VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Marie Krivdová z Boru udržela šestibodový náskok

TACHOVSKO - Průběřné výsledky v tipovací soutěži

7.11.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK

1. – 10. místo

TC0376 Marie Krivdová st., Bor 14 113
TC0270 Karel Novotný, Tisová 14 107
TC0350 Milan Kunc, Bor 14 103
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 14 102
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 14 101
TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 11 99
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 14 97
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 14 95
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 14 95
TC0351 Miroslav Bočan, Bor 11 95

11. – 100. místo

TC0353 Jan Matejčík, Bor 11 95
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 14 94
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 14 93
TC0362 S. Zušťák, Tachov 14 93
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 17 92
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 14 92
TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 11 92
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 17 91
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá 14 90
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá 14 90
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 14 90
TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 11 90
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 11 90
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 11 90
TC0041 Jiří Struček, Tachov 11 90
TC0163 Milan Němec, Lom u TC 17 89
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 17 89
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 17 88
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 17 88
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka 14 88
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov 14 88
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 11 88
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 11 88
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 11 88
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 20 87
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 17 87
TC0361 M. Kašpar, Tachov 17 87
TC0029 Martin Hilák, Tachov 14 87
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 19 86
TC0058 Hana Kašová, Studánka 17 86
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 14 86
TC0146 František Urban, Ch. Planá 14 86
TC0375 Tomáš Wurm, Planá 14 86
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 11 86
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 11 86
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 17 85
TC0007 Josef Chum, Tachov 14 85
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka 14 85
TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 14 85
TC0293 Květa Šídová, Studánka 14 85
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov 11 85
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 11 85
TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 11 85
TC0083 Petr Žalud, Tachov 14 84
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže 11 84
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 11 84
TC0309 Alena Semanová, Studánka 8 84
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 14 83
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 14 83
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno 11 83
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 11 83
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 8 83
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 17 82
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 17 82
TC0191 Alois Vávra, Milíře 17 82
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 11 82
TC0174 Marie Součková, Bor 11 82
TC0084 Josef Kubena, Tachov 14 81
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 14 81
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno 11 81
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 11 81
TC0189 Veronika Holá, Studánka 8 81
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 17 80
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka 14 80
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 14 80
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 14 80
TC0330 B. Vácha, Planá 14 80
TC0331 Dana Váchová, Planá 14 80
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 14 80
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 11 80
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 11 80
TC0320 Vít Strapina, Tachov 11 80
TC0178 Josef Hruška, Tachov 14 79
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov 14 79
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 13 79
TC0282 Radek Černý, Tachov 11 79
TC0429 Jaroslav Vaněček st., Planá 11 79
TC0150 Jiří Bočan, Bor 14 78
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 14 78
TC0039 Helena Krčmová, Cheb 14 78
TC0291 Martin Langr, Studánka 14 78
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 14 78
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 14 78
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 11 78
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 11 78
TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 8 78
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 20 77
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 20 77
TC0374 Karel Štrupl, Tachov 17 77
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 14 77

