Vítězem se stal Ladislav Kopáček mladší. V souboji šestnáctibodových tipérů byl nejblíže Supertrefě.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol vyzvedávejte po tel. dohodě na čísle 602 661 178.

Regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky 6. kola: 1. Meclov – Stříbro 1 (4:0), 2. Ch. Planá – Planá 1 (4:2), 3. Ch. Újezd – Kdyně 2 (0:5), 4. Tachov – Úněšov 1 (8:0), 5. Mrákov – Dl. Újezd 2 (1:3), 6. Studánka – Bor 2 (2:4), 7. Přimda – Bezdružice 2 (2:4), 8. Sulislav – Damnov 2 (1:2), 9. Chodský Újezd B – Kladruby 2 (2:3), 10. Staré Sedliště – Ch. Planá 1 (11:2).

Superterfa: 60.

CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI

1. a 2. místo

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 13 84

TC0059 Radek Mazanec, Planá 13 84

3. až 12. místo

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 16 81

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 13 81

TC0051 Milan Javorský, Bor 13 81

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 13 81

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 13 81

TC0049 Petr Loukota, Bor 13 81

TC0050 Marta Loukotová, Bor 13 81

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 13 81

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 13 81

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 13 81

13. a 14. místo

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 13 78

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 13 78

15. až 20. místo

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 13 75

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konstantinovy Lázně 13 75

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 13 75

TC0021 Karel Novotný, Tisová 13 75

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 13 75

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 13 75

21. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 13 73

22. až 29. místo

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 16 72

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 13 72

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 13 72

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 10 72

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 10 72

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 10 72

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 10 72

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 10 72

30. až 35. místo

TC0115 Anna Dudová, Tisová 16 69

TC0116 Karel Duda, Tisová 13 69

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 13 69

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 10 69

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 10 69

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 7 69

36. až 45. místo

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 16 66

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 16 66

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 13 66

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 13 66

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 13 66

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 13 66

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 13 66

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 13 66

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 10 66

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 10 66

46. místo

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 5 64

47. až 61. místo

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 16 63

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 13 63

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 13 63

TC0069 Jiří Volf, Kšice 13 63

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 10 63

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 10 63

TC0043 Václav Lácha, Planá 10 63

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 10 63

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 10 63

TC0042 Božena Láchová, Planá 10 63

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 10 63

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 10 63

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 10 63

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 10 63

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 10 63

62. až 65. místo

TC0088 Jiří Koch, Tachov 13 60

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 10 60

TC0040 Jiří Bočan, Bor 7 60

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 7 60

66. až 70. místo

TC0126 Josef Grzib, Studánka 10 59

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 10 59

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 10 59

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 4 59

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 0 59

71. až 80. místo

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 16 57

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 10 57

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 10 57

TC0025 Václav Opava, Planá 10 57

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 10 57

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 7 57

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 7 57

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 7 57

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 7 57

TC0078 Alena Veletová, Tachov 7 57

81. místo

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 13 56

82. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 7 55

83. až 91. místo

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 16 54

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 13 54

TC0024 Božena Opavová, Planá 13 54

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 10 54

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 10 54

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 7 54

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 7 54

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná 7 54

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 4 54

92. místo

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 7 53

93. místo

TC0026 Josef Kadlec, Bor 13 52

94. až 107. místo

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 16 51

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 13 51

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 13 51

TC0108 František Fafílek, Stříbro 13 51

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 13 51

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 10 51

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 10 51

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 10 51

TC0054 Josef Hataj, Tachov 10 51

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 10 51

TC0105 Josef Chum, Studánka 7 51

TC0087 Alena Petrová, Tachov 7 51

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 7 51

TC0032 Jan Toman, Lestkov 7 51

108. až 111. místo

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 10 50

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 10 50

TC0136 František Krivda, Vysočany 10 50

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 4 50

112. až 114. místo

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 10 48

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 10 48

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 4 48

115. až 118. místo

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov 16 47

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 10 47

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 10 47

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 10 47

119. a 120. místo

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 16 46

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 10 46

121. až 124. místo

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 13 44

TC0121 Hana Opavová, Horšov 4 44

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 0 44

TC0113 Ján Strašík, Studánka 0 44

125. místo

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 7 43

126. místo

TC0019 Jana Rieke, Planá 7 42

127. a 128. místo

TC0135 Martin Šika, Tachov 10 41

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 7 41

129. místo

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 0 40

130. a 131. místo

TC0132 Patrik Hána, Tachov 4 38

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 0 38

132. místo

TC0015 Roman Frouz, Planá 13 37

133. a 134. místo

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 10 34

TC0128 Josef Janča, Tachov 0 34

135. místo

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 7 33

136. a 137. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 7 29

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 5 29

138. až 141. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 7 28

TC0142 Milan Belák, Boněnov 1 28

TC0143 Josef Hromíř, Planá 1 28

TC0129 Václav Kolář, Studánka 0 28

142. místo

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 7 27

143. místo

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá 1 22

144. místo

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov -1 20

145. místo

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 0 17

146. a 147. místo

TC0141 Marti Ryt, Planá 4 16

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 0 16

148. místo

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 7 7

149. místo

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

CELKOVÉ POŘADÍ - TÝMY:

1. místo

Loukotým Bor 52 324

2. místo

Baníkovci Z. Chodov 52 316

3. místo

Viktoria Tachov 49 294

4. místo

Parenti Tisová 58 276

5. místo

Busak Tachov 46 273

6. místo

Škodováci Tachov 37 264

7. místo

Farma Slavice 52 263

8. místo

Damnovští jezdci 49 258

9. a 10. místo

SPP Obušek TC 52 255

Pati Kšice 55 255

11. a 12. místo

Sparta Planá 40 252

Fist Team Kladruby 40 252

13. místo

Chmelíci Tachov 37 241

14. místo

U Rumu 37 237

15. místo

Kopačky Tachov 28 228

16. a 17. místo

JLBJ Planá 40 225

Kozonautí 46 225

18. místo

Vlamirema 40 213

19. místo

VKV Kladruby 52 204

20. místo

Hospoda kulatá bába 16 192

21. místo

FC Dušanko Idunk 31 179

Autor: Jan Vydra, Jiří Kohout