Nováček 1. B třídy, mužstvo T. Přimda, ještě neokusil hořkost porážky. Úspěšnou šňůru prodloužil v utkání se S. Krchleby. Domácí zvítězili 3:1.

Hosté se v podhradí představili jako houževnatý soupeř a Tatran se dlouho nedokázal prosadit. Měl sice míč častěji na svých kopačkách, ovšem selhával v koncovce. Mezi tyče se nevešel pokus Růžičky a největší šanci promarnil Mucha ve 13. minutě, kdy nedostal míč téměř z brankové čáry do sítě a hosté odkopli do bezpečí. Domácí radost ze vstřeleného gólu Hečka pokazil ve 24. minutě zdvižený praporek asistenta rozhodčího (ofsajd). O dvě minuty později jen s námahou vyrazil centrovaný míč domácí gólman Hlaváček před nabíhajícím Skálou. Ve 29. minutě zahrávali hosté trestný kop a Šmrha „vymetl pavučinky“ – 0:1. Krchlebům narostla křídla a domácí se nemohli stále prosadit. Ve 43. minutě si vzal na polovině hřiště míč Opava a dalekonosnou střelou srovnal – 1:1.

Po přestávce bylo v rušno před oběma brankami, ovšem Krýsl, Mucha a na druhé straně Beisbír a Šmrha se mezi gólové střelce nezapsali. To se povedlo až v 56. minutě Krýslovi, ale arbitr viděl ofsajd. S přibývajícími minutami se začali stále více prosazovat domácí, ale Hečko, Karásek a ani Sopko nedali. V 64. minutě centroval do šestnáctky Karásek a míč zapadl do šibenice překvapeného Marcela – 2:1. Čtyři minuta potom střílel Beisbír, stav se ale měnil až v 73. minutě, kdy po akci Bečváře usměrnil míč do sítě Krýsl – 3:1.

„Pro nás to nebylo lehké utkání. Zaskočil nás vedoucí gól hostů, ale bylo dobře, že jsme do poločasu vyrovnali. Opět se nám nepodařilo proměnit brankové příležitosti. Klukům musím ale za výkon a zisk tří bodů poděkovat,“ řekl k zápasu prezident Tatranu Ján Sopko.

T. Přimda – S. Krchleby 3:1 Poločas: 1:1. Branky: 43. Opava, 64. Karásek, 73. Krýsl – 29. Šmrha. Rozhodčí: Sirotek. ŽK: 0:2. Diváci: 95.

Tatran: Hlaváček – Sopko, Jan Hečko (70. J. Brouzda), Bečvář, Opava, P. Brouzda, Růžička, Mucha (84. Ant. zeman), Malý, Růžička, Krýsl.