VYBRAT REGION
Zavřít mapu

První cenu získala Marie Krivdová z Boru

TACHOVSKO - Vítězem podzimní části Tip ligy Tachovského deníku a Rodinného pivovaru Chodovar Chodová Planá 2007 se stala Marie Krivdová starší z Boru

14.11.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Zajistila si tím první cenu, kterou je barevný teleivzor věnovaný firmou Euronics Tachov. Převezme jej na slavnostním vyhodnocení v Restauraci Ve Skále v Chodové Plané.

To se uskuteční v pondělí 26. listopadu od 18 hodin. Spolu s vítězkou si pozvánku na závěrečné vyhodnocení vybojovali také borci, kteří se umístili v první desítce a zároveň zástupci Vítězného kolektivu Klokánek Bor, kteří se mohou těšit na soudek pivního moku.

Poslední kolo Tip ligy ovlivnil svatý Petr, kvůli nezpůsobilým terénům se neodehrály tři zápasy, které ani nejsou započítány v celkovém hodnocení.

1. – 10. místo

TC0376 Marie Krivdová st., Bor 8 121
TC0350 Milan Kunc, Bor 14 117
TC0270 Karel Novotný, Tisová 5 112
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 8 109
TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 8 107
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 5 107
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 11 105
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 8 105
TC0041 Jiří Struček, Tachov 14 104
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 8 103

11. – 100. místo

TC0351 Miroslav Bočan, Bor 8 103
TC0353 Jan Matejčík, Bor 8 103
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá 11 101
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá 11 101
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 11 101
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 8 101
TC0362 S. Zušťák, Tachov 8 101
TC0163 Milan Němec, Lom u TC 11 100
TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 8 100
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 8 100
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 8 98
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 8 98
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 11 97
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 8 97
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 5 97
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 2 97
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 8 96
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka 8 96
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 8 96
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov 8 96
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 5 96
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 8 95
TC0029 Martin Hilák, Tachov 8 95
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 8 95
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno 11 94
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 8 94
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 8 94
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 8 94
TC0146 František Urban, Ch. Planá 8 94
TC0375 Tomáš Wurm, Planá 8 94
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 5 93
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 5 93
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 5 93
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno 11 92
TC0361 M. Kašpar, Tachov 5 92
TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 2 92
TC0330 B. Vácha, Planá 11 91
TC0331 Dana Váchová, Planá 11 91
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 8 91
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 8 91
TC0058 Hana Kašová, Studánka 5 91
TC0091 Miloš Honzík, Láz 8 90
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 8 90
TC0191 Alois Vávra, Milíře 8 90
TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 5 90
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 5 90
TC0293 Květa Šídová, Studánka 5 90
TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 5 90
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 5 90
TC0150 Jiří Bočan, Bor 11 89
TC0189 Veronika Holá, Studánka 8 89
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 8 89
TC0309 Alena Semanová, Studánka 5 89
TC0083 Petr Žalud, Tachov 5 89
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 14 88
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka 8 88
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 8 88
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 8 88
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 8 88
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 8 88
TC0320 Vít Strapina, Tachov 8 88
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 8 88
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 5 88
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 5 88
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 5 87
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 5 87
TC0174 Marie Součková, Bor 5 87
TC0007 Josef Chum, Tachov 2 87
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka 2 87
TC0108 František Fafílek, Stříbro 11 86
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 8 86
TC0084 Josef Kubena, Tachov 5 86
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 5 86
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže 2 86
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 2 86
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov 11 85
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 8 85
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov 0 85
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 11 84
TC0284 Roman Chod, Stráž 8 84
TC0178 Josef Hruška, Tachov 5 84
TC0232 V. Křemen, Tachov 11 83
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 11 83
TC0267 František Husák, Tachov 8 83
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd 8 83
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 8 83
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 5 83
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 5 83
TC0039 Helena Krčmová, Cheb 5 83
TC0291 Martin Langr, Studánka 5 83

