Střelecké manévry zakončil střídající J. Horáček

Rozvadov - Puma krajský přebor: Rozvadovští fotbalisté po výsledkové mizérii z předchozích kol konečně slavili vítězství

12.10.2009

TJ Rozvadov – Chanos Chanovice 4:3. Foto: DENÍK/František Hlas

Mužstvo TJ Rozvadov hostilo v Puma krajském přeboru Chanos Chanovice a po dramatickém průběhu zvítězilo 4:3.

Rozvadovští fotbalisté se v posledních kolech nemohli chlubit výsledky a ani předvedenou hrou. A v úvodu zápasu vše nasvědčovalo tomu, že mizérie domácího celku bude pokračovat. Chanos začal aktivněji a od úvodních minut „sondoval“ propustnost rozvadovské obrany a ta byla veliká. Po varování Beránka a Ticháčka přišly dvě slepené branky. V 10. a ve 13. minutě se trefil Horváth a domácí byli jako opaření. Trenér Sopko sáhnul ke střídání a Rozvadov pomalu zvedal hlavu a ukázalo se, že ani obrana hostů nestojí na pevných základech. Střelu Kabourka ještě gólman kryl, stejně jako pokus Píchy. Stejného hráče ale vybídl v 18. minutě ke skórování Bečvář a bylo to 1:2. O minutu později zastavil průnik Chady gólman Zelenka. Po půlhodině hry přišel nápor Rozvadova, který ve 35. minutě korunoval nebývalým sólem Mráček – 2:2. Ve 39. minutě měl na kopačce dokonalý obrat Chada, šel sám na gólmana, ale pokus o jeho přehození mu nevyšel. Míč skončil v náručí dobře postaveného Zelenky.

Po přestávce centroval z brankové čáry Polena a míč „trefil“ vnější tyč. Gólem neskončily ani dvě střely Beránka. Začátek druhého poločasu byl stejný jako ten první s tím rozdílem, že domácí tentokrát neinkasovali. Od 59. minuty se ale domácí „probudili“. Roháč střílel vedle, akce Mráčka a Chady taky branku nepřinesla. V 65. minutě Šuranský tak dlouho „míchal“ míčem, až se ocitl sám před gólmanem a nezaváhal – 3:2. Domácí se radovali jen dvě minuty, kdy po centru a hlavičce Horvátha skončil tečovaný míč v síti – 3:3. V dalších minutách byli domácí aktivnější, ovšem Bečvář, Roháč a ani Pícha se do listiny střelců nezapsali. Také střídající J. Horáček několikrát „provětral“ obranu soupeře, ale stav se neměnil. Rozhodnutí přišlo v 80. minutě, kdy utekl obraně J. Horáček a skóroval – 4:3. V závěru se snažil o vyrovnání hlavně Beránek, jeho střely ale postrádaly přesnost. Úspěšní už nebyli ani J. Horáček s Mráčkem, přesto se mohli radovat.

TJ Rozvadov – Chanos Chanovice 4:3. Poločas: 2:2. Branky: 14. Pícha, 33. Mráček, 65. Šuranský, 80. J. Horáček – 10., 12. a 67. Horváth. Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:0. Diváků: 150.

ROZVADOV: Makó – Kabourek, Křehlík, Bečvář (70. Pták), Kupilík (90. Svoboda), Chada (60. J. Horáček), Šuranský, Mráček, Hanko, Pícha, Z. Horáček (10. Roháč). Trenér Sopko.

Jak hodnotil utkání trenér TJ Rozvadov Jan Sopko si můžete přečíst v úterním vydání Tachovského deníku.

12.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

V pátém volebním obvodě v Tachově mělo odvoleno za prvních 90 minut sto voličů.

Zájem je vyšší, na venkově nápor teprve čekají

PĚKNÉ POČASÍ a atraktivní program přilákal téměř tři tisícovky diváků. Těm své umění předvedl i Jakub Mencl.

Motokrosové finále se vydařilo

Při nehodě v Plané se zranili tři mladí lidé

Planá - Nehoda kamionu a osobního auta zkomplikovala v pátek odpoledne dopravu na průtahu Planou.

FOTOGALERIE: Hasiči se museli potýkat se stísněným prostorem, ale i únikem plynu

Stříbro – O dnešním ránu v blízkosti Hornického skanzenu ve Stříbře se rozhodně nedá mluvit jako o klidném. Během ranních hodin se sem sjely hned tři jednotky hasičů, a to jak ze Stříbra, tak z Tachova. Jejich úkol byl jasný. Dostat tři zraněné osoby z Důlní štoly Prokop, která se v areálu skanzenu nachází.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Tachov – Zajímavým hostem pravidelného komorního pořadu Zpívánky se tentokrát stal Slavomír Štrobl z Tachova.