Studánka překvapila Chodský Újezd, béčko Stříbra dalo sedmnáct gólů

Tachovsko – Pětapadesát branek padlo v sedmi utkáních 20. kola okresního přeboru druhé třídy.

10.5.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

To je průměr téměř osm gólů na jedno utkání. Letošní rekordní výsledek padl ve Stříbře, kde tamní béčko porazilo Trpísty 17:3. Víkendové kolo přineslo ale i další zajímavé výsledky.

STUDÁNKA PŘEKVAPILA V JADRUŽI, ODVEZLA SI VŠECHNY BODY

Fotbalisté Dynama Studánka zaskočili výhrou v Horní Jadruži domácí hráče Chodského Újezdu. O poločase si hosté vytvořili náskok dvou branek, potom vlastním gólem zdramatizovali vývoj. Nakonec potvrdil tři body Josef Vyšňovský. Újezdští dohrávali v deseti bez vyloučeného Juraje Faba.

TJ Chodský Újezd – Dynamo Studánka 1:3

Poločas: 0:2. Branky: 79. vlastní (Marek) – 14., 83. Vyšňovský, 36. M. Vlček. Rozhodčí: A. Ardeleanu – Valenta, Majerčík. ŽK: 1:3 (J. Pikl – J. Viterna, Kotva, Hladík). ČK: 1:0 (Fabo). Diváci: 110.
Chod. Újezd: Čepelák – Beneš, J. Pikl, T. Trejbal, Šiler, Zivčák ml. (73. Opava), P. Pikl, L. Pikl st., Zivčák st., Fabo, Sykal. Vedoucí týmu Lukáš Zajíc.

Dyn. Studánka: Mrázek – Lončík, T. Vlček, J. Viterna, Vyšňovský, Marek (84. Půža), P. Sňozík, Kotva, Klesa (74. Diviš), Hladík, M. Vlček (86. J. Sňozík). Trenér Radek Mráz.

LOM OTOČIL VÝVOJ A PO PŘESTÁVCE ROZSTŘÍLEL BEZDRUŽICE

Jiskra Bezdružice nezačala v Lomu špatně. Do půle vedla o branku, ale druhá část patřila domácím fotbalistům. Hosté navíc dohrávali od 55. minuty bez vyloučeného brankáře Pavla Dvořáka. K utkání přijeli pouze v jedenácti lidech. Nejlepší střelec okresního přeboru, domácí Martin Stec vyšel tentokrát naprázdno, ale zato jeho spoluhráč Richard Volka skóroval dvakrát během minuty.

Sokol Lom – Jiskra Bezdružice 7:3

Poločas: 1:2. Branky: 58., 58. Volka, 15. Jakub Bukva, 56. Karas, 75. Bartko, 86. Vopalecký, 87. Matoušek – 15. Maroušek, 39. Michalčák, 50. Čapek. Rozhodčí: Kroupa – Burián, Hora. ŽK: 1:1 (Kalynich – P. Dvořák). ČK: 0:1. (P. Dvořák). Diváci: 92.

Sokol Lom: Mareš – Janda (50. Matoušek), Jan Bukva (35. M. Pich), Jakub Bukva, Karas, Bartko, J. Pich, Kalynich, Rosokha, Stec, Volka. Trenér Vladimír Zdvihal.
Bezdružice: P. Dvořák – Michalčák st, Maroušek, Čada, Filip, Čapek, Fojtík, M. Dvořák, Michalčák ml., Gruber, Gábor. Vedoucí týmu Jan Michalčák st.

HRANIČÁŘI SE ODPOUTALI ZE DNA

Po podzimu to s týmem Částkova vypadalo bídně, byl s odstupem poslední. Ale na jaře se Hraničáři daří, sbírá body a v tabulce se po víkendovém vítězství nad Halží odpoutal od posledního místa a je nyní desátý. Výtečně se daří kanonýrovi Jaroslavu Bočkovi, který v sobotním utkání proti Halži skóroval čtyřikrát během šestadvaceti minut.

Hraničář Částkov – Čechie Halže 6:2

Poločas: 1:0. Branky: 13. K. Pták, 56., 60., 74., 82. Boček, 83. Machač – 48., 72. Mrenka. Rozhodčí: Šichevičová – Žáček, Kaizler. ŽK: 2:1 (K. Pták, Mihál – Matoušek). Diváci: 70.

Částkov: J. Pták – Krýsl, Jakubec (72. Kopecký), Pešek, Boček, Machač, Kaše, K. Pták (82. Špaček), Mihál, Říha, Lebeda. Trenér Pavel Hobza.

Halže: Pýcha – Bauer, Matoušek, Typovský, Kormoš, Herout, Mrenka, Ježdík, Karmazin, Korda, Vávra (46. Bedecs). Vedoucí Lukáš Kormoš.

KANONÁDA VE STŘÍBŘE

Když už to po pěti minutách zápasu bylo ve Stříbře 2:1 pro domácí, bylo jasné, že ten den padne v utkání trochu více gólů. Když to bylo o osm minut později 3:2, vše nasvědčovalo tomu, že těch gólů bude hodně. Ale že jich diváci nakonec uvidí rovných 20, tomu nevěřil snad nikdo.

Baník Stříbro B svého soupeře z Trpíst doslova a do písmene rozstřílel, vždyť jen poločasové skóre 6:3 je na fotbal hodně divoké. A to Stříbro přidalo ve druhé části hry ještě dalších 11 branek! Góly se do trpístské branky ve druhé půli sypaly jeden za druhým. Například v rozmezí od 76. do 81. minuty dalo Stříbro během pěti minut hned čtyři góly. Vítězství domácích 17:3 je tak rekordním vítězstvím letošního ročníku okresního přeboru.
Střelecky se v dresu stříbrské rezervy vytáhli Filip Tesař, který dal celkem pět gólů, a Ondřej Pavlas, který se trefil čtyřikrát.
Hosté dohrávali od 60. minuty v deseti, rozhodčí Václav Sirový vyloučil Petra Uldrych za hrubé nesportovní chování. Podle zápisu se hráč provinil několika urážlivými výroky a nadávkami na adresu arbitra.

Baník Stříbro B – Sokol Trpísty 17:3 (!)

Poločas: 6:3. Branky: 3. Pavlas (PK), 5. Tůma, 11. Tesař, 26. Tůma, 40. Pavlas (PK), 44. Demjan, 46., 53. Pubrle, 56., 66. Tesař, 70. Demjan, 76. Tesař, 77. Navrátil, 78. Šaman, 81., 84. Pavlas, 89. Tesař – 1., 13. Wintrle, 17. René Táborek (PK). Rozhodčí: Sirový – Sásik, Kubašta. ŽK: 2:1 (Žíla, Loula – Šustr). ČK: 0:1 (60. Uldrych). Diváci: 80.
Stříbro B: Honzík – Pubrle (70. Navrátil), Žíla, Loula, Tesař, Demjan, Šaman, Němec, Pavlas, Trnka (46. Barančík), Tůma. Vedoucí Jan Trnka.

Trpísty: Kubašta – Šustr, René Táborek, Braha, Hrubý, Roučka (76. Kunc), Wintrle, Uldrych, Robin Táborek (70. Dvořák), Radek Táborek, Vašák (46. Čižmár).

KONSTANTINKY VYHRÁLY UŽ JEDENÁCT ZÁPASŮ V ŘADĚ

Lázeňský tým pokračuje v letošní jarní krasojízdě. Společně se Studánkou jsou jedinými týmy, které na jaře získaly stoprocentní počet bodů. Obě mužstva vyhrála všech sedm jarních utkání. Připočteme-li podzim, tak Konstantinovy Lázně vyhrály jedenáct utkání v řadě (Studánka“jen“ osm).

Jarní jízda znamená pro oba týmy, že se bodová situace na čele vyrovnává, Konstantinky se dotáhly na druhý Chodský Újezd a Studánka ztrácí na třetí příčku už jen čtyři body. A Lázeňští mohou dokázat ještě více už v příštím kole, doma totiž hostí vedoucí Lom a pokud vyhrají, dotáhnou se bodově i na něj. Zajímavá bude rovněž vzájemná konfrontace obou nejlepších týmů jara, zápas Konstantinovy Lázně – Studánka se hraje 26. května.

Přimda – Konstantinovy Lázně 1:2

Poločas: 0:1. Branky: 66. Vokroj – 8. Nevařil, 58. Sak. Rozhodčí: K. Friedenberger – Vokroj, Šašek. ŽK: 1:4 (Marcínek – Mašín, Hoffmann, Pohlot, Hampapa). Diváci: 40.
Přimda: Hlaváček – Sopko, Dvořák (46. Duong), Marcínek, Kotrc, Teplárek, Karásek, Burda, Vokroj, Růžička, Malý. Trenér Pavel Liška.

Konstantinovy Lázně: Surovčík – Rašín (46. Častoral), Nevařil, Míšek (60. M. Hoffmann), Hospodářský (70. Jelen), Sak, Mašín, Vacata, D. Hoffmann, Pohlot, Hampapa. Trenér Petr Wenzl.

DALŠÍ ZÁPASY

Černošín – Kšice 1:3

Černošín má letos mizernou sezonu. Gólů dává málo, méně jich v letošním ročníku nastřílela jen Tisová. Černošín doma ztratil s Kšicemi a klesl na poslední místo v tabulce.
Poločas: 0:0. Branky: 56. Rohach – 61., 88. Bronec, 80. Schejbal. Rozhodčí: Majerčík – Klepsa, Milota. ŽK: 2:1 (Havel, Gondorchyn – J. Šetlík). Diváci: 50.

Černošín: Kozelka – Havel, Drozda, Šedivý (37. Černý, 78. Šulc), Vondraš, Kříž, Bláha, Turek (78. Melich), Panuška (62. Petrovič), Gondorchyn, Rohach (60. Hondorchyn). Vedoucí Vladimír Turek.
Kšice: J. Janout – Smetana (89. P. Janout), Volf, Jankov, J. Šetlík, I. Šetlík (46. Bordeniuc), Schejbal, Dýdek (87. Kasl), Bronec, Chudáček (42. Šnebergr), M. Šetlík. Vedoucí Jan Janout.

