Divizní fotbalisté FK Tachov se proti německému celku Vizlingu vytáhli. Aspiranta na postup do Baerligy porazili 4:2, když už prohrávali 0:2. Utkání začalo z obou stran opatrně. Hosté ale měli v této fázi utkání častěji míč na svých kopačkách. V průběhu prvního poločasu také byli před brankou domácích nebezpečnější. V 15. minutě prošel středem tachovské obrany P. Dvořák a poslal německý celek do vedení – 0:1. Vyrovnání měl na kopačce J. Viterna, ale gólman jeho křížnou střelu vyrazil, dorážka Malého skončila vedle branky. V dalších minutách se hra odvíjela ve středu hřiště. Branky se diváci dočkali ve 35. minutě, kdy využil zaváhání gólmana Spitzel – 0:2. Domácí Makó zazmatkoval ještě jednou a míč skončil, naštěstí pro Tachov, na břevně. V závěru poločasu přišel rohový kop domácích a odražený míč z hranice šestnáctky napálil Malý – 1:2. Po přestávce přišla dvacetiminutovka Tachova, který předváděl jednu akci za druhou. Byl to souboj Tachovanů s vynikajícím gólmanem Kristoffym. Tachov hrál na jeden dotek a německá obrana nevěděla kam dříve skočit. Svůj souboj s gólmanem prohráli postupně Rulf, Malý, opět Rulf a Malý. Vyrovnání viselo na vlásku, nicméně přišel ojedinělý útok hostů a Luk. Čížek v šestnáctce fauloval. Němci poslali pokutový kop do tyče. Nevyužili ani další šanci ke skórování museli čelit náporu domácích. Kýženého a zaslouženého vyrovnání se dočkal Tachov v 81. minutě, kdy se trefil Šácha – 2:2. O čtyři minuty později přišla dělovka J. Viterny a v 88. minutě Malého. Domácí tak korunovali svůj výkon ve druhém poločasu třemi brankami – 4:2. Stav se už nezměnil po dvou příležitostech hostů a ani sólu Rulfa.

FK Tachov - Vizling 4:2. Poločas: 0:2. Branky: 44. a 88. Malý, 81. Šácha, 84. J. Viterna – 15. P. Dvořák, 37. Spitzel. Rozhodčí: Šlapák – Štrincl, Majerčík. ŽK: 2:2. Diváci: 130.

TACHOV: Makó – Kabourek, Elijaš, Luk. Čížek, J. Viterna, Habart, Lad. Čížek, Braun, Hutta, Malý, Rulf. Střídali Chval, Hanko, Šácha, Pták, Janoušek a Tušl.