Tatran se výhry nedočkal

PŘIMDA - Fotbalisté Přimdy prohráli s TJ Chotěšov 1:3

2.6.2008

Fotbalisté Přimdy prohráli s TJ Chotěšov 1:3 .Foto: DENÍK/František Hlas

Souboj dvou posledních celků ve fotbalové 1. B třídě kvalitou odpovídal postavení mužstev v soutěži. Hostům z Chotěšova vyšel úvod utkání, když běžela teprve první minuta zápasu a už vedli brankou Spillera 1:0. Výsledek 1:3 tak posílil naděje Chotěšova na záchranu.

Dvě hrubé chyby v obraně Tatranu hosté trestali a kdo zavítal na hřiště o deset minut později, tak neviděl dvě branky. Ještě neuběhla první minuta zápasu a Spiller využil zaváhání přimd〜ské obrany. V deváté minutě nesklapla ofsajdová past a domácí po sólu Krumla prohrávali 0:2. Paradoxně až po druhé brance ve své síti se Tatran probudil a vypracoval si několik příležitostí. V 11. minutě se k míči na malém vápně dostal Ferdinandy, ale jeho slabý střelecký pokus gólman hostí kryl. Ve 14. minutě se ocitl před brankou Junek, ale ani on změnu skóre nepřinesl. Přimd〜ští byli v této fázi utkání aktivnější, ovšem hosté hrozili z brejků. Ve 24. minutě střílel vedle domácí Ce Hai Long. Na druhé straně ve výhodné pozici pálil Vavrovec nad. Tentýž hráč si vylámal zuby na gólmanovi. Také druhý poločas začali lépe hosté. Pokus krumla domácí gólman kryl, střela Vavrovce se mezi tyče nevešla. V 58. minutě po skrumáži před domácí brankou skončil míč po tyči v náručí přimdského Czingera. Po hodině hry zavelel k útoku Vokroj, který se dvakrát zastřeloval a gólman hostů měl plné ruce práce. úspěšný byl i při střele Ferdinandyho. Ve stoprocentní šanci se ocitl chotěšovský Vavrovec, ale nedal. Střela Vokroje se otřela o tyč a v 75. minutě přišlo rozhodnutí. Po fatální chybě domácího gólmana měl lehkou práci dopravit míč do prázné branky Kruml – 0:3. Konečnou podobu výsledku dal po zaváhání gólmana Mucha – 1:3.

T. Přimda – TJ Chotěšov 1:3. Poločas: 0:2. Branky: 82. Mucha – 1. Spiller, 9. a 75. Kruml. Rozhodčí: Klik. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

TATRAN: Czinger – Růžička, Teplárek, Slávik, Novohradský, Tolar, Horvát, Ferdinandy, Ce Hai Long, Junek, Koryťák. Střídali Vokroj, Morgenstein a Mucha

2.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 23 000 Kč Elektromechanici Údržbář - elektromechanik / elektrikář-slaboproud. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Technické pružiny SCHERDEL s.r.o., Vysočany č.p. 54, 348 02 Bor u Tachova, NÁPLŇ PRÁCE: , Provádění elektrikářských prací v rámci odborné způsobilosti, Preventivní údržba, seřizování a opravy elektrických strojů a zařízení, Instalace elektrických zařízení, zapojování do sítě, Diagnostika a odstraňování elektrických závad (silnoproud, slaboproud), Plánování a řízení údržby strojového parku dle standardů ISO (program Profylax), OČEKÁVÁME:, Ukončené SŠ vzdělání (výuční list/maturita) elektrotechnického směru, možno i absolvent, nejlépe obor elektromechanik pro stroje a zařízení, Osvědčení vyhláška 50, minimálně § 5, Dobrou znalost technické a elektrotechnické dokumentace (znalost různých druhů technického , zobrazování a schémat a jejich aktivní využívání při plnění pracovních úkolů), Znalost senzoriky, Manuální zručnost, Schopnost týmové práce a aktivní komunikace, Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost , Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci, Znalost práce na PC (MS Office, …), UVÍTÁME:, Znalosti cizích jazyků (němčina, angličtina) , Další zkušenosti z oboru strojírenství , Zkušenosti s obdobnou pozicí, Základní orientace v práci s programovatelnými automaty (Simatic, Zelio,…), NABÍZÍME: , Uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let , Možnost profesního růstu, Závodní stravování, Příspěvek na dopravu, Vánoční prémie, Po 1. roce trvání prac. poměru prodloužení smlouvy na dobu neurčitou , zaslání profesního životopisu na kontaktní email. Pracoviště: Technické pružiny scherdel s.r.o., 348 02 Bor u Tachova. Informace: Jaroslava Melgerová, +420 374 702 199. Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovač výrobních zařízení. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: , Technické pružiny SCHERDEL s.r.o., Vysočany č.p. 54, 348 02 Bor u Tachova, , NÁPLŇ PRÁCE: , - seřizování výrobních zařízení dle výkresové dokumentace, , - průběžná kontrola výrobků a případná úprava nastavení stroje, , - zaučování kovodělníků do obsluhy strojů vč. pravidel bezpečnosti práce, , - zodpovědnost za kvalitu vyrobených produktů, , - na některých odděleních také: zajišťování potřebného materiálu pro výrobu + dodržování plánu výroby dle stanovených priorit , , POŽADAVKY: , - ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita), , - ideálně technické vzdělání (mechanik), , - manuální zručnost, částečná práce na PC, , - základní matematické znalosti, , - alespoň částečná znalost německého jazyka, , - čtení výkresové dokumentace, , - zacházení s měřidly, , - samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost , , NABÍZÍME: , - uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více jak 126 let, - možnost profesního růstu, - závodní stravování, - příspěvek na dopravu, - vánoční a věrnostní prémie, - po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou. Pracoviště: Technické pružiny scherdel s.r.o., 348 02 Bor u Tachova. Informace: Jaroslava Melgerová, +420 374 702 199. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky číšník/servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce Mlýnec č.p. 9, 348 06 Přimda, Hotel Starý mlýn,základní mzda + prémie,vyučen výhodou( při nižším vzdělání nutnost praxe v oboru),dobrá znalost němčiny slovem, možnost ubytování a stravování. Pracoviště: Old mill hotel s.r.o., 348 06 Přimda. Informace: Ľubomír Medvecký, +420 731 566 002. Výroba - Výroba Obsluha strojů 14 018 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14018 kč, mzda max. 19488 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 24, 348 02 Bor u Tachova-hala B4(ve firmě Autoneum CZ), příspěvek na dopravu,stravenky, nechoďte prosím na uvedenou adresu, osobní kontakt po tel. domluvě. Pracoviště: Garant personal s.r.o.(prac. nová hospoda), 348 02 Bor u Tachova. Informace: Marina Miščuková, +420 608 260 765.

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Hokejová Plzeň po obratu slavila třetí výhru v řadě

Od druhé minuty nedělního souboje s Litvínovem sice hokejisté Škody Plzeň prohrávali, ale přesto nakonec slavili doma vítězství 4:1 a v extralize jsou po dvanácti kolech třetí o skóre před Libercem.

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.