Křížem do vedení. Domácí drtivý tlak „přetavili“ jen ve vyrovnání. Velké překvapení kola na úkor Chodského Újezdu (1:1).

Borští svým příznivcům radost neudělali. Sice ve Kšicích vedli, ale domácí dokázali výsledek otočit a alespoň trochu si napravit u svých fanoušků reputaci z jarního nevydařeného vystoupení (2:1).

Pod Krasíkovem bylo hodně rušno na hřišti i mimo trávník. Kokašicím se nepodařil vstup do utkání a Slavoj získal dvoubrankové vedení. Domácí dokázali manko smazat, ovšem Chodovka dokázala znovu kontrovat a jednobrankové vedení už uhájila. O vzruch se postaral zkušený Kunc starší, který neudržel nervy na úzdě a musel předčasně pod sprchy. Nervy pracovaly také na lavičce Slavoje a z ní byl vykázán vedoucí mužstva Spour (2:3).

Výsledek v Plané hovoří za všechny komentáře. Hosté nastoupili jen s deseti hráči. Střelecky se proti rezervě Sparty zaskvěl domácí Tomáš Bůžek, jenž dokázal vsítit pět branek! (12:1).

V Halži se gólově „urodilo“. Lom se dvěma trefami Štrincla ujal vedení, ale domácí Čechie manko dokázala ještě do přestávky smazat. Ve druhém poločasu přidala během tří minut dvě branky a zlomila tak odpor Lomu (5:2).

Vítěz přeboru prohrával v Sulislavi 2:0, ovšem po hodině hry Tatran během pěti minut!!! výsledek otočil a ještě přidal další branku (2:4).

Ohlasy trenérů a fakta k jednotlivým utkáním najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.