101. – 200. místo

TC0319 Karel Mourek, Tachov 14 77
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 14 77
TC0202 Karel Švaner, Tachov 14 77
TC0211 Jan Noha, Bor 11 77
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová 8 77
TC0284 Roman Chod, Stráž 14 76
TC0324 Josef Vaňus, Tachov 14 76
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd 20 75
TC0198 Milan Marek, Černošín 17 75
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 14 75
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 14 75
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 14 75
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 14 75
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 14 75
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 14 75
TC0313 Richard Všetička, Tachov 14 75
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro 11 75
TC0267 František Husák, Tachov 11 75
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov 11 75
TC0209 Jan Marek, Ošelín 11 75
TC0108 František Fafílek, Stříbro 8 75
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 8 75
TC0314 Jan Jucha, Biletín 14 74
TC0285 Lenka Koktová, Stráž 14 74
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov 14 74
TC0070 Václav Voříšek, Bor 14 74
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 11 74
TC0231 Josef Grzib, Studánka 11 74
TC0200 Jiří Horský, Tachov 11 74
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou 11 74
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 11 74
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka 11 74
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 11 74
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 11 74
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice 14 73
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 14 73
TC0322 František Machan, Tachov 14 73
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 11 73
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 8 73
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 17 72
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd 14 72
TC0232 V. Křemen, Tachov 14 72
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 14 72
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 14 72
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 14 72
TC0044 František Mařík, Tachov 11 72
TC0228 Josef Pikl, Planá 11 72
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC 11 72
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 11 72
TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 17 71
TC0266 Lukáš Husák, Tisová 14 71
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 11 71
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 11 71
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov 11 71
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov 11 71
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 8 71
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 17 70
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí 17 70
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov 14 70
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov 11 70
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 11 70
TC0075 p. Poslušný, Tisová 11 70
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro 14 69
TC0098 Jolana Petrášová, Hošťka 14 69
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 14 69
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 13 69
TC0321 Roman Fait, Tachov 11 69
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 11 69
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 11 69
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 11 69
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá 11 69
TC0261 David Zelený, Tisová 8 69
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 16 68
TC0226 Miroslav Havel, 14 68
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov 14 68
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 14 68
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 14 68
TC0365 A. Míček, Částkov 13 68
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 8 68
TC0091 Miloš Honzík, Láz 0 68
TC0431 Martin Marek, Tachov 14 67
TC0410 K. Zušťák, Tachov 14 67
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 11 67
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 11 67
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž 11 67
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov 11 67
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 11 67
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř 17 66
TC0385 Milan Eichinger, Halže 14 66
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 14 66
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 14 66
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 14 66
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 14 66
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd 14 66
TC0176 Jiří Komárek, Bor 11 66
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 11 66
TC0097 Jan Sňozík, Tachov 11 66
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 8 66
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí 8 66
TC0048 J. Goubej, Studánka 17 65

201. – 300. místo

TC0239 Petr Zoň, Tachov 17 65
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov 14 65
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov 14 65
TC0425 Josef Duspiva, Studánka 11 65
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 11 65
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 0 65
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 17 64
TC0346 Jana Duspivová, Studánka 17 64
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov 17 64
TC0411 V. Němeček, Pernolec 17 64
TC0195 K. Holeva, Trpísty 14 64
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro 14 64
TC0076 Josef Kadlec, Bor 14 64
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 14 64
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov 14 64
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 14 64
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov 11 64
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 8 64
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 0 64
TC0060 Josef Němec, Tachov 14 63
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 14 63
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov 14 63
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov 14 63
TC0042 Jan Zušťák, Tachov 14 63
TC0152 Martin Horejš, Tachov 11 63
TC0338 Karel Nožka, Tisová 11 63
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 11 63
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 11 63
TC0014 Petra Železná, Bor 11 63
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 8 63
TC0260 Milan Zelený, Tisová 8 63
TC0434 J. Plecitý, Dl. Újezd 20 62
TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž 17 62
TC0344 Tereza Nožková, Tisová 14 62
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 11 62
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 11 62
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 8 62
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC 8 62
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 8 62
TC0430 Jaroslav Vaněček ml., Planá 8 62
TC0088 Josef Hromka, Cebiv 0 62
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 0 62
TC0055 Pavel Devera, Tachov 17 61
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 14 61
TC0043 František Schánilec, Tachov 11 61
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý 5 61
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 0 61
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov 17 60
TC0037 Petr Novák, Tachov 17 60
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov 14 60
TC0104 Bedřich Marek, Tachov 14 60
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 14 60
TC0366 L. Aravík, Částkov 11 60
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice 11 60
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová 11 60
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC 11 60
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 11 60
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 11 60
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 11 60
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 2 60
TC0312 Martin Roubal, Tachov 2 60
TC0062 D. Stručková, Studánka 14 59
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro 11 59
TC0227 Miroslav Havel ml., 11 59
TC0272 Milan Hruška, Tisová 11 59
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 11 59
TC0328 V. Lácha ml., Otín 11 59
TC0427 Ester Marková, Tachov 11 59
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov 11 59
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 5 59
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 0 59
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 14 58
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 11 58
TC0426 Pavel Rut, Tachov 11 58
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 11 58
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd 11 58
TC0090 Michal Honzík, Láz 0 58
TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro 14 57
TC0059 Hana Němcová, Tachov 14 57
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 14 57
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor 11 57
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 11 57
TC0173 Milan Souček, Bor 11 57
TC0197 Eva Homolová, Černošín 8 57
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 14 56
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 11 56
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov 11 56
TC0204 Milan Haník, Tachov 8 56
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC 8 56
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov 19 55
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice 17 55
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka 17 55
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice 14 55
TC0165 Josef Dopita, Tachov 11 55
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 11 55
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov 11 55
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd 11 55
TC0015 Petr Růt, Bor 5 55
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. 0 55
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno 14 54

