V utkání osmadvacátého kola Fincentrum krajského přeboru zajíždělo mužstvo B. Stříbro do Města Touškova. Baníkovci zápas zvládli a za výhru 5:1 si přivezli tři důležité body.

Stříbrský Baník měl až na některé ojedinělé momenty zápas pod kontrolou a po třetí své brance nebylo o jeho výhře pochyb.

„Pro nás je to samozřejmě důležitá výhra. Zatímco v Chanovicích bychom byli možná spokojeni i s bodem, do Touškova jsme jeli pro výhru. Nechtěli jsme inkasovat jako v Chanovicích hned v úvodu a to se nám podařilo. Kluci hráli od úvodních minut soustředěně a podařilo se nám jít do vedení,“ řekl na úvod svého hodnocení zápasu trenér Baníku Jaroslav Lorenc.

Jeho svěřenci přidali v úvodu druhé půle další branku, ale jejich radost „zkalila“ kontaktní branka domácích.

„Byla to souhra několik chyb najednou a Touškov toho dokázal využít. My brzo kontrovali a zápas tak ovládli. Přidali jsme další branky a utkání v klidu dohráli,“ okomentoval výhru svého celku Lorenc.

S. Město Touškov – B. Stříbro 1:5

Poločas: 0:1. Branky: 72. Svoboda – 38. Petraška, 58. Jareš, 78. Zaoral, 86. Petraška, 88. Hřebík. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 2:2. Diváci: 75.

Stříbro: Benda – Ichnatolya (58. Průša), Zaoral, Hřebík, Demjan, Jareš, Petraška, Šaman, Pubrle, (60. Vraštil), Florus (82. Solový), Dyk.