Závěrečné 26. kolo potvrdilo suverénní postavení Dynama Studánka a jeho postup do nejnižší krajské soutěže, 1. B třídy. Klad-rubům nasázelo na rozloučenou sedm gólů.

V Lomu dával branky na obě strany kanonýr Martin Stec. Nejprve navýšil domácí náskok, potom vlastním gólem pomohl rezervě Stříbra snížit. Po remíze pak druhý bod navíc zůstal domácím.

Pod přimdským hradem neudržel ústa osm minut před koncem zápasu a celé sezony Václav Velešík. Hrubě urážel sudího Roberta Friedenbergera a vyslechne si na začátku fotbalové dovolené ještě verdikt disciplinární komise.

Druhým hráčem, který se v tomto kole červenal, byl po dvou žlutých napomenutích kostelecký Ondřej Kuchár.

Kšický střelec Pavel Flíček zaskočil svoji trefou krátce před koncem zápasu v Bezdružicích domácí ´Kohouty´ a hosté si překvapivě odvezli všechny tři body .

Kostelec – Bor 1:3

Poločas: 0:1. Branky: 75. David Nový – 77. a 79. Jiří Stránský, 23. David Vitoň. Rozhodčí: Kroupa. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (70. Ondřej Kuchár). Diváci: 50.

Přimda – Černošín: 4:5

Poločas: 1:4. Branky: 30. a 55. Jaroslav Kůst, 67. a 75. Jindřich Kotrc – 42. a 49. Ivan Toderiuk, 16. Patrik Černý, 32. Dominik Bláha, 37. Ivan Hondorchyn. Rozhodčí: R. Friedenberger. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (82. Václav Velešík). Diváci: 40.

Studánka – Kladruby 7:1

Poločas: 2:0. Branky: 12. a 73. Dalibor Marek, 55. a 71. Josef Vyšňovský, 19. Jan Viterna, 59. Jan Horáček, 63. Rudolf Blatnický – 85. Bohuš Hlinka Rozhodčí: Landrgott. ŽK: 0:0. Diváci: 80.

Sulislav – Konstantinovy Lázně 0:5

Poločas: 0:1. Branky: 13. a 58. Pavel Hampapa, 80. a 83. Matouš Hoffmann, 89. Jan Jelen. Rozhodčí: K. Friedenberger. ŽK: 1:0. Diváci: 56.

Bezdružice – Kšice 0:1

Poločas: 0:0. Branky: 79. Pavel Flíček. Rozhodčí: Hromka. ŽK: 1:1. Diváci: 40.

Lom – Stříbro B 3:3, PK 4:3

Poločas: 3:1. Branky: 6. Jan Bukva, 11. Jakub Bukva, 38. Martin Stec – 29. Petr Sásik, 50. vlastní Martin Stec, 76. Istvan Locker. Sudí: A. Ardeleanu. ŽK: 2:0. Diváci: 120.