101. – 200. místo

TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 5 83
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 5 83
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 11 82
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 8 82
TC0231 Josef Grzib, Studánka 8 82
TC0285 Lenka Koktová, Stráž 8 82
TC0070 Václav Voříšek, Bor 8 82
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 5 82
TC0319 Karel Mourek, Tachov 5 82
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 5 82
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 5 82
TC0374 Karel Štrupl, Tachov 5 82
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 2 82
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov 11 81
TC0088 Josef Hromka, Cebiv 8 81
TC0324 Josef Vaňus, Tachov 5 81
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 2 81
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov 2 81
TC0429 Jaroslav Vaněček st., Planá 2 81
TC0044 František Mařík, Tachov 8 80
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 8 80
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 8 80
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 5 80
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro 5 80
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 5 80
TC0209 Jan Marek, Ošelín 5 80
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 5 80
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 5 80
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 5 80
TC0313 Richard Všetička, Tachov 5 80
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 8 79
TC0200 Jiří Horský, Tachov 5 79
TC0314 Jan Jucha, Biletín 5 79
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka 5 79
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 5 79
TC0202 Karel Švaner, Tachov 2 79
TC0282 Radek Černý, Tachov 0 79
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí 8 78
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice 5 78
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 0 78
TC0176 Jiří Komárek, Bor 11 77
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 11 77
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 11 77
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro 8 77
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 8 77
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 8 77
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 8 77
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd 5 77
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 5 77
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 5 77
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 2 77
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov 2 77
TC0198 Milan Marek, Černošín 2 77
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov 8 76
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 8 76
TC0365 A. Míček, Částkov 8 76
TC0266 Lukáš Husák, Tisová 5 76
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou 2 76
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 2 76
TC0211 Jan Noha, Bor -1 76
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová -1 76
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 14 75
TC0043 František Schánilec, Tachov 14 75
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov 11 75
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov 11 75
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 8 75
TC0410 K. Zušťák, Tachov 8 75
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 2 75
TC0322 František Machan, Tachov 2 75
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 2 75
TC0090 Michal Honzík, Láz 8 74
TC0097 Jan Sňozík, Tachov 8 74
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd 8 74
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 5 74
TC0098 Jolana Petrášová, Hošťka 5 74
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá 5 74
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 5 74
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC 2 74
TC0425 Josef Duspiva, Studánka 8 73
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov 8 73
TC0239 Petr Zoň, Tachov 8 73
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov 8 73
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 5 73
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 5 73
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov 2 73
TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 2 73
TC0055 Pavel Devera, Tachov 11 72
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 8 72
TC0195 K. Holeva, Trpísty 8 72
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro 8 72
TC0411 V. Němeček, Pernolec 8 72
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 8 72
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov 8 72
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 5 72
TC0431 Martin Marek, Tachov 5 72
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 5 72
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 2 72
TC0228 Josef Pikl, Planá 0 72
TC0173 Milan Souček, Bor 14 71
TC0152 Martin Horejš, Tachov 8 71

201. – 300. místo

TC0060 Josef Němec, Tachov 8 71
TC0338 Karel Nožka, Tisová 8 71
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 8 71
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 8 71
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 8 71
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov 8 71
TC0385 Milan Eichinger, Halže 5 71
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř 5 71
TC0261 David Zelený, Tisová 2 71
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 0 71
TC0272 Milan Hruška, Tisová 11 70
TC0344 Tereza Nožková, Tisová 8 70
TC0434 J. Plecitý, Dl. Újezd 8 70
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 5 70
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov 0 70
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 0 70
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov -1 70
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 8 69
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 5 69
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 5 69
TC0321 Roman Fait, Tachov 0 69
TC0075 p. Poslušný, Tisová -1 69
TC0366 L. Aravík, Částkov 8 68
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 8 68
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov 8 68
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov 8 68
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 8 68
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 5 68
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov 5 68
TC0042 Jan Zušťák, Tachov 5 68
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 2 68
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 2 68
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 2 68
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí 2 68
TC0226 Miroslav Havel, 0 68
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 0 68
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně 11 67
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 8 67
TC0062 D. Stručková, Studánka 8 67
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov 8 67
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 5 67
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 5 67
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 5 67
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž 0 67
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 8 66
TC0426 Pavel Rut, Tachov 8 66
TC0346 Jana Duspivová, Studánka 2 66
TC0076 Josef Kadlec, Bor 2 66
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 0 66
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov -1 66
TC0059 Hana Němcová, Tachov 8 65
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 8 65
TC0037 Petr Novák, Tachov 5 65
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 5 65
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 5 65
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 0 65
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov 8 64
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro 5 64
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 5 64
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 2 64
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 0 64
TC0048 J. Goubej, Studánka -1 64
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 11 63
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 8 63
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka 8 63
TC0014 Petra Železná, Bor 0 63
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá 11 62
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 8 62
TC0197 Eva Homolová, Černošín 5 62
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor 5 62
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 5 62
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice 2 62
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová 2 62
TC0312 Martin Roubal, Tachov 2 62
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 0 62
TC0260 Milan Zelený, Tisová -1 62
TC0201 Alena Horská, Tachov 8 61
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv 8 61
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 5 61
TC0328 V. Lácha ml., Otín 2 61
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC -1 61
TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž -1 61
TC0430 Jaroslav Vaněček ml., Planá -1 61
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov 8 60
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice 5 60
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov 5 60
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 2 60
TC0104 Bedřich Marek, Tachov 0 60
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC 0 60
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 0 60
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno 5 59
TC0227 Miroslav Havel ml., 0 59
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 0 59
TC0427 Ester Marková, Tachov 0 59
TC0031 Josef Hataj, Tachov 8 58
TC0329 Václav Lácha, Planá 8 58
TC0308 Václav Toman, Mýto 7 58
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 0 58
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd 0 58
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 8 57

