K dalšímu diviznímu zápasu zajíždí mužstvo FK Tachov do Prahy na hřiště Bohemians Praha 1905 B. Tachované se tak mohou těšit na populární „Ďolíček“. Obě mužstva by se ráda pohybovala v tabulce výše než se v současné době nalézají. Jejich vzájemný souboj slibuje „dravý“ fotbal.

„Domácí disponují velmi mladými a hodně běhavými hráči. Na druhé straně jim chybí více zkušeností. Očekávám rychlý a důrazný fotbal,“ poznamenal k utkání trenér Tachovanů Jaroslav Pták, který by měl mít k dispozici celý kádr, což znamená i s Kašem.

„Pavel přiletěl ve čtvrtek v noci ze studiíního pobytu v USA. Jsme domluveni, že se ukáže v pátek na tréninku. Byli jsme spolu stále v kontaktu, takže se neobávám, že by byl po fyzické stránce nepřipravený. Více mu bude chybět herní praxe. Uvidíme jak se bude cítit,“ pravil na adresu kapitána kouč. „ Otazník ale visí nad startem Hudce a Hobzy, oba sužuje zranění. O jejich startu se rozhodne před utkáním,“ upřesnil stav mužstva tachovský lodivod, jenž nehodlá měnit nic na herním stylu týmu.

„Chceme se prosadit důrazným presinkem a nátlakovou hrou. Uvidíme co nám soupeř dovolí. Věřím, že budeme bodovat,“ dodal Pták.

Utkání se hraje v sobotuv 10.15 hodin a řídí ho Stiegler.