Sedmé kolo okresního přeboru II. třídy má jeden radostný primát. Nikdo nebyl vyloučen a příznivci viděli opět hodně branek.

Domácí Slavoj byli v utkání favoritem a také vedl už 2:0. Po sedmdesáti minutách přišel ale zlom a Hraničáři se povedlo během čtyř minut vyrovnat a minutu před koncem střídající Pernglau dokonce strhnul vítězství na stranu hostů. Pro Slavoj to byl šok a zbývalo málo času, aby mohl s výsledkem něco udělat. Kšičtí připravili svým příznivcům další nemilé překvapení.

Nováček z Damnova zaskočil domácí lepší produktivitou a překvapivě si odvezl tři body. Domácím svitla naděje pro proměněné penaltě, Damnovští se ale ubránili a v poslední minutě poslali domácí definitivně do kolen. Utkání rozhodla lepší koncovka hostujícího Damnova.

Záchlumský Motor pokračoval v nepřesvědčivých výkonech. Hosté hrají v pohodě a jejich vítěznou šňůru Motor nezastavil. Kanonýr Lomu Stec se blýskl hattrickem.

Tahák kola se hrál v Horní Jadruži, kde se představil lídr soutěže. Dufkovo mladící se postavili zkušenosti Tatranu a ten musel o tři body bojovat až do konce utkání. O výhru se zasloužil přimdský kanonýr Boček.

Utkání dvou týmů ze spodních pater tabulky mělo dramatický průběh. Domácí Planá užvedla 2:0, ale ještě do přestávky snížil halžský Hotový na rozdíl jediné branky. Hned po přestávce Plánští kontrovali a dovedli nakonec zápas do vítězného konce, i když Čechie zahodila několik slibných příležitostí.

Kokašičtí se dočkali první výhry na domácím trávníku. Pod Krasíkovem hrála Sulislav. Souboj nováčků vyzněl jasně pro domácí, kteří svému soupeři nastříleli pět branek. Hattrickem se blýskl Jan Makrlík.

Borští v posledních dvou kolech selhali, a tak se čekalo, zda jejich nepříjemná série bude pokračovat. Do sestavy se vrátil Frič, který si odpykal dvouzápasový distanc a na hře to bylo znát. Rezerva Sparty hrála v Boru s otevřením hledím, a tak byl k vidění pohledný zápas. Střelecky se prosadil domácí mladíček Michl, jenž si na své konto připsal hattrick.

Fakta ze sedmého kola a ohlasy trenérů si můžete přečíst ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.