Závěrečné kolo divizní soutěže, skupiny A odehrají fotbalisté FK Tachov už ve středu. Od 17.00 hodin se utkají s Milevskem. Tři dny po výhře v Chebu se pokusí na jihu Čech prodloužit jarní sérii bez prohry. Sezonu pak ukončí v sobotu na hlavním hřišti Městského stadionu v Tachově s rezervou Táborska.

„Kluci se „zapotí", čeká je anglický týden, ale jsme rádi, že se nám to povedlo takto z organizovat. V sobotním utkání S Táborskem plánujeme otevření hlavní hrací plochy a oslavy postupu. Předehrávkou se nám „zkrátila" o týden sezona a hráči to jistě ocení. Letní přestávka je jinak krátká a nás čeká příprava na vyšší soutěž," vysvětlil Deníku, proč mají Tachované tak nabitý týden, jejich sportovní ředitel Petr Móži, jenž také potvrdil informaci, že trenér Zdeněk Michálek zůstává a v podzimní části povede mužstvo v České fotbalové lize.

„Domluvili jsme se na půl roku. Je to velmi náročná soutěž a my si můžeme klást jediný cíl a to je záchrana," pravil bývalý ligový hráč a trenér V. Plzeň. „Před námi jsou ale ještě dva zápasy v divizi a ty bychom rádi zvládli. Do Milevska jedeme bez Folejtara, který má nějaké zkoušky ve škole. Jinak bychom měli být kompletní," informoval o stavu kádru kouč. „Milevsko je nepříjemný soupeř, hlavně doma sbírá body. V minulém kole zvítězil s Klatovy, ale my máme také svou kvalitu," poznamenal zkušený lodivod. „Opět bych rád dal šanci hráčům, kteří tolik nehráli. Snad budou všichni zdravotně v pořádku a podají takový výkon, který přispěje k bodovému zisku," dodal Michálek.

Jasno má i opora a nejzkušenější hráč Tachova Martin Knakal. „Je dobře, že Milevsko v minulém kole bodovalo, snad už je zachráněno a nebude tak urputně bránit. Je to tak padesát na padesát, ale my si věříme a rozhodně si nechceme pokazit úžasnou jarní bilanci."

Utkání se hraje ve středu od 17.00 hodin a řídí ho Matoušek.