Mladí fotbalisté FK tachov zajížděli k dalšímu dvojzápasu starších a mladších žáků do Klatov, odkud přivezli čtyři body.

Starší žáci FK měli za soupeře zdatný celek domácích a nakonec získali bod, když v penaltovém rozstřelu neuspěli a další bod tak přenechali Klatovanům.

„Kluci určitě sehráli vyrovnané utkání s velmi kvalitním týmem. První čtvrthodinku jsme v obraně několikrát chybovali a domácí nás potrestali. Pak se ale kluci začali více soustředit na hru a po pěkné fotbalové akci Lintnera, Bezdičky a Klesy vyrovnali. Do konce zápasu se pak hrál pohledný fotbal se šancemi na obou stranách. Nás několikrát podržel Soustružník, výborně zahráli kluci v záloze. Bohužel jsme opět selhali při pokutových kopech, kde proměnili pouze jeden z pěti, soupeř proměnil dva a získal tak cenný bonusový bod,“ hodnotil utkání vedoucí tachovského družstva Radek Volka.

TJ Klatovy – FK Tachov 1:1 Poločas: 1:1. Branky: 10. Smolík – 20. Klesa. Rozhodčí: Cihlář. Diváci: 50.

Tachov: Soustružník - Dvořák, Pták, Burda, Prokš - Bezdička, Maule, Lintner, Marek - Klesa, Šilhán. Střídali Janda, Vávra, Sláma a Kořínek.

Mladší žáci Tachova se prosadili v koncovce a vybojovali tři cenné body.

„Po dobrém a bojovném výkonu celého týmu jsme zcela zaslouženě vyhráli. V závěru prvního poločasu jsme soupeře zaskočili gólem do šatny. V druhém jsme si sice vlastním gólem a zahozenou penaltou zkomplikovali průběh zápasu, ale následnou bojovností, zakončenou druhou brankou, utkání dovedli do vítězného konce,“ pravil trenér FK Jaroslav Landrgott.

TJ Klatovy - FK Tachov 1:2 Poločas: 0:1. Branky: 39. vlastní - 29. R. Skopový, 56. Prokš. Rozhodčí: Cihlář. Diváci: 40.

Tachov: Landrgott, Lebeda - Trejbal, Beneš, M. Skopový, R. Skopový, Schweiner, Ruda, Zušťák, Hutta, Blatnický, Kořínek, Prokš, Volka.