Tachov nezačal v utkání o třetí příčku v Táboře špatně a vedl od 6. minuty. Domácí ještě do přestávky srovnali díky využité penaltě a po přestávce se ujali vedení. Západočeši pak měli sice převahu, dobře bránící Tábor je však do šancí nepouštěl. V závěru, kdy už Tachov hrál vabank, svoji výhru pojistil třetím gólem.

Nováček z plzeňské Doubravky neprohrál už počtvrté v řadě. Na hřišti béčka pražských Bohamians 1905 dokonce sahal po dalším vítězství, ale ve druhém poločase zahodil kromě dalších šancí i penaltu.

Favorizovaným Domažlicím utkání proti Benešovu moc nevyšlo. Ujaly se sice vedení, ale pak jejich hra upadala. Hosté po přestávce srovnali a po vlastním gólu Jiskry šli dokonce do vedení. Domažlicím zajistil alespoň bod v závěru Mužík.

Divize A, 10. kolo: Domažlice – Benešov 2:2 (1:0, branky 26. Dochtor, 89. Mužík – 55. Havlíček, 64. vlastní), Bohemians Praha 1905 B – Doubravka 1:1 (1:1, 12. Hašek – 36. Došlý), Tábor – Tachov 3:1 (1:1, 44. Pěknic z pen., 54. Šahajda, 90. Stoszek – 6. Puchmertl), Řevnice – Kunice 0:1 (0:1, 28. Brabec), Příbram B – Třeboň 1:0 (0:0, 71. Junger), Dukla Praha B – Strakonice 0:0, Votice – Malše Roudné 1:0 (80. Lukeš z pen.), Meteor – Hořovicko 3:2 (2:0, 38. Ibraev, 40. D. Hruška, 83. Fíček – 55. Veinlich, 63. Šubert).

Pořadí: 1. Příbram B 21, 2. Kunice 21, 3. Tábor 18, 4. Tachov 16, …, 6. Domažlice 13, …, 10. Doubravka 11, …, 15. Strakonice 5, 16. Dukla Praha B 5.

Více k divizi v pondělním Tachovském deníku.