301. 400. místo

TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro 0 57
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý -4 57
TC0156 František Wurm, Tachov 8 56
TC0128 František Bachroň, Tachov 2 56
TC0127 Milan Maczko, Tachov 2 56
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 0 56
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice 0 55
TC0015 Petr Růt, Bor 0 55
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. 0 55
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd 0 55
TC0204 Milan Haník, Tachov -1 55
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC -1 55
TC0378 Z. Belucz, Planá 5 54
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 5 54
TC0390 František Kopecký, Tachov 5 54
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro 2 54
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov 0 54
TC0165 Josef Dopita, Tachov -1 54
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov -1 54
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov 11 53
TC0171 Jakub Zádamský, Tachov 11 53
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 8 53
TC0326 Božena Láchová, Planá 8 53
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 5 53
TC0061 V. Struček, Studánka 5 53
TC0263 Karel Duda st., Tisová 2 53
TC0412 Petr Grunert, Tachov 2 53
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 0 53
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 0 53
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 0 53
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 0 53
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 0 53
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 5 52
TC0073 Josef Vojáček, Tisová 5 52
TC0071 Michal Sedlák, Bor 2 51
TC0259 Dominik Zelený, Tisová -1 51
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř 11 50
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 0 50
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 8 49
TC0345 Anna Nožková, Tisová 5 49
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC 2 49
TC0413 Jan Kertis, Slavice 5 48
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 5 48
TC0333 Veronika Váchová, Planá -1 48
TC0172 František Roček, Oldřichov 11 47
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov 8 47
TC0327 Pavel Lácha, Planá 2 47
TC0332 P. Michálek, Planá 2 47
TC0169 Dr. Červinková, Lesná 5 46
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro 5 46
TC0447 Valentina Eichingovová, Halže 5 46
TC0265 Karel Duda ml., Tisová 2 46
TC0030 Miloš Hataj, Tachov 2 46
TC0053 Pavel Pour st., Bor 2 46
TC0047 G. Goubejová, Studánka -4 46
TC0317 JIří Haník, Tachov 8 45
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou 5 45
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně 2 45
TC0036 Katka Danková, Tachov 11 44
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 5 44
TC0123 Jan Bukva, Kočov 0 44
TC0304 Petr Houser, Bezdružice 0 44
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 0 44
TC0367 J. Kulíř, Částkov 0 44
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou -1 44
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 2 43
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 2 43
TC0442 Kašpar Marek, Zadní Chodov 0 43
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice 2 42
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová 2 42
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 0 42
TC0170 Václav Červinka, Lesná -1 42
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd 5 40
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov 8 39
TC0221 Lukáš Honzík, Láz 2 38
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov 0 38
TC0051 František Janda, Lom u TC 0 37
TC0435 David Vaněček st., Planá 5 36
TC0117 Dušan Petržík, Tachov 5 35
TC0428 Fr. Vavřínek, Halže 0 35
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov -1 35
TC0199 Josef Pacola, Černošín -1 35
TC0139 František Chval, Ch. Planá 8 34
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov 5 34
TC0148 Martin Posášil, Tachov 0 33
TC0436 Libuše Vaněčková, Planá -1 33
TC0448 M. Končel, Slavice 11 32
TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá 0 32
TC0028 Josef Zima, Tachov 0 32
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov -1 31
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov 5 30
TC0437 Martin Vrba, Stříbro 2 30
TC0438 Jaroslav Foltas, Tisová 0 28
TC0271 Erik Šály, Tisová 0 28
TC0445 p. Fryšták, Tachov -1 28
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá 0 27
TC0154 Josef Simonides, Planá 0 27
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 0 26
TC0339 Marian Bečvář, Tachov 0 25
TC0187 Jan Švagr, Planá 0 23

