Starší žáci FK Tachov nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na umělé trávě AFK Slavoj Praha – Podolí. Oba soupeře dělily v tabulce divize tři body ve prospěch Tachovanů, a tak bylo o motivaci týmů postaráno.

Hned ve druhé minutě, po akci Jedličky, zachraňovali pražané na brankové čáře. To však bylo na delší dobu od hostujícího celku vše. Dalších dvacet minut se hrál fotbal plný soubojů ve středu hřiště a s řadou nepřesností. Ve 24. minutě se dostal po kolmé přihrávce do brejku Dvořák, ale jeho přízemní střela se mezi tyče nevezla. V závěru poločasu řešil ještě nepříjemnou střelu ze standardní situace brankář Landrgott. Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Oba celky kladli velký důraz na osobní obranu každého hráče a snaha o eliminaci jakéhokoli rizika či chyby oku fotbalového diváka asi příliš nelahodila. Dříve zahrozilo Podolí, když centrovaný míč orazítkoval tyč branky hostů. Tachovanům však varování nestačilo, a tak v 54. minutě trefili domácí břevno. Tachovští se teprve po této akci alespoň částečně probudili a hned o tři minuty později si vytvořil největší šanci zápasu hostující Dvořák. Brankář Podolí mu výborným zákrokem tuto příležitost zneškodnil. V závěru zápasu se ještě blýskl dvěma vydařenými zákroky Landrgott.

TACHOV: Landrgott - Šindelář, Tkáč, Földeši, Moos - Šácha, Ruda, Hána, Pšenák - Jedlička, Dvořák.Trenéři Vodička a Beránek.