Vítězná šňůra fotbalistů T. Přimda v krajské soutěži 1. A třídy skončila. V podhradí překvapivě prohráli s VD Luby 0:1.

Domácí Tatran byl favoritem, ale na hřišti to v úvodních minutách nebylo znát. Lubští začali nebojácně a byli to oni, kdo první vážněji ohrozili branku. V deváté minutě vystrašil Hlaváčka hostující Čížek. V domácím dresu byl nebezpečnější Jan Hečko, kterého gólman Kodeš několikrát vychytal. Úspěšný byl i ve 30. minutě právě po akci Hečka a následně i při příležitosti Krýsla. Ve 32. minutě hlavičkoval Hečko do břevna a z následného protiútoku byl v obrovské šanci Juřina, ale střílel vedle branky. Závěrečná desetiminutovka patřila Tatranu, ovšem Stec, Hečko a ani Krýsl v koncovce neuspěli. Ve 44. minutě potrestal zaváhání P. Brouzdy lubský Křížek a hosté šli do vedení – 0:1. Vzápětí mohl srovnat Stec, ale neuspěl.

Druhý poločas začal Tatran tlakem, ten se však rozmělňova, když hosté pozorně bránili. Nejen to, jejich protiútoky byli nebezpečné a gólman Hlaváček musel krýt střely Kostolanského a Juřiny. Tatran byl v koncovce bezzubý a nedokázal si vynutit ani větší územní převahu. V 75. minutě se ocitl v dobré pozici Malý, ale stav se nezměnil. Na druhé straně hlavičkoval Juřina a domácí vykopávali míč z brankové čáry. Až v závěrečných třinácti minutách uzamkli domácí soupeře na jeho polovinu a snažili se alespoň o vyrovnání. Lubští ale Tatran do žádné velké šance nepoustili a v 82. minutě z rychlého protiútoku pozlobil Křížek. Série rohových a trestných kopů vyrovnání nepřinesly a hosté „brali“ tři body.

T. Přimda – VD Luby 0:1

Poločas: 0:1. Branka: Křížek. Rozhodčí: Szikszay. ŽK: 2:3. Diváci: 80.

Tatran: Hlaváček – Sopko, Opavca, Jan Hečko, Teplárek, Stec (63. J. Brouzda), Krýsl, P. Brouzda), Růžička, Malý, Coufal. Trenér J. Sopko.