Vítězkou aktuálního kola Tip ligy se stala Jitka Žaludová z Tachova, k výhře jí stačilo 10 bodů a lepší odhad v Supertrefě.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol vyzvedávejte po tel. dohodě na čísle 602 661 178.

Regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky 9. kola: 1. Leicester City – Aston Villa 2 (0:1), 2. Newcastle – Manchester United 2 (1:4), 3. Sheffield United – Fulham 0 (1:1), 4. West Bromwich Albion – Burnley 0 (0:0), 5. Manchester City – Arsenal 1 (1:0), 6. Everton – Liverpool 0 (2:2), 7. Crystal Palace – Brighton 0 (1:1), 8. Tottenham – West Ham United 0 (3:3), 9. Inter Milán – AC Milán 2 (1:2), 10. Hoffenheim – Dortmund 2 (0:1). Supertrefa: 25.

Celkově se v čele osamostatnil Tomáš Miščuk, v týmech se vytratil náskok Loukotýmu Bor

CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI:

1. místo

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 4 108

2. místo

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konst. Lázně 0 104

3. až 8. místo

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 7 102

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 4 102

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 4 102

TC0115 Anna Dudová, Tisová 1 102

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 1 102

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 1 102

9. až 12. místo

TC0116 Karel Duda, Tisová 1 99

TC0059 Radek Mazanec, Planá -2 99

TC0052 Jiří Benáček, Tachov -5 99

TC0051 Milan Javorský, Bor -5 99

13. místo

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 0 98

14. až 16. místo

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 1 96

TC0049 Petr Loukota, Bor -5 96

TC0050 Marta Loukotová, Bor -5 96

17. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 4 94

18. až 23. místo

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 7 93

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 1 93

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 1 93

TC0060 Lucie Šmatová, Planá -2 93

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov -2 93

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov -2 93

24. místo

TC0021 Karel Novotný, Tisová 0 92

25. a 26. místo

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 0 91

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 0 91

27. místo

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov -2 90

28. a 29. místo

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 0 89

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 0 89

30. až 33. místo

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 7 87

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 1 87

TC0035 Miroslav Bočan, Bor -2 87

TC0066 Karel Štrupl, Tachov -2 87

34. místo

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 7 86

35. až 42. místo

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 1 84

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 1 84

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 1 84

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 1 84

TC0043 Václav Lácha, Planá 1 84

TC0042 Božena Láchová, Planá 1 84

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova -2 84

TC0069 Jiří Volf, Kšice -2 84

43. a 44. místo

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 7 83

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 0 83

45. místo

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 10 82

46. až 51. místo

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 1 81

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 1 81

TC0099 Jakub Lancigr, Planá -2 81

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov -2 81

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov -2 81

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov -5 81

52. a 53. místo

TC0136 František Krivda, Vysočany 7 80

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 0 80

54. až 61. místo

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 10 78

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 1 78

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 1 78

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 1 78

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 1 78

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 1 78

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov -2 78

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov -2 78

62. a 63. místo

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 4 77

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 0 77

64. místo

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 0 76

65. až 69. místo

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 7 75

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 1 75

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 1 75

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 1 75

TC0078 Alena Veletová, Tachov 1 75

70. až 74. místo

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 4 74

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 0 74

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 0 74

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov -5 74

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá -5 74

75. a 76. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 1 73

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 0 73

77. až 81. místo

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 1 72

TC0105 Josef Chum, Studánka 1 72

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 1 72

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná -2 72

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov -5 72

82. a 83. místo

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 0 71

TC0025 Václav Opava, Planá 0 71

84. a 85. místo

TC0126 Josef Grzib, Studánka 0 70

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice -2 70

86. až 90. místo

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 4 69

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 0 69

TC0108 František Fafílek, Stříbro -2 69

TC0113 Ján Strašík, Studánka -2 69

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy -5 69

91. až 100. místo

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 7 68

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 1 68

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 0 68

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 0 68

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 0 68

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 0 68

TC0088 Jiří Koch, Tachov 0 68

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 0 68

TC0122 Eva Andrlová, Tachov -2 68

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov -5 68

101. a 102. místo

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 0 67

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 0 67

103. až 107. místo

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 1 66

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 1 66

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby -2 66

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby -2 66

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro -2 66

108. místo

TC0132 Patrik Hána, Tachov 1 65

109. až 111. místo

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 0 64

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 0 64

TC0026 Josef Kadlec, Bor -5 64

112. až 116. místo

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 0 63

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 0 63

TC0040 Jiří Bočan, Bor -5 63

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka -5 63

TC0032 Jan Toman, Lestkov -8 63

117. místo

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 1 62

118. místo

TC0054 Josef Hataj, Tachov -2 60

119. až 121. místo

TC0024 Božena Opavová, Planá 0 59

TC0128 Josef Janča, Tachov -2 59

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka -2 59

122. místo

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 1 58

123. a 124. místo

TC0135 Martin Šika, Tachov 4 57

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 0 57

125. a 126. místo

TC0087 Alena Petrová, Tachov 0 56

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov -5 56

127. místo

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 0 55

128. a 129. místo

TC0121 Hana Opavová, Horšov 0 54

TC0028 Miloš Hataj, Tachov -2 54

130. místo

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 4 53

131. místo

TC0015 Roman Frouz, Planá -8 52

132. a 133. místo

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 4 50

TC0129 Václav Kolář, Studánka -2 50

134. místo

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 1 47

135. místo

TC0019 Jana Rieke, Planá 0 46

136. a 137. místo

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 1 45

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov -2 45

138. místo

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 0 44

139. a 140. místo

TC0143 Josef Hromíř, Planá 1 43

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá -2 43

141. místo

TC0142 Milan Belák, Boněnov -7 41

142. a 143. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 1 40

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 0 40

144. místo

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka -2 39

145. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 0 33

146. místo

TC0127 Lenka Krausová, Studánka -2 26

147. místo

TC0141 Marti Ryt, Planá -8 19

148. místo

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 0 7

149. místo

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

CELKOVÉ POŘADÍ - TÝMY:

1. místo Loukotým Bor -20 390

2. místo Baníkovci Z. Chodov 4 388

3. místo Parenti Tisová 9 379

4. místo Viktoria Tachov -2 372

5. místo Farma Slavice 0 349

6. místo Pati Kšice 0 339

7. místo Sparta Planá 4 336

8. místo Damnovští jezdci -8 324

9. místo Škodováci Tachov -5 315

10. místo Fist Team Kladruby 4 312

11. místo Busak Tachov 0 306

12. místo Chmelíci Tachov 4 304

13. místo U Rumu 4 303

14. místo Kopačky Tachov 4 300

15. místo SPP Obušek TC -8 299

16. místo JLBJ Planá 19 294

17. místo Vlamirema 0 281

18. místo Hospoda kulatá bába -9 280

19. místo VKV Kladruby -8 267

20. místo Kozonautí 0 257

21. místo FC Dušanko Idunk 1 240

Autor: Jan Vydra, Jiří Kohout, Robert Babor