401. – 451. místo

TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 0 22
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 0 22
TC0450 Martin Novotný, Tachov 0 22
TC0064 David Simeonov, Halže 0 22
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 0 22
TC0439 Zuzana Vrbová, Stříbro 11 21
TC0449 Milan Stoklasa, Tachov 2 21
TC0077 M. Tomko, Damnov 0 21
TC0157 V. Harvánek, Planá 0 18
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 8 17
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 0 17
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 0 17
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 0 16
TC0161 Jan Gorelík, Tachov 0 16
TC0440 Z. Karel, Tachov 0 16
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 0 15
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 14
TC0223 Karel Langer, Stříbro 0 14
TC0183 Petr Tribula, Tachov 0 14
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 0 13
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 13
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 0 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 0 12
TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 11
TC0441 M. Hrůša, Tachov 0 9
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0418 Petr Hobza, Tachov 0 6
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov 0 6
TC0024 Petr Demjan, Stříbro 0 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0446 Miloslav Končel, Slavice 0 4
TC0444 Věra Trávníčková, Halže 0 4
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov 0 3
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá 0 3
TC0451 J. Čalfa, Tachov 0 2
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 0 2
TC0422 M. Dočkal, Částkov 0 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov 0 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0432 Karel Vlach, Kladruby 0 -1
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0443 Václav Honzík, Tachov 0 -4
TC0433 Michaela Kuncová, Cebiv 0 -4
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. -7 -4
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro 0 -5
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -8

Kolektivy

1. místo

Klokánek Bor 38 423

2. – 20. místo

Slza Ch. Planá 44 408
Formy OF Tachov 32 377
Agroservis Kladruby 29 375
P.M. Sytno 32 372
Koloniál Tisová 26 363
FK Nynkov 29 357
Dudáci Studánka 26 355
Tučnáci 32 329
Viktoria TC 23 328
Kuple Planá 14 327
Béčka Tachov 21 327
Hotel u nádraží Stráž 24 327
Fotbalistky Trstenice 23 324
LÁLA TÝM 14 319
Hostinec U Kulaté báby 25 315
Masakr - Lom u TC 30 314
Zkušenej tým Tachov 0 312
Baliči Kermi Stříbro 35 312
Sportklub Bor 20 309

21. – 40. místo

SKZ Bor 35 307
SPP Obušek Tachov 32 307
Hotel Club Tachov 20 307
Rybáři Studánka 20 298
Bona Brod 17 297
Invaze Tisová 17 292
Tipéři Key TC 20 290
Agročas Částkov 32 290
Tuneláři Tachov 26 286
Sonin Stříbro 14 285
Kopečkovic 11 283
A je to Tachov 32 282
3+1 Tachov 26 279
Potraviny Vácha 23 277
Rodina Zelených 5 274
ČD-CARGO 11 258
TAZ Tisová 29 258
Psi gumoví 7 258
Bača Team Slavice 23 255
Pila Tisová 15 247

41. – 53. místo

ČD-TACHOV 8 245
FK Pernolec 8 245
Hliníkáři Tisová 11 237
CAP 0 231
Sparta Planá 20 219
DVDJ Planá 5 211
Bohemians Kočov 13 208
Houseři Bezdružice 0 196
Farma Slavice 9 168
Hrde Stříbro 13 152
Masáže Jadlovský TC 23 148
UD Tachov 0 74
Hobza family Tachov 0 14

14.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby se samozřejmě nevyhnuly ani vesnicím. Již od začátku se voliči k urnám dostavili také v obcích Horní Kozolupy a Slavice.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.

Ve Stříbře šla volit i maminka před porodem, v komisi byla žena s trikolorou

Stříbro - Volební okrsek číslo šest ve Stříbře je v budově Základní školy v Gagarinově ulici.

Výlov Regentu začal

Stovky milovníků rybích pochoutek se zúčastnily prvního oficiálního dne výlovu rybníku Regent, který je největším rybníkem na území Tachovska.

Čeští a bavorští policisté se radili o migraci, pronásledování i drog

Tachov – Ke společné diskusní poradě zasedli v Tachově na zámku policisté z tachovského okresu a příhraničních regionů Bavorska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení