VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vedení v Tip lize si udržel Jan Matejčík z Boru

TACHOVSKO - Jaké je průběžné pořadí v tipovací soutěži?

10.10.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK

1. – 10. místo

TC0353 Jan Matejčík, Bor 4 63
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 8 61
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 8 61
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 8 60
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 8 58
TC0376 Marie Krivdová st., Bor 7 58
TC0270 Karel Novotný, Tisová 2 58
TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 2 58
TC0351 Miroslav Bočan, Bor 5 57
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 10 56

11. – 100. místo

TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 7 56
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 4 56
TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 5 55
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže 5 55
TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 2 55
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 5 54
TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 4 54
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 2 54
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 5 53
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 5 53
TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 8 52
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 7 52
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 5 52
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 5 52
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 8 51
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 7 51
TC0200 Jiří Horský, Tachov 5 51
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 5 51
TC0174 Marie Součková, Bor 5 51
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 5 51
TC0146 František Urban, Ch. Planá 5 51
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka 2 51
TC0350 Milan Kunc, Bor 2 51
TC0309 Alena Semanová, Studánka 2 50
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 8 49
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 5 49
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC -1 49
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 11 48
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 7 48
TC0202 Karel Švaner, Tachov 7 48
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov 5 48
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 5 48
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 5 48
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 2 48
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 2 48
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 2 48
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov -1 48
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 5 47
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová 10 46
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov 8 46
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 5 46
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 5 46
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 5 46
TC0361 M. Kašpar, Tachov 5 46
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 5 46
TC0039 Helena Krčmová, Cheb 5 46
TC0041 Jiří Struček, Tachov 5 46
TC0260 Milan Zelený, Tisová 5 46
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 2 46
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá 2 46
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá 2 46
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 2 46
TC0163 Milan Němec, Lom u TC 2 46
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 2 46
TC0083 Petr Žalud, Tachov 2 46
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka 8 45
TC0293 Květa Šídová, Studánka 8 45
TC0091 Miloš Honzík, Láz 5 45
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 4 45
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 2 45
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno 2 45
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka -1 45
TC0189 Veronika Holá, Studánka 5 44
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 5 44
TC0029 Martin Hilák, Tachov 4 44
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 2 44
TC0291 Martin Langr, Studánka 8 43
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 8 43
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka 5 43
TC0058 Hana Kašová, Studánka 5 43
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 5 43
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 5 43
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 5 43
TC0375 Tomáš Wurm, Planá 5 43
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 2 43
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno 2 43
TC0267 František Husák, Tachov 2 43
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd 2 43
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 2 43
TC0320 Vít Strapina, Tachov 2 43
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 2 43
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 2 43
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 8 42
TC0178 Josef Hruška, Tachov 7 42
TC0322 František Machan, Tachov 7 42
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 5 42
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 5 42
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. 5 42
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 5 42
TC0007 Josef Chum, Tachov 4 42

101. – 200. místo

TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 4 42
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 2 42
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 2 42
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 2 42
TC0324 Josef Vaňus, Tachov -4 42
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 11 41
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 11 41
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro 8 41
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov 7 41
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 5 41
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 5 41
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 2 41
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 2 41
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 8 40
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 8 40
TC0150 Jiří Bočan, Bor 5 40
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 5 40
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 5 40
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 5 40
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 5 40
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 5 40
TC0209 Jan Marek, Ošelín 5 40
TC0211 Jan Noha, Bor 5 40
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 5 40
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 5 40
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 2 40
TC0176 Jiří Komárek, Bor 2 40
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 2 40
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 2 40
TC0098 Jolana Petrášová, Hošťka 2 40
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 2 40
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 2 40
TC0313 Richard Všetička, Tachov 2 40
TC0261 David Zelený, Tisová 2 40
TC0362 S. Zušťák, Tachov 2 40
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 2 40
TC0374 Karel Štrupl, Tachov -1 40
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov -4 40
TC0031 Josef Hataj, Tachov 13 39
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 7 39
TC0272 Milan Hruška, Tisová 7 39
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 7 39
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 5 39
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov 5 39
TC0282 Radek Černý, Tachov 2 39
TC0201 Alena Horská, Tachov 2 39
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov 2 39
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 2 39
TC0076 Josef Kadlec, Bor 10 38
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 8 38
TC0232 V. Křemen, Tachov 5 38
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 4 38
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 4 38
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 0 38
TC0108 František Fafílek, Stříbro 8 37
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 8 37
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov 8 37
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 5 37
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá 5 37
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 5 37
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 5 37
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 5 37
TC0014 Petra Železná, Bor 5 37
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 2 37
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 2 37
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 2 37
TC0090 Michal Honzík, Láz 2 37
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 2 37
TC0051 František Janda, Lom u TC 2 37
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 2 37
TC0285 Lenka Koktová, Stráž 2 37
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 2 37
TC0198 Milan Marek, Černošín 2 37
TC0044 František Mařík, Tachov 2 37
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 2 37
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 2 37
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí 2 37
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 2 37
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 2 37
TC0070 Václav Voříšek, Bor 2 37
TC0084 Josef Kubena, Tachov -1 37
TC0330 B. Vácha, Planá -1 37
TC0331 Dana Váchová, Planá -1 37
TC0228 Josef Pikl, Planá -4 37
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov 10 36
TC0075 p. Poslušný, Tisová 8 36
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov 5 36
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 5 36
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 5 36
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 4 36
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 4 36
TC0191 Alois Vávra, Milíře 4 36
TC0231 Josef Grzib, Studánka 2 36
TC0204 Milan Haník, Tachov 2 36
TC0266 Lukáš Husák, Tisová 2 36
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC 2 36
TC0152 Martin Horejš, Tachov 10 35
TC0015 Petr Růt, Bor 7 35
TC0048 J. Goubej, Studánka 5 35

201. – 300. místo

TC0410 K. Zušťák, Tachov 5 35
TC0055 Pavel Devera, Tachov 2 35
TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro -1 35
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý -1 35
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž -1 35
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 8 34
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 7 34
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 5 34
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 5 34
TC0060 Josef Němec, Tachov 5 34
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 5 34
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 5 34
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 2 34
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 2 34
TC0197 Eva Homolová, Černošín 2 34
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 2 34
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice 2 34
TC0314 Jan Jucha, Biletín 2 34
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 2 34
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC 2 34
TC0319 Karel Mourek, Tachov 2 34
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 2 34
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 2 34
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 2 34
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 2 34
TC0127 Milan Maczko, Tachov -1 34
TC0312 Martin Roubal, Tachov -1 34
TC0173 Milan Souček, Bor -1 34
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov -4 34
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov -4 34
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice 7 33
TC0430 Jaroslav Vaněček ml., Planá 5 33
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov 5 33
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 2 33
TC0043 František Schánilec, Tachov 2 33
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí 2 33
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov -1 33
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov 7 32
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 5 32
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá 5 32
TC0028 Josef Zima, Tachov 5 32
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 3 32
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro 2 32
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 2 32
TC0304 Petr Houser, Bezdružice 8 31
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 8 31
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov 7 31
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd 5 31
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov 5 31
TC0059 Hana Němcová, Tachov 5 31
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 5 31
TC0123 Jan Bukva, Kočov 2 31
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 2 31
TC0195 K. Holeva, Trpísty 2 31
TC0367 J. Kulíř, Částkov 2 31
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 2 31
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC 2 31
TC0097 Jan Sňozík, Tachov 2 31
TC0128 František Bachroň, Tachov -1 31
TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá -1 31
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov -1 31
TC0239 Petr Zoň, Tachov -1 31
TC0042 Jan Zušťák, Tachov -1 31
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov 8 30
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov 7 30
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 5 30
TC0284 Roman Chod, Stráž 4 30
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 4 30
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd 2 30
TC0047 G. Goubejová, Studánka 2 30
TC0226 Miroslav Havel, 2 30
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou 2 30
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC 1 30
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 1 30
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro -1 30
TC0171 Jakub Zádamský, Tachov -1 30
TC0412 Petr Grunert, Tachov 5 29
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov 5 29
TC0385 Milan Eichinger, Halže 2 29
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 2 29
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 2 29
TC0427 Ester Marková, Tachov 11 28
TC0104 Bedřich Marek, Tachov 5 28
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd 5 28
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 5 28
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd 5 28
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 2 28
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov 2 28
TC0365 A. Míček, Částkov 2 28
TC0338 Karel Nožka, Tisová 2 28
TC0156 František Wurm, Tachov 2 28
TC0329 Václav Lácha, Planá -1 28
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd -1 28
TC0308 Václav Toman, Mýto -1 28
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř -1 28
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová -4 28
TC0429 Jaroslav Vaněček st., Planá 7 27
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 2 27
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 2 27
TC0328 V. Lácha ml., Otín 2 27
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně 2 27

