Starší žáci FK Tachov nastoupili ve 23. kole divizní soutěže na domácím trávníku proti FK Příbram B. Oba soupeře dělilo v tabulce jediné místo a bod ve prospěch Tachova, takže diváci právem očekávali vyrovnané střetnutí. Opak byl pravdou a domácí soupeře rozstříleli 6:1.

Už ve třetí minutě zužitkoval svůj první střelecký pokus Honzík – 1:0. V osmé minutě utkání Hánova střela jen těsně minula branku, ale jen o tři minuty později Jedlička přehodil vybíhajícího brankáře 2:0. V 18.minutě utkání zatáhl míč po pravé straně Honzík a chytrou přihrávkou našel před brankou Jedličku, který se nemýlil – 3:0. Ve 24. minutě hlavičkoval domácí Lanfranchi, brankář míč vyrazil a Nevařil z voleje skóroval – 4:0. Brankový účet prvního poločasu uzavřel Tkáč – 5:0.

Diváci čekali podobný gólový příděl i ve druhém poločase, ale Tachované podlehli uspokojení a jejich ofenzivní herní projev se úplně vytratil. Domácí tak dovolili soupeři srovnat hru. Ve 48. minutě vystřelil příbramský Rilich, jeho pokus brankář Tejkal kryl, ale o dvě minuty později už byl stejný hráč úspěšnější – 5:1. Tachov přeci jenom o málo zvýšil obrátky. Po akci z levé strany prostřelil z úhlu brankáře hostů Lanfranchi a upravil tak na konečných 6:1 pro Tachov. Závěr utkání domácí dohrávali jen z povinnosti a tak si tým zaslouží pochvalu opravdu jen za první poločas.

FK Tachov – FK Příbram 6:1. Poločas: 5:0. Branky: 3. Honzík, 11. a 18. Jedlička, 24. Nevařil, 30. Tkáč, 56. Lanfranchi. Diváků: 50.

TACHOV: Tejkal - Eliáš, Veselý, Havel, R. Schweiner, Lanfranchi, Hána, Nevařil, Jedlička, Tkáč, Honzík. Střídali Vejvoda a J. Schweiner. Trenéři Vodička a Beránek.