Tatran se výhry nedočkal

PŘIMDA - Fotbalisté Přimdy prohráli s TJ Chotěšov 1:3

2.6.2008

Fotbalisté Přimdy prohráli s TJ Chotěšov 1:3 .Foto: DENÍK/František Hlas

Souboj dvou posledních celků ve fotbalové 1. B třídě kvalitou odpovídal postavení mužstev v soutěži. Hostům z Chotěšova vyšel úvod utkání, když běžela teprve první minuta zápasu a už vedli brankou Spillera 1:0. Výsledek 1:3 tak posílil naděje Chotěšova na záchranu.

Dvě hrubé chyby v obraně Tatranu hosté trestali a kdo zavítal na hřiště o deset minut později, tak neviděl dvě branky. Ještě neuběhla první minuta zápasu a Spiller využil zaváhání přimd〜ské obrany. V deváté minutě nesklapla ofsajdová past a domácí po sólu Krumla prohrávali 0:2. Paradoxně až po druhé brance ve své síti se Tatran probudil a vypracoval si několik příležitostí. V 11. minutě se k míči na malém vápně dostal Ferdinandy, ale jeho slabý střelecký pokus gólman hostí kryl. Ve 14. minutě se ocitl před brankou Junek, ale ani on změnu skóre nepřinesl. Přimd〜ští byli v této fázi utkání aktivnější, ovšem hosté hrozili z brejků. Ve 24. minutě střílel vedle domácí Ce Hai Long. Na druhé straně ve výhodné pozici pálil Vavrovec nad. Tentýž hráč si vylámal zuby na gólmanovi. Také druhý poločas začali lépe hosté. Pokus krumla domácí gólman kryl, střela Vavrovce se mezi tyče nevešla. V 58. minutě po skrumáži před domácí brankou skončil míč po tyči v náručí přimdského Czingera. Po hodině hry zavelel k útoku Vokroj, který se dvakrát zastřeloval a gólman hostů měl plné ruce práce. úspěšný byl i při střele Ferdinandyho. Ve stoprocentní šanci se ocitl chotěšovský Vavrovec, ale nedal. Střela Vokroje se otřela o tyč a v 75. minutě přišlo rozhodnutí. Po fatální chybě domácího gólmana měl lehkou práci dopravit míč do prázné branky Kruml – 0:3. Konečnou podobu výsledku dal po zaváhání gólmana Mucha – 1:3.

T. Přimda – TJ Chotěšov 1:3. Poločas: 0:2. Branky: 82. Mucha – 1. Spiller, 9. a 75. Kruml. Rozhodčí: Klik. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

TATRAN: Czinger – Růžička, Teplárek, Slávik, Novohradský, Tolar, Horvát, Ferdinandy, Ce Hai Long, Junek, Koryťák. Střídali Vokroj, Morgenstein a Mucha

2.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
Plánské studentky Kristýna Országová a Karina Svobodová na soutěži v čepování piva.

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Dominik Kubalík

Škodovka prohrála, přesto je první

ZMĚNA: Výlov Regentu začíná až v pátek

Chodová Planá - Rybářství rozhodlo o změně, výlov Regentu začne až v pátek, pokačovat se bude v sobotu.

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.