Mužstvo TJ Rozvadov hostilo v Puma krajském přeboru Chanos Chanovice a po dramatickém průběhu zvítězilo 4:3.

Rozvadovští fotbalisté se v posledních kolech nemohli chlubit výsledky a ani předvedenou hrou. A v úvodu zápasu vše nasvědčovalo tomu, že mizérie domácího celku bude pokračovat. Chanos začal aktivněji a od úvodních minut „sondoval“ propustnost rozvadovské obrany a ta byla veliká. Po varování Beránka a Ticháčka přišly dvě slepené branky. V 10. a ve 13. minutě se trefil Horváth a domácí byli jako opaření. Trenér Sopko sáhnul ke střídání a Rozvadov pomalu zvedal hlavu a ukázalo se, že ani obrana hostů nestojí na pevných základech. Střelu Kabourka ještě gólman kryl, stejně jako pokus Píchy. Stejného hráče ale vybídl v 18. minutě ke skórování Bečvář a bylo to 1:2. O minutu později zastavil průnik Chady gólman Zelenka. Po půlhodině hry přišel nápor Rozvadova, který ve 35. minutě korunoval nebývalým sólem Mráček – 2:2. Ve 39. minutě měl na kopačce dokonalý obrat Chada, šel sám na gólmana, ale pokus o jeho přehození mu nevyšel. Míč skončil v náručí dobře postaveného Zelenky.

Po přestávce centroval z brankové čáry Polena a míč „trefil“ vnější tyč. Gólem neskončily ani dvě střely Beránka. Začátek druhého poločasu byl stejný jako ten první s tím rozdílem, že domácí tentokrát neinkasovali. Od 59. minuty se ale domácí „probudili“. Roháč střílel vedle, akce Mráčka a Chady taky branku nepřinesla. V 65. minutě Šuranský tak dlouho „míchal“ míčem, až se ocitl sám před gólmanem a nezaváhal – 3:2. Domácí se radovali jen dvě minuty, kdy po centru a hlavičce Horvátha skončil tečovaný míč v síti – 3:3. V dalších minutách byli domácí aktivnější, ovšem Bečvář, Roháč a ani Pícha se do listiny střelců nezapsali. Také střídající J. Horáček několikrát „provětral“ obranu soupeře, ale stav se neměnil. Rozhodnutí přišlo v 80. minutě, kdy utekl obraně J. Horáček a skóroval – 4:3. V závěru se snažil o vyrovnání hlavně Beránek, jeho střely ale postrádaly přesnost. Úspěšní už nebyli ani J. Horáček s Mráčkem, přesto se mohli radovat.

TJ Rozvadov – Chanos Chanovice 4:3. Poločas: 2:2. Branky: 14. Pícha, 33. Mráček, 65. Šuranský, 80. J. Horáček – 10., 12. a 67. Horváth. Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:0. Diváků: 150.

ROZVADOV: Makó – Kabourek, Křehlík, Bečvář (70. Pták), Kupilík (90. Svoboda), Chada (60. J. Horáček), Šuranský, Mráček, Hanko, Pícha, Z. Horáček (10. Roháč). Trenér Sopko.

Jak hodnotil utkání trenér TJ Rozvadov Jan Sopko si můžete přečíst v úterním vydání Tachovského deníku.