V jedenáctém kole 1. A třídy ve fotbalu mužstvo T. Přimda navázalo na předchozí výkony a přivezlo tři body z Černic, kde zvítězilo 4:2.

Hosté vstoupili do utkání lépe než jejich soupeř a už v desáté minutě šli zásluhou Jana Hečka do vedení – 0:1. Tatran se ale radoval jen šest minut. Hacker vyrovnal – 1:1. I přes optickou převahu nedokázal Tatran proměnit slibné příležitosti. Ve 20. minutě hlavičkoval Coufal, ovšem z brankové čáry míč vykopl jeden z obránců Černic. Hosté se dočkali ve 31. minutě po precizně zahraném přímém kopu P. Brouzdy – 1:2.

Po přestávce se Tatran „dal“ na bránění a vyrážel k rychlým brejkům. Jeden z nich proměnil v 62. minutě Stec – 1:3. O deset minut později se trefil domácí Fencl a opět bylo na hřišti více rušno. Snahu domácích o vyrovnání definitivně utnul v 84. minutě svou druhou trefou v utkání Stec – 2:4.

„Měl jsem z utkání trochu obavy, nevěděl jsem, co můžeme od domácích čekat. Jak se ukázalo, mají kvalitní tým. Kluci ale podali zodpovědný výkon. Až na vstup do druhého poločasu, kdy jsme zbytečně bránili, kontrolovali hru. Když soupeř snížil na 2:3, bylo na hřišti sice více nervozity, ale my přidali další branku a závěr zápasu kontrolovali,“ viděl zápas prezident Tatranu Ján Sopko, který ještě na adresu svého týmu dodal: „Všem patří dík za odvedený výkon. Věřím, že po počátečním „tápání“ si mužstvo sedlo a i v dalších kolech bude podávat tak kvalitní výkony jako doposud.“

S. Černice – T. Přimda 2:4

Poločas: 1:2. Branky: Hacker, Fencl – Stec 2, P. Brouzda, Jan Hečko. Rozhodčí: Brož. ŽK: 4:4. ČK: 1:0. Diváci: 70.

Tatran: Landrgott – Sopko, Opava, Jan Hečko, Teplárek, Karásek (43. Stec), Krýsl, P. Brouzda, Růžička (71. Malý), Jar. Hečko (81. J. Brouzda), Coufal. Trenér Jan Sopko.