Podle tabulky mělo jít o jasnou výhru tachovských fotbalistů. Hosté ale přijeli doplnění několika hráči A týmu a hned to bylo na hřišti znát.

První střelu vyslal sice domácí Matas, ale ta postrádala razanci, byla velmi slabá. Zato na druhé straně dobře mířil Berešík a Houdek musel ránu likvidovat nadvakrát. Táborská rezerva převzala iniciativu, domácí se trápili. Rychlejší a aktivnější hosté šli v 16. minutě díky Klusákovi do vedení 0:1. Ještě před tím domácí sice vstřelili branku, ale ta nebyla uznána pro faul na gólmana.

Po půlhodině tachovští fotbalisté srovnali krok se soupeřem a měli šance na vyrovnání. Nedali postupně Blažek, dvakrát Čížek a ani Kůžel. Pak na druhé straně dal o sobě vědět Christian Frýdek. Do konce půle ještě nedali Matas, Kůžel a opět Čížek. Dobíhaly poslední vteřiny a domácí přece jenom potěšili promrzlé fandy. Vyrovnal Marek Skopový.
Po rozehrání ukončil rozhodčí Nejedlo první dějství.

Druhá část začala přestřelkou. Nejprve se konečně trefil Čížek – 2:1. Před tím ale domácím zatrnulo,vyrobili hrubici. Táborsko tentokrát netrestalo. Srovnání zařídil po chybě Radosta. Třetí branku dal Klusák a opět po zaváhání domácí obrany. Po hodině hry si dokonce dali domácí vlastence. Nešťastně si jej připsal Lukáš Tušl. To už s domácími hráči bylo zle. Nevzdali to a odměnou byl druhý zásah Marka Skopového 3:4.

Poté se hra odehrávala po většinu uprostřed hrací plochy a vypadalo to, že si hosté odvezou těsnou výhru. Běžela 79. minuta a dokonale zmrzlé fandy potěšil David Kůžel. Vydoloval míč, utekl obraně a podél jinak dobře chytajícího gólmana srovnal na nefotbalových 4:4.

Pak se chvíli nehrálo po střetu Matase s vybíhajícím Zadražilem. V 90. minutě přestřelil střídající Radek Skopový. Rozhodčí nastavil dvě minuty, ale ty nic neřešily.

Po krátké pauze přišly na řadu pokutové kopy. Domácí borci dali všech pět, hosté kazili v druhé sérii, kdy Berešíka vychytal Dan Houdek. Tu dvoubodovou proměnil s přehledem Jan Matas.
„Začali jsme bohužel zastrašeně a liknavě. Před výkopem jsme si sice řekli jak jít do zápasu, ale to jsme v úvodu nedodrželi. Také jsme proto inkasovali. Naštěstí jsme dali gól do kabiny. Měli jsme opět spoustu pěkných šancí, ale opět nedali. Moc se na branky nadřeme a potřebujeme právě spoustu šancí. Díky penaltám mámě dva body. Za to jsme rádi a myslím si, že jsme tím poděkovali divákům na konec podzimu,“ zhodnotil výstižně a s pocitem spokojenosti výkon svého týmu hrající trenér domácích Jan Matas.

FK TACHOV – MAS TÁBORSKO B 4:4 (PK 5:3)

Poločas :1:1 Branky: 45., 66. Marek Skopový, 47. Čížek, 79. Kůžel – 16., 59. Klusák, 50. Radosta, 63. vlastní (Tušl) Rozhodčí: Nejedlo – Švagr, Hocek DFA: Bláha ŽK: 3:1 Diváci: 150

FK Tachov: Houdek – Ruda,Matas, Knakal, Habart, Braun, M. Skopový (86. R. Skopový), Kůžel, Blažek, Tušl (79. Vaďura), Čížek (83. M. Šácha) Trenér Jan Matas