V čele celkového pořadí jednotlivců má Jaroslav Kolesa mladší z Konstantinových Lázní 116 bodů a na druhého v pořadí Václava Křemena mladšího z Tachova čtyřbodový náskok.

Mezi týmy udržel těsné dvoubodové vedení Loukotým Bor před Baníkovci Zadní Chodov.

Vyzvednutí ceny pro vítěze kola si můžete domluvit na čísle 602 661 178.

Utkání Lens – Nantes nebylo kvůli covidu sehráno.

Správné výsledky 10. kola:

1. Aston Villa - Leeds 2 (0:3)

2. West Ham – Manchester City 0 (1:1)

3. Manchester United – Chelsea 0 (0:0)

4. Arsenal – Leicester 2 (0:1)

5. FC Janov – Inter Milán 2 (0:2)

6. Lipsko – Hertha Berlín 1 (2:1)

7. Dortmund – Schalke 04 1 (3:0)

8. FC Barcelona – Real Madrid 2 (1:3)

9. Lens – Nantes X (odloženo)

10. Méty – St. Etienne 1 (2:0)

SUPERTREFA: 20.

JEDNOTLIVCI CELKOVĚ:

1. místo

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konstantinovy Lázně 5 116

2. místo

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 5 112

3. místo

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 2 110

4. místo

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 2 109

5. místo

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 8 107

TC0059 Radek Mazanec, Planá 8 107

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 5 107

8. místo

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 5 104

TC0051 Milan Javorský, Bor 5 104

TC0115 Anna Dudová, Tisová 2 104

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 2 104

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 2 104

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 2 104

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 2 104

15. místo

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 8 101

TC0049 Petr Loukota, Bor 5 101

TC0050 Marta Loukotová, Bor 5 101

TC0116 Karel Duda, Tisová 2 101

19. místo

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 11 98

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 5 98

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 2 98

22. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 2 96

23. místo

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 11 95

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 8 95

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 5 95

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 5 95

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 2 95

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 2 95

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 2 95

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 2 95

31. místo

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 11 94

32. místo

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 11 92

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 8 92

TC0043 Václav Lácha, Planá 8 92

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 8 92

TC0042 Božena Láchová, Planá 8 92

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 5 92

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 5 92

TC0021 Karel Novotný, Tisová 0 92

40. místo

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 5 91

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 2 91

42. místo

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 8 89

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 8 89

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 8 89

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 5 89

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 5 89

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 5 89

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 5 89

49. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 14 87

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 5 87

51. místo

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 8 86

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 5 86

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 5 86

TC0069 Jiří Volf, Kšice 2 86

TC0035 Miroslav Bočan, Bor -1 86

56. místo

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 8 85

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 5 85

TC0136 František Krivda, Vysočany 5 85

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 2 85

60. místo

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 8 83

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 5 83

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 5 83

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 5 83

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 5 83

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 2 83

66. místo

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná 8 80

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 8 80

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 5 80

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 5 80

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 5 80

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 5 80

TC0078 Alena Veletová, Tachov 5 80

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 2 80

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 2 80

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 2 80

76. místo

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 5 79

77. místo

TC0126 Josef Grzib, Studánka 8 78

78. místo

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 11 77

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 8 77

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 5 77

TC0105 Josef Chum, Studánka 5 77

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 5 77

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 2 77

84. místo

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 8 76

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 8 76

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 8 76

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 2 76

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 2 76

89. místo

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 8 75

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 5 75

91. místo

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 8 74

TC0113 Ján Strašík, Studánka 5 74

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 0 74

94. místo

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 2 72

TC0025 Václav Opava, Planá 0 72

96. místo

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 8 71

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 5 71

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 5 71

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 2 71

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 0 71

101. místo

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 8 70

TC0132 Patrik Hána, Tachov 5 70

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 2 70

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 2 70

105. místo

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 2 69

TC0108 František Fafílek, Stříbro 0 69

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 0 69

108. místo

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 2 68

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 0 68

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 0 68

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 0 68

TC0088 Jiří Koch, Tachov 0 68

113. místo

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 2 66

TC0026 Josef Kadlec, Bor 2 66

115. místo

TC0054 Josef Hataj, Tachov 5 65

TC0040 Jiří Bočan, Bor 2 65

117. místo

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 8 64

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 5 64

TC0128 Josef Janča, Tachov 5 64

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 0 64

121. místo

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 5 63

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 2 63

TC0024 Božena Opavová, Planá 0 63

TC0032 Jan Toman, Lestkov 0 63

125. místo

TC0135 Martin Šika, Tachov 5 62

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 3 62

127. místo

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 5 59

128. místo

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 5 58

TC0121 Hana Opavová, Horšov 0 58

130. místo

TC0087 Alena Petrová, Tachov 0 56

131. místo

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 8 55

TC0129 Václav Kolář, Studánka 5 55

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 5 55

134. místo

TC0019 Jana Rieke, Planá -4 53

135. místo

TC0015 Roman Frouz, Planá 0 52

136. místo

TC0143 Josef Hromíř, Planá 8 51

137. místo

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 2 47

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 2 47

139. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 5 45

140. místo

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 2 44

141. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 8 43

TC0142 Milan Belák, Boněnov 2 43

143. místo

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá -1 42

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov -3 42

145. místo

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka -3 36

146. místo

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 5 31

147. místo

TC0141 Marti Ryt, Planá 8 27

148. místo

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 0 7

149. místo

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

TÝMY CELKOVĚ:

1. místo

Loukotým Bor 20 410

2. místo

Baníkovci Z. Chodov 20 408

3. místo

Parenti Tisová 9 388

4. místo

Farma Slavice 23 385

5. místo

Viktoria Tachov 11 383

6. místo

Sparta Planá 32 368

7. místo

Pati Kšice 12 351

8. místo

Damnovští jezdci 23 347

9. místo

Busak Tachov 7 345

10. místo

Škodováci Tachov 20 335

11. místo

Chmelíci Tachov 29 333

12. místo

U Rumu 29 332

13. místo

JLBJ Planá 32 326

Kozonautí 29 326

Fist Team Kladruby 14 326

16. místo

Kopačky Tachov 20 320

17. místo

SPP Obušek TC 20 319

18. místo

Hospoda kulatá bába 18 298

19. místo

VKV Kladruby 24 291

20. místo

Vlamirema 0 281

21. místo

FC Dušanko Idunk 26 266

Autor: Jan Vydra, Jiří Kohout, Robert Babor