Tachovský Honzík vsítil Dukle čtyři branky

PRAHA - Mladší žáci FK Tachov remizovali s D. Praha 4:4

27.5.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Mladší žáci FK Tachov v divizní soutěži sehráli s Duklou Praha na hřišti v Břevnově herně i výsledkově vyrovnanou partii. První minuty zápasu se odehrávaly ve středu pole, soupeři se oťukávali a nikdo se nehnal do útoku. Skóre se změnilo v osmé minutě, kdy Klesa vyzval ke skórování Honzíka – 0:1. Vzápětí tentýž hráč střílel vedle. Ve 13. min. po střetu Klesy se soupeřem se kopal pokutový kop a Janota vyrovnal – 1:1. V dalších minutách se útoky střídaly. Branka ale padla až ve 20. minutě, kdy Novák využil zaváhání tachovské obrany – 2:1. Hosté se dočkali vyrovnání ve 24. minutě. Po akci Sovky skóroval Honzík – 2:2. Ještě před odchodem do kabin domácí nastřelili Janotou tyč. Se začátkem druhého poločasu přišel ke slovu opět Honzík a zaznamenal hattrick – 2:3. Dalších deset minut se hrálo nahoru - dolu se šancemi na obou stranách. Ve 46. minutě přišel další únik rychlého Honzíka – 2:4. Domácí se nevzdali a tachovský gólman čaroval. Ve 48. minutě ale už po chybě obrany kapituloval, když zakončoval Beneš – 3:4. V 52 min. využil své urostlé postavy střídající Nwogu, který byl pro tachovskou obranu neustálým nebezpečím. Tentokráte byl úspěšný a srovnal na 4:4. Dalších pět minut domácí neustále hrozili. Na druhé straně se dostal do brejku Honzík, ale tentokrát neměl přesnou mušku. Dukla si ještě vytvořila několik šancí, ale vůle a bojovnost mladých Tachovanů slavila úspěch. Domácím se už skórovat nepodařilo.

D. Praha – FK Tachov 4:4. TACHOV: Soustružník - Danko, Klesa, Vejvoda, Sovka, Vácha, Marek, Fencl, Hlad, Bezdička, Honzík. Střídal Dvořák.

27.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Tachovská pohotovost se stěhuje na dětské oddělení

Žáci 1. třídy Základní školy Přimda  s třídní učitelkou Magdalénou Kálalovou

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze Základní školy v Přimdě

Tachovští hokejoví žáci drtí všechny soupeře

Tachov - Velmi dobře si vedou ve svých soutěžích mladší a starší žáci HC Tachov.