301. – 400. místo

TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž 0 27
TC0154 Josef Simonides, Planá 0 27
TC0062 D. Stručková, Studánka -1 27
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá -4 27
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov 7 26
TC0139 František Chval, Ch. Planá 5 26
TC0411 V. Němeček, Pernolec 2 26
TC0037 Petr Novák, Tachov 2 26
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice -1 26
TC0425 Josef Duspiva, Studánka 5 25
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 5 25
TC0117 Dušan Petržík, Tachov 5 25
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro 2 25
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor 2 25
TC0199 Josef Pacola, Černošín 2 25
TC0321 Roman Fait, Tachov 1 25
TC0339 Marian Bečvář, Tachov 0 25
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov -1 25
TC0073 Josef Vojáček, Tisová -1 25
TC0431 Martin Marek, Tachov 8 24
TC0426 Pavel Rut, Tachov 7 24
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov 5 24
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 5 24
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 4 24
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 2 24
TC0227 Miroslav Havel ml., 2 24
TC0165 Josef Dopita, Tachov 1 24
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 0 24
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov -1 24
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 2 23
TC0317 JIří Haník, Tachov 2 23
TC0390 František Kopecký, Tachov 2 23
TC0434 J. Plecitý, Dl. Újezd 2 23
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 2 23
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 0 23
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 0 23
TC0187 Jan Švagr, Planá 0 23
TC0428 Fr. Vavřínek, Halže 0 23
TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 5 22
TC0030 Miloš Hataj, Tachov 5 22
TC0327 Pavel Lácha, Planá 5 22
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř 5 22
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 5 22
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 2 22
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov 2 22
TC0088 Josef Hromka, Cebiv 0 22
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 0 22
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 0 22
TC0326 Božena Láchová, Planá -1 22
TC0172 František Roček, Oldřichov -1 22
TC0271 Erik Šály, Tisová -1 22
TC0332 P. Michálek, Planá -4 22
TC0378 Z. Belucz, Planá 11 21
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov 5 21
TC0344 Tereza Nožková, Tisová 2 21
TC0053 Pavel Pour st., Bor 1 21
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov 0 21
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro 5 20
TC0366 L. Aravík, Částkov 2 20
TC0064 David Simeonov, Halže 2 20
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka 0 20
TC0345 Anna Nožková, Tisová 5 19
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov 5 19
TC0170 Václav Červinka, Lesná 4 19
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 2 19
TC0263 Karel Duda st., Tisová -1 19
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov -4 19
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv -4 19
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov 5 18
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov 2 18
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 2 18
TC0333 Veronika Váchová, Planá 1 18
TC0157 V. Harvánek, Planá 0 18
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou -1 18
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 5 17
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice 5 17
TC0436 Libuše Vaněčková, Planá 5 17
TC0071 Michal Sedlák, Bor 3 17
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice 2 17
TC0259 Dominik Zelený, Tisová 2 17
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 0 17
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 0 17
TC0413 Jan Kertis, Slavice -1 17
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno 11 16
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro 5 16
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 0 16
TC0161 Jan Gorelík, Tachov 0 16
TC0265 Karel Duda ml., Tisová -1 16
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 0 15
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně -1 15
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 14
TC0183 Petr Tribula, Tachov 0 14
TC0077 M. Tomko, Damnov -4 14
TC0036 Katka Danková, Tachov 5 13
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 2 13
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 0 13
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 13
TC0223 Karel Langer, Stříbro 2 12
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 0 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 0 12

