Tatran prohrál a jeho náskok se ztenčil na bod

Zbůch - Fotbalová 1. B třída

17.5.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/František Hlas

Fotbalisté T. Přimda doplatili na „slabší“ herní výkony v posledních kolech 1. B třídy a do Zbůchu si dojeli pro porážku 4:1.

Vedoucí celek soutěže hrál ve Zbůchu bez dvou hráčů základního kádru a jejich absence byla znát více, než by si v Přimdě připouštěli. Do utkání ještě nastoupil se sebezapřením Horáček, který také není zcela fit. V sedmé minutě šli domácí do vedení, když Paum proměnil pokutový kop. „Byl hodně přísný,“ komentoval rozhodnutí arbitra prezident Tatranu Ján Sopko. O tři minuty později mohl vyrovnat Jan Hečko, ale střílel nad branku. Od hostů se odvrátilo i štěstí, když ve 23. minutě nastřelil Karásek jen břevno domácí branky.

„Co je to platné, že jsme kopali snad dvanáct rohů, ale do kabin šli s jednogólovým mankem,“ žehral na nemohoucnost v koncovce prezident Přimdy. Po hodině hry bylo pro hosty ještě hůře, inkasovali druhou branku. Vzápětí se pokus Horáčka mezi tyče nevešel a stejně nepřesně si vedl i Mucha. Tatran snížil až v 78. minutě po bratrské spolupráci Brouzdů, kdy skóroval Petr na 2:1. V poslední pětiminutovce přišla místo vyrovnání pro hráče hostů sprcha v podobě dvou inkasovaných gólů. Nemohoucnost Tatranu v koncovce ještě v samém závěru potvrdil v dobré pozici Hečko.

„Jsem samozřejmě zklamán. Naše koncovka byla žalostná a ukazuje se, že hráči jsou už také „přetrénovaní“. Na hřišti je to pak znát,“ narážel na špatný přístup k přípravě přimdský prezident. „Věřím, že si to hráči uvědomí a už v dalším utkání bude náš výkon lepší, přesto, že zranění Malého a Krýsla je dlouhodobější,“ dodal Sopko.

B. Zbůch – T. Přimda 4:1

Poločas: 1:0. Branky: Paum 2, Schejbal 2 - P. Brouzda. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 3:2. Diváci: 80.

Tatran: Landrgott – Sopko, Teplárek, Jan Hečko, Hrabovský, Horáček, Karásek, P. Brouzda, Růžička, Jar. Hečko (53. J. Brouzda), Sl. Mucha.

17.5.2011

V Černošíně se uskutečnil lampionový průvod.
23

FOTOGALERIE: Černošín ozářily lampióny

Během sobotního odpoledne se ve Černošíně vyráběly ozdoby.
14

OBRAZEM: Vyráběli koule ze šišek

Tachovští fotbalisté zakončili podzimní část sezony patnáctým vítězstvím

Tachov – Derby mezi Tachovem a Rozvadovem nabídl los závěrečného podzimního kola krajského fotbalového přeboru. A protože řada fotbalistů, kteří v sobotu vyběhli na trávník tachovského stadionu, oblékala v minulosti dresy obou týmů, zajímavé bylo derby samozřejmě i pro diváky.

Aktéři derby se shodují: Diváci se budou mít určitě na co koukat

Tachov – Ještě osm fotbalových týmů z tachovského okresu zasáhne v sobotu a v neděli do bojů o body v krajských fotbalových soutěžích. Posledními podzimními koly totiž pokračuje krajský přebor mužů a I.B třída.

Tachovsko - Seznamte se s nejmladšími občánky, kteří přišli právě na svět.