VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Čelo Tip ligy se vyrovnává, závěr slibuje drama

17.10.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK

1. – 10. místo

TC0353 Jan Matejčík, Bor 11 74
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 13 73
TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 14 72
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 11 72
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 13 71
TC0376 Marie Krivdová st., Bor 13 71
TC0270 Karel Novotný, Tisová 13 71
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 13 69
TC0351 Miroslav Bočan, Bor 11 68
TC0350 Milan Kunc, Bor 16 67

11. - 20. místo

TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 11 66
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 5 66
TC0163 Milan Němec, Lom u TC 19 65
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 11 65
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 11 65
TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 10 65
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 16 64
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 13 64
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 11 64
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 11 64

21. - 50. místo

TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 10 64
TC0309 Alena Semanová, Studánka 13 63
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 11 63
TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 11 63
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 7 63
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 16 62
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 13 61
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov 13 61
TC0174 Marie Součková, Bor 10 61
TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 5 61
TC0083 Petr Žalud, Tachov 14 60
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC 11 60
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 11 60
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže 5 60
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 16 59
TC0375 Tomáš Wurm, Planá 16 59
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 13 59
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová 13 59
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 11 59
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 11 59
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 8 59
TC0146 František Urban, Ch. Planá 8 59
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov 10 58
TC0362 S. Zušťák, Tachov 17 57
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro 16 57
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 11 57
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá 11 57
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá 11 57
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 11 57
TC0361 M. Kašpar, Tachov 11 57

51. - 100. místo

TC0041 Jiří Struček, Tachov 11 57
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 8 57
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 14 56
TC0058 Hana Kašová, Studánka 13 56
TC0320 Vít Strapina, Tachov 13 56
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 13 56
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 11 56
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno 11 56
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka 11 56
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 11 56
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 10 56
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 8 56
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 8 56
TC0200 Jiří Horský, Tachov 5 56
TC0178 Josef Hruška, Tachov 13 55
TC0007 Josef Chum, Tachov 13 55
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 13 55
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. 13 55
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka 10 55
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 8 55
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka 4 55
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno 11 54
TC0029 Martin Hilák, Tachov 10 54
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 10 54
TC0039 Helena Krčmová, Cheb 8 54
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov 8 54
TC0260 Milan Zelený, Tisová 8 54
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 16 53
TC0285 Lenka Koktová, Stráž 16 53
TC0070 Václav Voříšek, Bor 16 53
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 13 53
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 13 53
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 11 53
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka 10 53
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 10 53
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 7 53
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 5 53
TC0202 Karel Švaner, Tachov 5 53
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 2 53
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 2 53
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 1 53
TC0191 Alois Vávra, Milíře 16 52
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 14 52
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 11 52
TC0324 Josef Vaňus, Tachov 10 52
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 8 52
TC0091 Miloš Honzík, Láz 7 52
TC0293 Květa Šídová, Studánka 7 52
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 0 52
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 19 51

101. - 444. místo

TC0108 František Fafílek, Stříbro 14 51
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 14 51
TC0232 V. Křemen, Tachov 13 51
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 11 51
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 11 51
TC0209 Jan Marek, Ošelín 11 51
TC0261 David Zelený, Tisová 11 51
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 10 51
TC0267 František Husák, Tachov 8 51
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 8 51
TC0189 Veronika Holá, Studánka 7 51
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 5 51
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov 19 50
TC0239 Petr Zoň, Tachov 19 50
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov 13 50
TC0330 B. Vácha, Planá 13 50
TC0331 Dana Váchová, Planá 13 50
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 11 50
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 10 50
TC0374 Karel Štrupl, Tachov 10 50
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 8 50
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 8 50
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 8 50
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 11 49
TC0282 Radek Černý, Tachov 10 49
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov 10 49
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 8 49
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 8 49
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 14 48
TC0084 Josef Kubena, Tachov 11 48
TC0198 Milan Marek, Černošín 11 48
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 11 48
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 11 48
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 10 48
TC0150 Jiří Bočan, Bor 8 48
TC0176 Jiří Komárek, Bor 8 48
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 8 48
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 8 48
TC0211 Jan Noha, Bor 8 48
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 8 48
TC0098 Jolana Petrášová, Hošťka 8 48
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 8 48
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 8 48
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 8 48
TC0313 Richard Všetička, Tachov 8 48
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov 7 48
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 5 48
TC0291 Martin Langr, Studánka 5 48
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 16 47
TC0231 Josef Grzib, Studánka 11 47
TC0266 Lukáš Husák, Tisová 11 47
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 11 47
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 11 47
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 11 47
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 10 47
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 10 47
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 5 47
TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 5 47
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 4 47
TC0429 Jaroslav Vaněček st., Planá 19 46
TC0284 Roman Chod, Stráž 16 46
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 16 46
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž 11 46
TC0015 Petr Růt, Bor 11 46
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov 10 46
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov 10 46
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 10 46
TC0272 Milan Hruška, Tisová 7 46
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 7 46
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 5 46
TC0322 František Machan, Tachov 4 46
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 13 45
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 11 45
TC0314 Jan Jucha, Biletín 11 45
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 11 45
TC0312 Martin Roubal, Tachov 11 45
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 11 45
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 11 45
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 11 45
TC0152 Martin Horejš, Tachov 10 45
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý 10 45
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 8 45
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 8 45
TC0090 Michal Honzík, Láz 8 45
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 8 45
TC0044 František Mařík, Tachov 8 45
TC0228 Josef Pikl, Planá 8 45
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 8 45
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 8 45
TC0014 Petra Železná, Bor 8 45
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 7 45
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 5 45
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 5 45
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 5 45
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 5 45
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 2 45
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 2 45
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou 14 44
TC0430 Jaroslav Vaněček ml., Planá 11 44
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov 11 44
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 10 44
TC0319 Karel Mourek, Tachov 10 44
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 10 44
TC0204 Milan Haník, Tachov 8 44
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov 5 44
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 19 43
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 13 43
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro 11 43
TC0043 František Schánilec, Tachov 10 43
TC0410 K. Zušťák, Tachov 8 43
TC0076 Josef Kadlec, Bor 5 43
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 4 43
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 2 43
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd 14 42
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd 11 42
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 11 42
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá 10 42
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 8 42
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 8 42
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov 8 42
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov 8 42
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 5 42
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí 5 42
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd -1 42
TC0427 Ester Marková, Tachov 13 41
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov 10 41
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 8 41
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC 5 41
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 4 41
TC0201 Alena Horská, Tachov 2 41
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 2 41
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov 19 40
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 13 40
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov 11 40
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 11 40
TC0047 G. Goubejová, Studánka 10 40
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí 7 40
TC0055 Pavel Devera, Tachov 5 40
TC0048 J. Goubej, Studánka 5 40
TC0075 p. Poslušný, Tisová 4 40
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov 0 40
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro 14 39
TC0321 Roman Fait, Tachov 14 39
TC0104 Bedřich Marek, Tachov 11 39
TC0365 A. Míček, Částkov 11 39
TC0338 Karel Nožka, Tisová 11 39
TC0385 Milan Eichinger, Halže 10 39
TC0195 K. Holeva, Trpísty 8 39
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 5 39
TC0197 Eva Homolová, Černošín 5 39
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 5 39
TC0060 Josef Němec, Tachov 5 39
TC0173 Milan Souček, Bor 5 39
TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž 11 38
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 10 38
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro 8 38
TC0226 Miroslav Havel, 8 38
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 8 38
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov 5 38
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice 5 38
TC0031 Josef Hataj, Tachov -1 38
TC0053 Pavel Pour st., Bor 16 37
TC0165 Josef Dopita, Tachov 13 37
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov 13 37
TC0431 Martin Marek, Tachov 13 37
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice 11 37
TC0411 V. Němeček, Pernolec 11 37
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 8 37
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov 7 37
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 0 37
TC0051 František Janda, Lom u TC 0 37
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 0 37
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 11 36
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov 8 36
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd 8 36
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 8 36
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd 8 36
TC0308 Václav Toman, Mýto 8 36
TC0412 Petr Grunert, Tachov 7 36
TC0128 František Bachroň, Tachov 5 36
TC0367 J. Kulíř, Částkov 5 36
TC0097 Jan Sňozík, Tachov 5 36
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 5 36
TC0042 Jan Zušťák, Tachov 5 36
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 4 36
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 2 36
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC 2 36
TC0127 Milan Maczko, Tachov 2 36
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá -1 36
TC0088 Josef Hromka, Cebiv 13 35
TC0425 Josef Duspiva, Studánka 10 35
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně 8 35
TC0329 Václav Lácha, Planá 7 35
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř 7 35
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov 5 35
TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro 0 35
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov 13 34
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 11 34
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 0 34
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice 0 34
TC0366 L. Aravík, Částkov 13 33
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 11 33
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová 5 33
TC0156 František Wurm, Tachov 5 33
TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá 2 33
TC0059 Hana Němcová, Tachov 2 33
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC 2 33
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou 14 32
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv 13 32
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 10 32
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 8 32
TC0227 Miroslav Havel ml., 8 32
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 8 32
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 5 32
TC0328 V. Lácha ml., Otín 5 32
TC0028 Josef Zima, Tachov 0 32
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice 14 31
TC0259 Dominik Zelený, Tisová 14 31
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka 11 31
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 8 31
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 7 31
TC0426 Pavel Rut, Tachov 7 31
TC0123 Jan Bukva, Kočov 0 31
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 0 31
TC0304 Petr Houser, Bezdružice 0 31
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov -1 31
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno 14 30
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 13 30
TC0326 Božena Láchová, Planá 8 30
TC0332 P. Michálek, Planá 8 30
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov 8 30
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 7 30
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor 5 30
TC0199 Josef Pacola, Černošín 5 30
TC0117 Dušan Petržík, Tachov 5 30
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov 5 30
TC0037 Petr Novák, Tachov 4 30
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro 13 29
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov 11 29
TC0344 Tereza Nožková, Tisová 8 29
TC0030 Miloš Hataj, Tachov 7 29
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov 5 29
TC0062 D. Stručková, Studánka 2 29
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC -1 29
TC0171 Jakub Zádamský, Tachov -1 29
TC0413 Jan Kertis, Slavice 11 28
TC0071 Michal Sedlák, Bor 11 28
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro 8 28
TC0317 JIří Haník, Tachov 5 28
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 5 28
TC0061 V. Struček, Studánka 16 27
TC0263 Karel Duda st., Tisová 8 27
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř 5 27
TC0271 Erik Šály, Tisová 5 27
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá 0 27
TC0154 Josef Simonides, Planá 0 27
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 13 26
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 8 26
TC0345 Anna Nožková, Tisová 7 26
TC0073 Josef Vojáček, Tisová 1 26
TC0139 František Chval, Ch. Planá 0 26
TC0346 Jana Duspivová, Studánka 13 25
TC0077 M. Tomko, Damnov 11 25
TC0333 Veronika Váchová, Planá 7 25
TC0378 Z. Belucz, Planá 4 25
TC0339 Marian Bečvář, Tachov 0 25
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov -1 25
TC0265 Karel Duda ml., Tisová 8 24
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov 5 24
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 5 24
TC0327 Pavel Lácha, Planá 2 24
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov -7 24
TC0172 František Roček, Oldřichov 1 23
TC0390 František Kopecký, Tachov 0 23
TC0434 J. Plecitý, Dl. Újezd 0 23
TC0187 Jan Švagr, Planá 0 23
TC0428 Fr. Vavřínek, Halže 0 23
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd -7 23
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová 16 22
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou 11 22
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně 7 22
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice 5 22
TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 0 22
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 0 22
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 0 22
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov 2 21
TC0064 David Simeonov, Halže 0 20
TC0442 Kašpar Marek, Zadní Chodov 14 19
TC0436 Libuše Vaněčková, Planá 2 19
TC0170 Václav Červinka, Lesná 0 19
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov 8 18
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov 0 18
TC0157 V. Harvánek, Planá 0 18
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 5 17
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 0 17
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 0 17
TC0440 Z. Karel, Tachov 11 16
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 7 16
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 0 16
TC0161 Jan Gorelík, Tachov 0 16
TC0435 David Vaněček st., Planá 5 15
TC0036 Katka Danková, Tachov 2 15
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 0 15
TC0445 p. Fryšták, Tachov 14 14
TC0169 Dr. Červinková, Lesná 5 14
TC0223 Karel Langer, Stříbro 2 14
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 14
TC0183 Petr Tribula, Tachov 0 14
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 11 13
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 0 13
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 13
TC0221 Lukáš Honzík, Láz 5 12
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 0 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 0 12
TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0447 Valentina Eichingovová, Halže 11 11
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 11
TC0437 Martin Vrba, Stříbro 7 10
TC0438 Jaroslav Foltas, Tisová 0 10
TC0441 M. Hrůša, Tachov 14 9
TC0439 Zuzana Vrbová, Stříbro 2 9
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 0 9
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0148 Martin Posášil, Tachov 0 7
TC0418 Petr Hobza, Tachov 0 6
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov 0 6
TC0024 Petr Demjan, Stříbro 0 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0446 Miloslav Končel, Slavice 4 4
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov 0 3
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 0 2
TC0422 M. Dočkal, Částkov 0 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov 0 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0432 Karel Vlach, Kladruby 0 -1
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0444 Věra Trávníčková, Halže 0 -2
TC0443 Václav Honzík, Tachov 0 -4
TC0433 Michaela Kuncová, Cebiv 0 -4
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -4
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro 0 -5
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá 0 -7
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. -1 -9

17.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vánoční strom. Ilustrační foto.

První vánoční stromky na Tachovsku budou rozsvíceny již tento víkend

Ilustrační foto

Tachovská pohotovost se stěhuje na dětské oddělení

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze Základní školy v Přimdě

Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Tachovsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z Tachovska. Deník si tak mohou koupit na památku.

Tachovští hokejoví žáci drtí všechny soupeře

Tachov - Velmi dobře si vedou ve svých soutěžích mladší a starší žáci HC Tachov.

Hudba i vůně kávy se linula z kladrubského muzea

Kladruby – Regionální muzeum Kladrunska pořádalo závěrem minulého týdne oblíbené podvečerní setkání pojmenované Kafírna.

Vánoce jsou finančně náročné. Úvěr ale může být špatným pánem

Podle finančních poradců ale i psychologů by úvěry měly sloužit k nákupu jen těch věcí, které nezbytně potřebujeme. Nemá cenu se neúměrně zadlužit a kvůli hezkému Štědrému dni si pak znepříjemnit celý rok. Praxe ale také ukazuje, že mnohé domácnosti si kvůli nedostatečné finanční rezervě nemohou tuto úvahu dovolit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT