Vítězem 12. kola se stal Martin Rut z Plané. V souboji desetibodových tipérů byl nejblíže k Supertrefě.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol vyzvedávejte po telefonické dohodě na čísle 602 661 178.

Tradičním regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky 12. kola: 1. Everton – Manchester United 2 (1:3), 2. Arsenal – Aston Villa 2 (0:3), 3. Leicester – Wolverhampton 1 (1:0), 4. Manchester City – Liverpool 0 (1:1), 5. Dortmund – Bayern Mnichov 2 (2:3), 6. Nice – Monako 2 (1:2), 7. Lyon – St. Etienne 1 (2:1), 8. Lazio Řím – Juventus Turín 0 (1:1), 9. Atalanta Bergamo – Inter Milán 0 (1:1), 10. Valencia – Real Madrid 1 (4:1).

Supertrefa: 30.

Před posledním kolem je na čele pořádně těsno

CELKOVĚ - JEDNOTLIVCI:

1. místo

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 7 127

2. místo

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konstant. Lázně 0 126

3. až 11. místo

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 4 124

TC0051 Milan Javorský, Bor 4 124

TC0059 Radek Mazanec, Planá 4 124

TC0115 Anna Dudová, Tisová 4 121

TC0049 Petr Loukota, Bor 4 121

TC0050 Marta Loukotová, Bor 4 121

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 4 121

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 4 121

11. až 20. místo

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 4 118

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 4 118

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 4 118

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 1 118

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 4 116

TC0116 Karel Duda, Tisová 4 115

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 4 115

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 4 113

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 4 113

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 10 112

21. až 39. místo

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 7 111

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 1 109

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 1 109

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 0 108

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 7 107

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 4 107

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 7 106

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 7 106

TC0043 Václav Lácha, Planá 4 106

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 4 106

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 4 106

TC0042 Božena Láchová, Planá 4 106

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 1 106

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 1 106

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 1 106

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 1 106

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov -2 106

TC0136 František Krivda, Vysočany 4 105

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 4 105

40. až 59. místo

TC0069 Jiří Volf, Kšice 7 103

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 4 103

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 4 103

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 4 103

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 4 102

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 0 102

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 7 100

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 4 100

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 4 100

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 4 100

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 4 100

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 4 100

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 4 100

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 1 100

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 1 100

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov -2 100

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 7 99

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 4 99

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 4 98

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 1 98

60. až 79. místo

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 1 97

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 1 97

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 0 95

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 1 94

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 1 94

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná -2 94

TC0021 Karel Novotný, Tisová 1 93

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov -2 93

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 1 92

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 7 91

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 1 91

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 1 90

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 4 89

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka -2 89

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 7 88

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 1 88

TC0077 Jana Kotousová, Tachov -2 88

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov -2 88

TC0080 Pavla Rybová, Tachov -2 88

TC0078 Alena Veletová, Tachov -2 88

80. až 99. místo

TC0132 Patrik Hána, Tachov 4 87

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 1 87

TC0105 Josef Chum, Studánka 1 85

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 1 85

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov -2 85

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov -2 85

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 7 84

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 1 84

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 1 83

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 7 81

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 4 81

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 1 80

TC0025 Václav Opava, Planá -2 80

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 4 79

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 0 79

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště -2 79

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 1 78

TC0126 Josef Grzib, Studánka 0 78

TC0033 Petr Koňařík, Tachov -2 78

TC0088 Jiří Koch, Tachov -5 77

100. až 119. místo

TC0019 Jana Rieke, Planá 10 76

TC0108 František Fafílek, Stříbro 7 76

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 4 75

TC0113 Ján Strašík, Studánka 1 75

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 0 74

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka -2 74

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 4 73

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 1 73

TC0054 Josef Hataj, Tachov -5 73

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 10 72

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 1 72

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře -2 72

TC0032 Jan Toman, Lestkov 1 71

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 0 71

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka -2 71

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 0 70

TC0040 Jiří Bočan, Bor -2 70

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 4 69

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 0 69

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 0 69

120. až 139. místo

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 1 68

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 0 68

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 0 68

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 0 68

TC0026 Josef Kadlec, Bor -5 68

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 0 66

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka -5 66

TC0128 Josef Janča, Tachov 1 65

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 0 64

TC0121 Hana Opavová, Horšov -2 63

TC0024 Božena Opavová, Planá -2 62

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 4 61

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 4 60

TC0135 Martin Šika, Tachov -2 60

TC0143 Josef Hromíř, Planá 4 59

TC0129 Václav Kolář, Studánka 4 59

TC0087 Alena Petrová, Tachov -2 59

TC0142 Milan Belák, Boněnov 7 57

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 1 57

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 7 54

140. až 150. místo

TC0015 Roman Frouz, Planá 1 53

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 1 53

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov 2 52

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov -2 52

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá 7 47

TC0141 Martin Rut, Planá 10 44

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 1 38

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 4 35

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 0 7

TC0150 Petr Plecitý, Dlouhý Újezd 0 4

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

TÝMY

1. místo

Loukotým Bor 16 490

2. místo

Baníkovci Z. Chodov 16 476

3. místo

Parenti Tisová 16 440

4. místo

Viktoria Tachov 13 436

5. místo

Farma Slavice 0 431

6. místo

Sparta Planá 16 424

7. místo

Fist Team Kladruby 16 406

8. místo

Pati Kšice 15 390

9. a 10. místo

Chmelíci Tachov 10 386

Damnovští jezdci -2 386

11. a 12. místo

Škodováci Tachov 10 382

JLBJ Planá 28 382

13. místo

U Rumu 7 379

14. místo

Busak Tachov 1 365

15. místo

Kozonautí 13 362

16. místo

SPP Obušek TC -2 357

17. místo

Kopačky Tachov -8 352

18. místo

VKV Kladruby 19 310

19. místo

FC Dušanko Idunk 10 309

20. místo

Hospoda kulatá bába -2 303

21. místo

Vlamirema 0 281

Autor: Jan Vydra