Sobotní zápas proti německému SpVgg Weiden je poslední herní prověrkou mužstva FK Tachov před úvodním utkáním jarní části České fotbalové ligy s Jirny. Na umělé trávě v Tachově by se měly příznivcům představit v domácím dresu všechny posily.
„V týdnu měl problémy s lýtkem Mlynařík, ale ten by měl být do zápasu v pořádku. Takže bychom měli být kompletní," řekl ke kádru trenér FK Tachov Pavel Vaigl, jenž by měl podle jeho slov příznivcům představit sestavu, která se bude hodně blížit té, která vyběhne proti FK Jirny.

„Proti Weidenu už nebudeme nic zkoušet, převážnou část zápasu odehrajeme se sestavou pro první jarní kolo," potvrdil svá předešlá slova tachovský lodivod a co od utkání očekává. „Už bych byl rád, aby naše hra měla kvalitu. Samozřejmě si přeji aby se nikdo nezranil a všichni hráči podali takový výkon, který se od nich očekává."

Zajímavostí je, že německý celek SpVgg Weiden vede bývalý český reprezentant Tomáš Galásek a na půlroční hostování tam odešel právě z Tachova Lukáš Hudec. Výkop utkání je ve 14.00 hodin.