Dva ze tří nejvýše hrajících zástupců Tachovska se fotbalovým příznivcům představí v domácím prostředí.

Divizní Tachov má za sebou nepříjemnou sérii tří proher a v sobotu hostí nevyzpytatelné Votice, které jsou čtvrté a mají o bod více než sedmý FK. Trenér Tachovanů Zdeněk Bečka musí řešit post brankáře, kde je pro zranění mimo hru brankářská jednička Bobčík a stoprocentně fit není ani Pták. Gólmanský rébus tak bude „odtajněn“ až po aktuálním zdravotním stavu Ptáka před utkáním. Tachované jsou odhodláni zastavit nepříjemnou bilanci a před domácími diváky zvítězit.

Trenér nováčka Puma krajského přeboru TJ Rozvadov Jan Sopko nebyl spokojený s výkonem svých svěřenců na Petříně, kde náš zástupce uhrál v závěru šťastnou remízu 3:3. Podle něho tam Rozvadovští s SK ZČE Plzeň body ztratili. Ve zlepšení věří kouč už v nedělním utkání, kdy k západním hranicím přijede FK Horažďovice. „Nesmíme hlavně zaspat začátek utkání a vlastními chybami nedostat soupeře na koně. Pokud chceme uspět, tak se musíme zlepšit ve všech herních činnostech. Potřebujeme vstřelit vedoucí branku aby se kluci uklidnili, hráli kombinační fotbal a prosadili se v koncovce. Věřím, že mužstvo zápas zvládne a zvítězí,“ je optimistou Sopko.

Stříbrští fotbalisté se po domácím debaklu se Slavojem Koloveč představí v Přešticích. Po zaváhání svých pronásledovatelů si jako nováček soutěže stále drží lichotivou první příčku. Trenér Baníku Jaroslav Lorenc nemůže počítat s Jarešem, který byl v utkání s Kolovčí vyloučen. Stejný osud potkal i R. Dyka, ale ten šel ven po dvou žlutých kartách. Baník si jede do Přeštic napravit reputaci, ale čeká ho těžký oříšek.Domácí se po nevýrazném začátku zvedají. Utkání se hraje v sobotu od 14.30 hodin a řídí ho Havel.