401. – 444. místo

TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0346 Jana Duspivová, Studánka -1 12
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně -1 12
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou 7 11
TC0061 V. Struček, Studánka 7 11
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 11
TC0438 Jaroslav Foltas, Tisová 8 10
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov 2 10
TC0435 David Vaněček st., Planá 0 10
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 8 9
TC0169 Dr. Červinková, Lesná 5 9
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 0 9
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0439 Zuzana Vrbová, Stříbro 5 7
TC0221 Lukáš Honzík, Láz 2 7
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0148 Martin Posášil, Tachov 0 7
TC0418 Petr Hobza, Tachov 0 6
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov 0 6
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová -4 6
TC0440 Z. Karel, Tachov 5 5
TC0442 Kašpar Marek, Zadní Chodov 5 5
TC0024 Petr Demjan, Stříbro 0 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0437 Martin Vrba, Stříbro 2 3
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov 0 3
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 2 2
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 0 2
TC0422 M. Dočkal, Částkov 5 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov 0 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0432 Karel Vlach, Kladruby 0 -1
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0444 Věra Trávníčková, Halže -2 -2
TC0433 Michaela Kuncová, Cebiv 0 -4
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -4
TC0443 Václav Honzík, Tachov -4 -4
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro 0 -5
TC0441 M. Hrůša, Tachov -5 -5
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá 0 -7
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. -1 -8

Kolektivy

1. místo

Klokánek Bor 16 226

2. – 20. místo

Sportklub Bor 22 198
P.M. Sytno 16 192
Koloniál Tisová 11 187
Slza Ch. Planá 8 186
Masakr - Lom u TC 8 176
Agroservis Kladruby 22 174
Dudáci Studánka 32 173
Invaze Tisová 25 169
Hotel Club Tachov 7 167
ČD-CARGO 19 165
FK Nynkov 14 165
SKZ Bor 14 165
Zkušenej tým Tachov 14 164
Hostinec U Kulaté báby 8 164
Kuple Planá 20 162
Pila Tisová 24 158
Rodina Zelených 13 157
LÁLA TÝM 13 154
Fotbalistky Trstenice 11 153

21. – 40. místo

Viktoria TC 10 150
Hotel u nádraží Stráž 10 150
Tučnáci 16 149
SPP Obušek Tachov 16 148
Formy OF Tachov 16 145
Kopečkovic 27 143
Tipéři Key TC 5 142
Sonin Stříbro 10 142
Tuneláři Tachov 2 141
Béčka Tachov 9 138
Houseři Bezdružice 14 136
ČD-TACHOV 10 134
FK Pernolec 15 134
3+1 Tachov 11 133
Baliči Kermi Stříbro 9 131
Bohemians Kočov 11 131
Bona Brod 5 128
Psi gumoví 15 125
A je to Tachov 10 123
CAP 20 114

41. – 53. místo

Potraviny Vácha -5 114
Masáže Jadlovský TC 22 114
Rybáři Studánka 8 106
Bača Team Slavice -1 106
Agročas Částkov 5 102
Hliníkáři Tisová -4 99
Sparta Planá 5 99
TAZ Tisová 14 90
DVDJ Planá 17 87
UD Tachov 0 74
Hrde Stříbro 10 73
Farma Slavice 8 38
Hobza family Tachov 0 14

10.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ze závodů Zimního poháru v Rožmitálu pod Třemšínem.
6

Mladé tachovské rallyekrosové závodnici se v zimních soutěžích stále daří

Stříbrský vodopád

První návrhy na využití veřejného rozpočtu

Pexeso stále baví. Důkazem byl turnaj dětí a dospělých v Plané

Planá – Odpoledne v plánské městské knihovně nepatřilo knihám, nýbrž tradiční hře pexeso.

Bezdružický masopust byl na Tachovsku poslední, kvůli chřipce masek ubylo

Bezdružice – Ani chladné sobotní počasí, ani případná oslava skvělého výkonu českých sportovců na Olympiádě nenarušila sobotní masopust v Bezdružicích.

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?

Předseda ČOV Kejval: Ledecká? Ona bude letos královnou olympiády

/ROZHOVOR/ Přijel na otočku z dějiště Olympijských her, aby v Ostravě a Brně zhlédl dění na Olympijských festivalech, jichž je duchovním otcem. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval hýřil dobrou náladou. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT