Tradiční turnaj v kopané ovládl Sokol Okrouhlo

Damnov – Během uplynulého víkendu se uskutečnil v Damnově 46. ročník tradičního Letního turnaje v kopané.

11.7.2018

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Původně se turnaje mělo účastnit, stejně jako vloni, šest fotbalových oddílů. Do organizace turnaje však zasáhly omluvenky klubů, týden před zahájením turnaje se omluvil loňský nováček, mužstvo Zlatého dorostu, v týdnu pak mužstvo Studánky (Studánka měla nahradit loňského vítěze Zetor Tisovou), a v sobotu ráno se pak ještě omluvili hráči z Holostřev.
Organizátoři turnaje museli tedy zvolit jiný herní systém, mužstva se střetla systémem každý s každým dvoukolově, hrací doba byla dvakrát 20 minut.

Domácí Damnov se v prvním utkání střetl s mužstvem z okresu Praha západ, Sokolem Okrouhlo, které je tradičním účastníkem turnaje. Domácí prohrávali po prvním poločase 0 : 2, ve druhém poločase výsledek otočili, ale hostům z Okrouhla se povedlo ještě před koncem zápasu vyrovnat;

Také ve druhém utkání Damnov prohrával v prvním poločase 1 : 2, ale třemi brankami v poločase druhém skóre obrátil, fotbalisté FK Brod pak už jen korigovali na rozdíl jediné branky.

V dalším, poměrně vyrovnaném utkání zvítězilo pražské mužstvo nad Brodem jen těsným rozdílem.
Po odehrání první části vyplnila přestávku tradiční soutěž pro diváky: Penalty o 1 litr rumu. Přibližně šedesát přihlášených střelců bavilo svým uměním i neuměním přítomné diváky. Vložena byla i soutěž pro děti, pro ně však byly místo rumu připraveny sladkosti.

Také druhý zápas Damnova s Okrouhlem skončil remízou, domácí přišli o tři body v závěru utkání.

Brodští fotbalisté zcela zaskočili domácí jedenáctku, která v tomto utkání hrála o vítězství v turnaji. Po hrubých chybách v obraně prohrával Damnov již po čtvrthodině hry 0 : 3. Domácí vykřesali naději brankou dosaženou před koncem poločasu a na začátku druhého poločasu snížili na rozdíl jediné branky, FK Brod ale dotáhl nakonec utkání do vítězného konce.
Také v posledním zápase turnaje viděli diváci osm branek, FK Brod vedl 2 : 1, ale ve druhém poločase se projevila větší kondice hostů z Okrouhla, kteří nakonec dokázali zvítězit vysokým rozdílem a zajisti si tak první místo. Bylo to již popáté v dlouhé historii tohoto turnaje.

Turnaj, který provázelo příznivé fotbalové počasí, byl úspěšně ukončen venkovní taneční zábavou před kabinami Sokola Damnov.

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Pracovník úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Tachov, Okružní 2042, NUTNÉ PŘEDEM DOMLUVIT TELEFONICKY SCHůZKU!, jedná se o chráněnou dílnu, úklid administrativní části závodu:,, Úklid skladů: , Úklid výroby: , Úklid výrobních čtverců zametání a strojní úklid uliček , Místa jsou vhodná i pro držitele OZP max. stupeň č. 2, nebo OZZ. , Více informací sdělí zaměstnavatel telefonicky denně po-pá od 7:00 hod. do 16:00 hod. , nebo emailem: dekhonservis@dekhonservis.cz. Pracoviště: Dekhon servis s.r.o.(tachov), Okružní, č.p. 2042, 347 01 Tachov 1. Informace: Jan Šamonil, +420 602 754 697. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 30 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Supervisor recepce. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Rozvadov 7, 348 07, SŠ vzdělání s maturitou, Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, Příjemné vystupování, Smysl pro pořádek a organizační schopnosti, Znalost práce na PC, MS Office, Aktivní znalost německého jazyka, další jazyk výhodou, Předchozí praxe vítána. Pracoviště: Vestar group a.s., 348 06 Přimda. Informace: Ladislav Novák, +420 737 839 995. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 335 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13335 kč. Volných pracovních míst: 50. Poznámka: místo výkonu práce okres Tachov, nechoďte na uvedenou adresu-kontakt a domluvení schůzky po tel. nebo e mailem. Pracoviště: C. b. plus družstvo (prac.okres tachov), 349 01 Stříbro. Informace: Oksana Shestova, +420 770 608 222. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 150 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Tachov, Palackého 2089, , Řidič nákladního automobilu na 3,5 t. Požadujeme profesní průkaz a řidičské oprávnění sk. C+E.. Pracoviště: Pemelog s.r.o.- letiště, Palackého, č.p. 2089, 347 01 Tachov 1. Informace: Hana Hrstková, +420 602 466 344.

Stolní tenisté jsou ve střehu, blíží se Tachovská pálka

Bor vyhrál díky zlepšené hře ve druhé půli

Tachov v domácím utkání nezaváhal, bere tři body

Tachov - V sedmém kole fotbalové Fortuna Divize A se na domácím trávníku opět představili fotbalisté FK Tachov. Jejich soupeřem tentokrát byl pražský klub SK Aritma. Rozhodně bylo o co hrát, jelikož před zápasem dělil tyto dva kluby pouze rozdíl ve skóre, které vycházelo lépe pro Tachovské.

Hokejisté lákali nové tváře v rámci Týdne hokeje

Tachov - Zázemí hokejového týmu HC Tachov se opět otevřelo všem zájemcům v rámci akce nazvané Týden hokeje.

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

-

Tachov se postaví svému tabulkovému rivalovi

Tachov - V rámci sedmého kola Fortuna Divize A se představí FK Tachov opět na domácí půdě, kde přivítá klub SK Aritma Praha.