301. – 400. místo

TC0127 Milan Maczko, Tachov 14 54
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 14 54
TC0128 František Bachroň, Tachov 8 54
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov 0 54
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 14 53
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 11 53
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv 11 53
TC0201 Alena Horská, Tachov 5 53
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 0 53
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 0 53
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 0 53
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov 14 52
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro 14 52
TC0259 Dominik Zelený, Tisová 14 52
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 8 52
TC0412 Petr Grunert, Tachov 11 51
TC0308 Václav Toman, Mýto 11 51
TC0263 Karel Duda st., Tisová 8 51
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá 8 51
TC0329 Václav Lácha, Planá 11 50
TC0047 G. Goubejová, Studánka 8 50
TC0031 Josef Hataj, Tachov 5 50
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 0 50
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 17 49
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 14 49
TC0378 Z. Belucz, Planá 11 49
TC0333 Veronika Váchová, Planá 8 49
TC0390 František Kopecký, Tachov 5 49
TC0071 Michal Sedlák, Bor 5 49
TC0061 V. Struček, Studánka 17 48
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 11 48
TC0156 František Wurm, Tachov 11 48
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 14 47
TC0073 Josef Vojáček, Tisová 14 47
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC 11 47
TC0327 Pavel Lácha, Planá 14 45
TC0326 Božena Láchová, Planá 11 45
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 8 45
TC0332 P. Michálek, Planá 8 45
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou 0 45
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně 0 45
TC0123 Jan Bukva, Kočov 11 44
TC0265 Karel Duda ml., Tisová 11 44
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 11 44
TC0345 Anna Nožková, Tisová 11 44
TC0030 Miloš Hataj, Tachov 8 44
TC0304 Petr Houser, Bezdružice 8 44
TC0053 Pavel Pour st., Bor 8 44
TC0367 J. Kulíř, Částkov 0 44
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně 14 43
TC0442 Kašpar Marek, Zadní Chodov 14 43
TC0170 Václav Červinka, Lesná 8 43
TC0413 Jan Kertis, Slavice 5 43
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 0 43
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov 8 42
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 0 42
TC0171 Jakub Zádamský, Tachov 0 42
TC0447 Valentina Eichingovová, Halže 17 41
TC0169 Dr. Červinková, Lesná 14 41
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro 11 41
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 11 41
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 8 41
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 0 41
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová 17 40
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice 11 40
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou 5 40
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov 17 39
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř 11 39
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 0 39
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov 14 38
TC0317 JIří Haník, Tachov 11 37
TC0051 František Janda, Lom u TC 0 37
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov 8 36
TC0172 František Roček, Oldřichov 0 36
TC0199 Josef Pacola, Černošín -1 36
TC0428 Fr. Vavřínek, Halže 14 35
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd 8 35
TC0436 Libuše Vaněčková, Planá 11 34
TC0148 Martin Posášil, Tachov 14 33
TC0036 Katka Danková, Tachov 11 33
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov 11 32
TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá 0 32
TC0028 Josef Zima, Tachov 0 32
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov 5 31
TC0435 David Vaněček st., Planá 0 31
TC0117 Dušan Petržík, Tachov 0 30
TC0445 p. Fryšták, Tachov 2 29
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov 0 29
TC0437 Martin Vrba, Stříbro 8 28
TC0438 Jaroslav Foltas, Tisová 0 28
TC0271 Erik Šály, Tisová 0 28
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá 0 27
TC0154 Josef Simonides, Planá 0 27
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 14 26
TC0139 František Chval, Ch. Planá 0 26
TC0339 Marian Bečvář, Tachov 0 25
TC0221 Lukáš Honzík, Láz 0 25
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov 0 25
TC0187 Jan Švagr, Planá 0 23
TC0450 Martin Novotný, Tachov 11 22

