Nováček krajské soutěže T. Přimda se po osmém kole vyhoupl do čela soutěže. Při klopýtnutí Sparty Dlouhý Újezd ve Staňkově (2:1) dokázal na domácím trávníku zvítězit s nebezpečným B. Zbůch 3:2.

V podhradí, jako už bývá pravidlem, začal domácí Tatran aktivněji a už ve druhé minutě se ve slibné příležitosti ocitl Jan Hečko. O čtyři minuty později střílel vedle P. Brouzda. V desáté minutě udeřilo ale jako blesk z čistého nebe na druhé straně. Hosté zahrávali trestný kop a Karbusický usměrnil centrovaný míč za záda Landrgotta – 0:1. Přimdští byli jako opaření a zvýšit vedení hostů mohl Scheinbach, ovšem domácí gólman byl proti. Postupně se Přimdští oklepali a tlačili se stále více před branku Straky. Jeho spoluhráči v obraně byli pod tlakem a ve 23. minutě neuhlídali Malého – 1:1. Pět minut na to přišla fatální chyba hostujícího gólmana, Bečvář zachoval klid a gólovou přihrávkou vybídl ke skórování Hečka – 2:1. Ve 32. minutě střílel vedle Pajma a z protiútoku přestřelil prázdnou branku Hečko. Tři minuty před koncem poločasu vyrovnal Karbusický – 2:2.

Rušno bylo ve druhé pětačtyřicetiminutovce před oběma brankami. Domácí Landrgott musel zasahovat dvakrát před Karbusickým a také Pajmem. Doslova tutovku „zahodil“ v 54. minutě Karbusický. Blízko ke skórování měli domácí Bečvář a Hečko, jenž v 60. minutě po akci Malého „přeběhl“ jeho přihrávku, které ještě v poslední chvíli změnil směr gólman Straka. V 69. minutě se domácí spoléhali na trestný kop J. Brouzdy, ale ten vyzkoušel pevnost ochrané sítě za brankou. Rozhodnutí přišlo v 79. minutě, kdy střídající Sl. Mucha našel Malého – 3:2. Přes jejich snahu se už hostům vyrovnat nepodařilo, na druhé straně nastřelil J. Brouzda břevno.

T. Přimda – B. Zbůch 3:2 Poločas: 2:2. Branky: Malý 2, Hečko – Karbusický 2. Rozhodčí: Fanfule. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

Tatran: Landrgott – Sopko, J. Brouzda, Hečko, Bečvář (73. Sl. Mucha, Opava, Karásek, Krýsl, P. Brouzda (58. Černý), Růžička, Malý.