Přes takřka zimní počasí se utkání 1. A třídy ve fotbalu mezi TJ Chodský Újezd a FK Nepomuk odehrálo před necelou stovkou příznivců na přírodní trávě v Horní Jadruži a příznivci viděli duel dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byl výsledek 0:1 pro domácí hodně milosrdný, kdy ti pořádali v obraně den otevřených dveří. Po přestávce se hrál fotbal hodný významu soutěže.

Po remíze 1:1 si Dufkovo družina zajistila po úspěšném penaltovém rozstřelu (4:3) „premiérový" bod.
Bohorovný klid domácích a snaha Nepomuku o překonání Slivoně byly znakem úvodu a prakticky celé první pětačtyřicetiminutovky. Ve čtvrté minutě střílel nad branku nepomucký Švec, minutu na to jej napodobil Voráček. V sedmé minutě poslal Kurčík hlavou malou domů, ale míč místo v náručí gólmana skončil v síti – 0:1. O chvíli později autor vlastence pro zdravotní problémy střídal.

Ani se zkušeným Opavou nepřišel klid do zadních řad domácího týmu, který tak často „vybízel" Nepomuk ke vstřelení branky. Šimáně ale neměl přesnou mušku, Michal Baran měl během několika vteřin tři pokusy překonat gólmana, ale ten držel akcie domácího celku. Změnu skóre nepřineslo ani zakončení Marka Barana. Ve 31. minutě o sobě dali vážněji vědět domácí, dělovku L. Pikla gólman chytil.

Do druhého poločasu vstoupil v dresech Chodského Újezdu úplně jiný tým. První šanci sice měl Mar. Baran, Slivoně byl pozorný. Pak už přišla v 54. minutě „utažená" střela P. Pikla k tyči a bylo vyrovnáno. V dalším průběhu utkání hosté hrozili hlavně „věží", dvoumetrovým Michalem Baranem, který měl dva metry a jeho bratrem Markem. Na druhé straně to byli zase P. Pikl a Jílovec. Největší šance strhnout vedení na stranu domácích měli v 78. minutě Jílovec a v 88. P. Pikl. V penaltovém rozstřelu se opět zaskvěl gólman Slivoně, jenž chytil dva pokutové kopy.

„První poločas jsme podali ostudný výkon a jen zásluhou štěstí jsme neprohrávali větším rozdílem. Hráči nebojovali a snad si mysleli, že se soupeř porazí sám. Nikdy nezvyšuji hlas o poločase, tentokrát jsem musel udělat změnu. Druhý poločas byl co se týče bojovnosti mnohem lepší i když do stavu kdy budu spokojen ještě hodně chybělo. Remíza je spravedlivá i když v závěru jsme měli proměnit tutovku Jílovce a Petra Pikla," viděl utkání trenér domácího celku Jiří Dufka.

TJ Chodský Újezd – FK Nepomuk 1:1 (PK 4:3)
Poločas: 0:1. Branky: P. Pikl – vlastní. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 4:2. Diváci: 95.

Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, L. Pikl ml., Vejvoda, L. Pikl (61. Peklo), Trejbal, Vyskočil, J. Pikl, Kurčík (14. Opava), P. Pikl, Jílovec.