401. – 451. místo

TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 0 22
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 0 22
TC0064 David Simeonov, Halže 0 22
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 0 22
TC0448 M. Končel, Slavice 11 21
TC0077 M. Tomko, Damnov 0 21
TC0449 Milan Stoklasa, Tachov 17 19
TC0157 V. Harvánek, Planá 0 18
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 0 17
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 0 17
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 0 16
TC0161 Jan Gorelík, Tachov 0 16
TC0440 Z. Karel, Tachov 0 16
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 0 15
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 14
TC0223 Karel Langer, Stříbro 0 14
TC0183 Petr Tribula, Tachov 0 14
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 0 13
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 13
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 0 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 0 12
TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 11
TC0439 Zuzana Vrbová, Stříbro 0 10
TC0441 M. Hrůša, Tachov 0 9
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 0 9
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0418 Petr Hobza, Tachov 0 6
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov 0 6
TC0024 Petr Demjan, Stříbro 0 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0444 Věra Trávníčková, Halže 2 4
TC0446 Miloslav Končel, Slavice 0 4
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. 11 3
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá 5 3
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov 0 3
TC0451 J. Čalfa, Tachov 2 2
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 0 2
TC0422 M. Dočkal, Částkov 0 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov 0 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0432 Karel Vlach, Kladruby 0 -1
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0443 Václav Honzík, Tachov 0 -4
TC0433 Michaela Kuncová, Cebiv 0 -4
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro 0 -5
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -8

Kolektivy

1. místo

Klokánek Bor 47 385

2. – 20. místo

Slza Ch. Planá 56 364
Agroservis Kladruby 53 346
Formy OF Tachov 70 345
P.M. Sytno 44 340
Koloniál Tisová 44 337
Dudáci Studánka 56 329
FK Nynkov 59 328
Kuple Planá 44 313
Zkušenej tým Tachov 44 312
Béčka Tachov 50 306
LÁLA TÝM 50 305
Viktoria TC 62 305
Hotel U nádraží Stráž 50 303
Fotbalistky Trstenice 53 301
Tučnáci 50 297
Hostinec U Kulaté báby 47 290
Sportklub Bor 41 289
Hotel Club Tachov 50 287
Masakr - Lom u TC 42 284

21. – 40. místo

Bona Brod 39 280
Rybáři Studánka 65 278
SPP Obušek Tachov 44 275
Invaze Tisová 33 275
SKZ Bor 44 272
Kopečkovic 40 272
Sonin Stříbro 50 271
Tipéři Key TC 44 270
Rodina Zelených 41 269
Tuneláři Tachov 53 260
Agročas Částkov 55 258
Potraviny Vácha 44 254
3+1 Tachov 44 253
Psi gumoví 42 251
A je to Tachov 53 250
ČD-CARGO 35 247
FK Pernolec 20 237
ČD-TACHOV 41 237
Baliči Kermi Stříbro 0 233
Bača Team Slavice 41 232

41. – 53. místo

Pila Tisová 27 232
CAP 44 231
TAZ Tisová 47 229
Hliníkáři Tisová 44 226
DVDJ Planá 30 206
Sparta Planá 47 199
Houseři Bezdružice 47 196
Bohemians Kočov 22 195
Farma Slavice 56 159
Hrde Stříbro 25 139
Masáže Jadlovský TC 0 125
UD Tachov 0 74
Hobza family Tachov 0 14

7.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Ilustrační fotografie.

Přijďte si popovídat o Českém lese

Z fary se stanou byty

Kostelec – S poměrně netradičním řešením velkého zájmu o byty přišli v Kostelci.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

FOTO: Orel mořský z hnízda s hlavou panenky se vrátil na Tachovsko

Tachovsko – Mládě vzácného orla mořského vylíhlé loni u Boru pozoroval před několika dny ornitolog u Tisové.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT