Fotbalisté Konstantinek zvládli další důležité utkání. V 1. B třídě porazili na domácím trávníku nevyzpytatelný celek D. Horšovský Týn 2:1. Favorizovaní hosté měli od začátku zápasu územní převahu, nicméně Lázně je do vážnější příležitosti nepustily. Ve 26. minutě se domácí dostali poprvé před branku Dynama. Rašín si v pokutovém území zpracoval míč a byl podražen. Nařízený pokutový kop Hoffmann s přehledem proměnil – 1:0. V závěru poločasu potrestali hosté špatnou rozehrávku Lázní a Věneček vyrovnal – 1:1. Po přestávce Dynamo ještě přidalo, ale v 51. minutě hlavičkoval Kolesa po brejku těsně mimo branku. Tlak hostů sílil, ale v 57. minutě přišla na druhé straně rozhodující chvíle utkání. Centrovaný míč z trestného kopu Bubeníček šťastně tečoval a domácí vedli 2:1. Hosté pak přišpendlili Konstantinky na jejich polovinu a ty se jen bránily. Dynamo si vytvořilo pět gólovek, ale ani jednu z nich neproměnilo. Domácí vedení se štěstím ubránili, když Kolesa zachraňoval na brankové čáře.

S. K. Lázně – D. H. Týn 2:1. Poločas: 1:1. Branky: 26. Hoffmann (PK), 57. Bubeníček – 43. Věneček. Hráno bez karet. Diváků: 60.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Bock, L. Kolesa, Bubeníček, Pohlot, Macák, Hoffmann, Rašín, Vrána, Hampapa, Holák. Střídali Zabloudil, J. Kolesa a Packan.