O tom, že hráči Baníku nepřijeli jen bránit, přesvědčila diváky hned úvodní minuta. Ábel vymotal kolovečské obránce, předložil Pelánovi, který však pálil nad branku domácích. Ve 4. minutě na druhé straně namazal Hřebík Černohorskému, ale jeho pokus Cipra reflexivně vyrazil. V 7. minutě svedl Demjan sprinterský souboj s domácím Šperlem a stihl odvrátit míč alespoň na roh. Z protiútoku včas zakročil domácí kapitán Vlček před rozběhnutým Ábelem. Ve 12. minutě se domácí dočkali úvodní branky. První střelu Bittengla ještě Cipro vyrazil, nedůraznost stříbrských obránců při odkopu však tentýž hráč využil a napodruhé poslal míč za Ciprova záda – 1:0. Ve 20. minutě prošel jako nůž máslem stříbrskou obranou Parlásek, ale v zakončení selhal. 25. minuta mohla přinést vyrovnávací branku, ale Zámečkovu hlavičku po rohovém kopu vykopl z brankové čáry kolovečský Baxa. Ve 29. minutě předvedli stříbrské duo Jareš s Pelánem ukázkovou kombinaci, ale Pelánovo zakončení vytáhl Míčka alespoň na břevno. Ještě před koncem prvního poločasu skvěle vystřelil Dyk z poza obránců, ale Míčka ještě lépe zasáhl a udržel domácím vedení.

Úvod druhého poločasu přinesl tlak domácích. Ve 47. minutě se opět předvedl stříbrský gólman, který si poradil se střelou i následnou dorážkou Parláska. Ve 49. minutě daroval domácím rozhodčí Havel penaltu, když odpískal střet Demjana se Šperlem. Sám postižený se ujal role exekutora, ale Cipra jeho pokus vystihl. Další minuty moc pohledného fotbalu nepřinesly, domácím jakoby stačilo jednobrankové vedení. Oživení nastalo až v posledních deseti minutách zápasu. Nejprve pálil v 80. minutě nepřesně stříbrský Zámeček, na druhé straně nebyl v zakončení přesný ani střídající kolovečský Malý. V 84. minutě Cipra výborně zasáhl při rohu domácích a za svá záda nepustil ani střelu Šperla, kterého nezištně našel Malý. Když v 90. minutě vyrazil Cipra střelu Malého a Parlásek netrefil prázdnou branku, ukončil hlavní sudí zápas. Domácí se tak mohli radovat z vydřených 3 bodů.

Koloveč – Stříbro 1:0

Poločas: 1:0. Branka: 11. J. Bittengl. Rozhodčí: Havel. ŽK: 1:1. Diváků: 380.

Baník Stříbro: Cipra – Ichnatolya (77. Pubrle), Hřebík, Demjan, Jareš, Pelán, Šaman, Ábel, Florus, Dyk, Zámeček.