Zetor Tisová – Sokol Kostelec 0:6

Ani Tisové se letos na jaře příliš nedaří, po slibném podzimu přišel jarní útlum a vyklizení pozice uprostřed tabulky. Kostelec prokázal roli favorita a Tisovou vysoko přehrál. Zetor navíc hrál oslaben, do Starého Sedliště, kde Tisová hraje domácí zápasy, dorazila pouze s deseti hráči.

Poločas: 0:2. Branky: 7. Lokvenc, 18., 81. Honzík, 54. D. Kolářský, 68. Kuchár, 88. Pešík. Rozhodčí: R. Friedenberger – Rožumberg, Bezvoda. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 39.
Tisová: Novotný – Rott, Mikhailovskiy, Foltas, Šebor, P. Gabčo, Fitsek, Koscelník, D. Gabčo, Privrattskyi. Vedoucí Michal Foltas.

Kostelec: Lacman – Honzík, Florián, M. Kolářský, Netrh, Lokvenc (83. Průcha), Kuchár, Touš, Bezvoda, Pešík, D. Kolářský (74. Ryp). Vedoucí Božena Matějková.

PŘÍŠTÍ KOLO:

Konstantinovy Lázně – Lom (SO, 15:00), Kšice – Přimda (SO, 17:00), Bezdružice – Tisová (SO, 17:00), Halže – Černošín (NE, 15:00), Stříbro B – Chodský Újezd (NE, 15:00), Trpísty – Částkov (NE, 15:00), Kostelec – Studánka (NE, 17:00).

10.5.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 26 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Obráběč kovů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: místo výkonu práce Oldřichovská č.p. 1437,347 01 Tachov , Požadavky:, vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, přesnost, důslednost, flexibilita, Nabízíme:, pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí stabilní společnosti, nástupní mzda podle délky praxe + další benefity, příspěvek na stravné a penzijní připojištění, bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci, podpora při zapracování a v profesním růstu, příjemné pracovní prostředí, vyžití v mimopracovních aktivitách, kontakt e mailem nebo tel. PO-PÁ 6.30-14.30 hod.,. Pracoviště: Formy tachov s. r. o., Oldřichovská, č.p. 1437, 347 01 Tachov 1. Informace: Ivana Vysloužilová, +420 374 218 435. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 800 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12800 kč. Volných pracovních míst: 16. Poznámka: místo výkonu práce okres Tachov, převážně ve firmách Eissmann Automotive Česká republika s.r.o.(min. mzda 16 400,- Kč), KDK Automotive Czech s. r. o.(min. mzda 12 800 Kč.), osobní kontakt na adrese COLLAR VS s.r.o.T. G. Masaryka č.p. 379, 347 01 Tachov,, ubytování,stravenky. Pracoviště: Collar vs s.r.o.(kontaktní adresa tachov), T. G. Masaryka, č.p. 379, 347 01 Tachov 1. Informace: Daniel Jakubec, +420 775 663 352,737 198 975. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 25 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Konstruktér. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce (adresa): provozovna firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodská 1251, 347 01 Tachov , Doba určitá - min. na rok , Mzda od 25.000,- Kč., Požadavky na uchazeče: , - vzdělání SŠ technického zaměření , - znalost práce s konstrukčním CAD programem výhodou - např. AutoCad, SolidEdge , - znalost zásad technického kreslení , - výhodou znalost systému SAP , - základní znalost Nj nebo Aj, - pečlivost, komunikativnost , - ŘP sk. B, Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 dní dovolené navíc, závodní stravování zdarma, příspěvek na dopravu, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, prémie za zlepšovací návrhy , zvýhodněné tarify mobilního operátora, profesní kurzy.. Pracoviště: Bhs corrugated fertigungs, montage, service,s.r.o., U Ctiboře, č.p. 1989, 347 01 Tachov 1. Informace: Kateryna Pelešková, +420 374 219 012. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 23 000 Kč Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel Pracovník pneuservisu pro osobní, nákladní automobily , traktory. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce zaměstnance (adresa pracoviště): Lesní společnost Přimda, s.r.o., Nádražní 545, Planá 348 15., Požadujeme: Vyučen v oboru opravář, automechanik, řidičský průkaz sk.B, Telefonický kontakt - kdykoliv v pracovní době od 7-15.30 hod.. Pracoviště: Lesní společnost přimda, s.r.o..(planá), Nádražní, č.p. 545, 348 15 Planá u Mariánských Lázní. Informace: Josef Lívanec, +420 724 275 089.

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Z Mistrovství světa canicrossařů přivezl Jaša dvě zlata

Lubieszow – Dvojnásobný mistr světa v canicrossu. Tímto titulem se od prvního říjnového víkendu může chlubit Tomáš Jaša.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Plzeň, Praha - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Praze s Bohemians 1905 2:2. Děkovat mohou především skvělému brankáři Aleši Hruškovi, který zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.