Nováček 1. A třídy, TJ Chodský Újezd, se v devátém kole představil v Žihli a v utkání neproměněných příležitostí odjel po prohře 0:2 bez bodového zisku.

Obě mužstva dobře bránila a tak se šance do 25. minuty nevytvořilo ani jedno z družstev. Ve 27. minutě měli domácí po trestném kopu velikou šanci Pytkou, míč však skončil na břevně. Hosté nezůstali soupeři nic dlužni. Ve 35. minutě byl stáhnut za dres Chval, když by postupoval sám na bránu. O tři minuty později vychytal P. Pikla gólman Bláha. Trestný kop Ovčačíka skončil těsně vedle. Ve 42. minutě ztratil Suchý míč a domácí podnikli rychlý útok, který zastavila tyč. Poslední slovo poločasu měl Chval, po krasné přihrávce hlavičkoval těsně nad.

Druhý poločas začali domácí šancí, ale Slivoně hosty podržel. „Od 50. minuty jsme na hřišti dominovali v poli i v zahazování šancí. Tutovku v 52. minutě spálil Pešta, čtyři minuty na to po vysunutí J. Piklem nepřekonal výborného gólmana P. Pikl. Na Bláhovi ztroskotal i Chval. V 65. minutě „zazdil" své sólo Pešta a po něm i P. Pikl. Domácí se v 79. minutě vydali do protiútoku, byl z něho rohový kop a po jeho zahrání Hlavín otevřel skóre – 1:0. „Snaha o vyrovnání klukům nechyběla, ale pod tíhou obdržené branky vázla kombinace a šance nepřicházela," viděl závěr zápasu trenér hostů, kteří si smůlu vybrali v 89. minutě, kdy ve snaze rychle rozehrát „namazal" Plecitý před branku Otcovskému a ten se nemýlil – 2:0.

„Taktiku jsme zvolili dobře. Hráli jsme na tři obránce, abychom byli velmi nebezpeční dopředu. To se povedlo avšak bez gólového efektu. Klukům patří sice pochvala, ale k úplné spokojenosti musí vstřelit z tolika šancí alespoň dvě branky. Na jejich obranu musím zase říct, že takový výkon brankáře jsem neviděl dlouhá léta. Vynikající byly jako vždy naše fanynky. Nechci hráče dostávat pod zbytečný tlak, fotbal jednoznačně hrát umí a sami dobře ví, že v neděli musí vyhrát," zhodnotil zápas Dufka.

Sj. Žihle – TJ Chodský Újezd 2:0
Poločas: 0:0. Branky: Hulina, Otcovský. Rozhodčí: Rubáš. ŽK: 2:1. Diváci: 100.
Ch. Újezd: Slivoně – L. Pikl, Černohorský (60. Beneš), Suchý, Trejbal, Plecitý, Ovčačík, J. Pikl, Chval, P. Pikl, Pešta.