Další divizní zápas sehráli starší žáci FK Tachov v Sušici. Domácí fotbalisté zvítězili jasně 4:0 a jen potvrdili současnou mizérii tachovského týmu.

“Vývoj utkání se v posledních zápasech neustále opakuje. Z hrubek v obraně ikasujeme a vytvoříme si pramálo gólových situací. I když dnes i v hodně improvizované sestavě musím říct, že jsme si tři, čtyři vypracovali,“ začal hodnocení zápasu vedoucí FK Tchov Radek Volka. V útoku podle jeho slov nastoupili úplní nováčci a těm chyběla hlavně zkušenost z náročných divizních zápasů. „Na druhou stranu to i přes slepovanou sestavu nebylo herně tak nejhorší. Výsledek tomu sice nenasvědčuje, ale kluci hráli v poli docela dobře a výborně chytal i brankář Faltus,“ chválil hráče vedoucí družstva, jenž zmínil mimo prohry další nemilou zprávu. „Faltus si odvezl po jednom střetu pravděpodobně zlomeninu prstu a přibyl tak další borec na marodku.“ Hostům se přes solidní kompinaci ve středu hřiště nedařilo v koncovce. „Nováčci v útoku se snažili, atakovali šestnáctku soupeře, ale slibné příležitosti neproměnili,“ řekl na adresu nových kluků Volka a nakonec svého hodnocení zápasu dodal: „V situaci, ve které se mužstvo teď nalézá, bohužel na body nebylo. Marodka a jiné absence jsou stále vysoké. Tato jarní sezona už s největší pravděpodobností lepší nebude.

TJ Sušice – FK Tachov 4:0 Poločas: 3:0. Branky: Chudý 2, Novák, Kutil. Rozhodčí: Grimm. Diváci: 50.

Tachov: Faltus - Čada, Pták (42. Vávra), Výleta, Danko - Maule, Marek (36. Diviš), Janda, Lintner - Šilhán (57. Sláma), Fišr.

Radek Volka